Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Huncwot1

Citizen Eco Drive

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem zainteresowany kupnem zegarka Citizen CA4348-01E. Czy ktoś posiada ten zegarek i może podzielić się opinią na jego temat. Bardzo ciężko odnaleźć jakieś informacje na temat tego zegarka. Najbardziej interesuje mnie czy zegarek ma wypukłe szkło, oraz jak eco drive sprawdza się w naszych polskich warunkach. Poniżej kilka zdjęć zegarka.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc :D

 

76032_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega znalazł moją wrzute na pepperze chyba. Będzie płaskie szkło. Za te 85 GBP nie ma co marudzić tylko brać:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Najbardziej interesuje mnie czy zegarek ma wypukłe szkło, oraz jak eco drive sprawdza się w naszych polskich warunkach. (...)

W naszych polskich warunkach tzn. jakich? Nocy polarnych u nas nie ma. ;)

Nie masz się czego obawiać po prostu noś zegarek, a jak nie nosisz to nie chowaj do szuflady tylko zostaw mu dostęp do światła i wszystko będzie dobrze.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszych polskich warunkach tzn. jakich? Nocy polarnych u nas nie ma. ;)

Nie masz się czego obawiać po prostu noś zegarek, a jak nie nosisz to nie chowaj do szuflady tylko zostaw mu dostęp do światła i wszystko będzie dobrze.

Tak jak pisze Kolega Jogi Eco-Drive sprawuje się normalnie w każdych warunkach z dostępem do światła.

Podejrzewam że chodziło o Radio Controlled ale w tym wypadku tego zegarka to nie dotyczy.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez beriam
      Citizen BN0150-10E
      Obywatel w stanie można rzec, sklepowym.
      Zegarek używany do zdjęć i prezentacji pasków. Używany w obrębie pokoju 🙂
      Pasek gumowy nieużywany. 
      Asekuracyjnie 9/10
      Cena 600pl
      Plus koszt wysyłki
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       












       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

    • Przez radek3545
      Na sprzedaż diver Citizen Promaster NY0040-50W, wersja „full lume” na bransolecie. 

      Koperta 42 mm, grubość 12 mm, pasek 20 mm, WR 200M, mechanizm Miyota cal. 8203 na poprawnym chodzie. 

      Zegarek jest bardzo solidny, idealnie leży na ręku (po zakupie sam sprawdzałem czy to na pewno 42mm, nosi się jak mniejszy rozmiar), tarcza pokryta lumą robi świetną robotę. 

      Kupiony przeze mnie online w sklepie Harvey Store (Helvetic Time AG) w czerwcu 2022. W komplecie oryginalne pudelka, instrukcja oraz nieużywana oryginalna bransoleta. 

      Zegarek jest zadbany, w dobrym stanie. Występują oczywiście ryski powstałe w wyniku normalnego użytkowania ale żadnych głębszych zarysowań i uszkodzeń nie ma. Bransoleta nieużywana, nieskracana. 

      Stan asekuracyjnie oceniam na 7.5/10, bransoleta 10/10.

      Wysyłka paczkomatem w cenie (najwcześniej w dniu 6/04).

      Cena jaka mnie interesuje to REZERWACJA.

      Poniżej linki do kilku recenzji w sieci: 

      https://www.watchuseek.com/threads/citizen-ny0040-09w-luminous-dial-diver-you-may-not-know-you-want-one-yet.2933962/
       
       

       












    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Brasta
      Witam serdecznie piszę z zapytaniem o Zegarek Citizen numer na dole tarczy to P8200-R8191-KY czy jest to podróbka czy może jakiś składaniec nie potrafię znaleźć takiego nigdzie. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. 



    • Przez Pawel777
      Witam.
       
      Od kilku dni Jestem posiadaczem Citizena z funkcją Radio Controlled. Niestety funkcja nie działa za każdym razem - częściej nie działa niż działa, nawet w tym samym miejscu, a od dwóch dni ich nie może "pobrać" czasu.
      Czy jest to normalne?
      Z góry dziękuję za odpowiedź
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.