Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Microbrand z Hong Kongu założony przez Calvina Lee w 2017 roku.

Część produktów mocno inspirowanych Tudorem i B&R

Firma specjalizuje się w produkcji zegarków nurkowych.

Z czasem oferta została poszerzona o piloty występujące w różnych wersjach.

Do napędu swoich produktów firma używa głównie  japońskich oraz szwajcarskich mechanizmów automatycznych.

 

 

http://www.aquaticowatch.com/

 

 

 

Z informacji przekazanej przez Kolegę Schioedtei

"Aqautico na hasło "KMZIZ" daje zniżkę 20$ dla użytkowników naszego forum"

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqautico na hasło "KMZIZ" daje zniżkę 20$ dla użytkowników naszego forum. Paweł proszę dodaj info o tym w pierwszym poście.

 

Ps. robisz świetną robotę w tym dziale, tak trzymać.

Dziękuje za informację o rabacie dla członków forum.

Ps. Dzięki


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska recenzja modelu Bronze Sea Star : http://zegarkiclub.pl/forum/topic/177564-aquatico-bronze-sea-star-recenzja-i-kod-ze-zni%C5%BCk%C4%85-dla-kmziz/

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również, tak trzymać :)

Oby więcej recenzji w języku polskim i to takich jak Twoja.

Zdaję sobie sprawę że recenzje angielskojęzyczne do których odsyłam użytkowników forum nie wszystkim odpowiadają.

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się super charger w ofercie


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ponieważ paczka z modelem w stali (Nautilus) który mieliśmy recenzować zaginęła po drodze, nie będziemy mogli go przetestować. Przymierzam się natomiast do nowego Super Chargera więć jeśli się zdecyduję to obiecuję kolejną recenzję Aquatico ;)


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego Aquatico mam małe ale

Napis na lustrzanej tarczy jest tak mało widoczny że mnie to denerwuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kod zniżkowy z Aquatico dla czytelników naszego bloga i użytkowników KMZIZ - kod "2gwatchblog" daje 10% zniżki z okazji dnia ojca i działa od 20.05. do 21.06.

Obiło mi się o uszy, że darmowa wysyłka SF Express idzie długo, ale jest w Polsce przetwarzana przez jakiegoś pośrednika i chyba przez to omija urząd celny ;)

https://aquaticowatch.com/


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj zacząłem patrzeć na ich zegarki i mam pytanie do szczęśliwych użytkowników.

Jak wygląda kwestia jakości w porównaniu do Borealisa czy Zelosa? Albo jakiś innych znanych microbrandow. Myślę o kupnie któregoś modelu z brązu i postanowiłem że warto zapytac o wrażenia z pierwszej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 26.11 do 30.11 Aquatico będzie miało dostępny kod na 20% zniżki na wszystkie zegarki. Kod BLACK2020. To pierwsza tak duża zniżka oferowana przez nich. 

Mają też nowy model seastara w stali który zapowiada się naprawdę fajnie. Cena promocyjna na niego za 2 dni akurat się kończy ale z tą zniżką będzie nawet taniej niż teraz.

 

https://www.aquaticowatch.com/c/sea-star-v2-0384

 

W dniu 19.11.2020 o 19:39, traczu napisał:

Tak sobie dzisiaj zacząłem patrzeć na ich zegarki i mam pytanie do szczęśliwych użytkowników.

Jak wygląda kwestia jakości w porównaniu do Borealisa czy Zelosa? Albo jakiś innych znanych microbrandow. Myślę o kupnie któregoś modelu z brązu i postanowiłem że warto zapytac o wrażenia z pierwszej ręki.

 

Bronze Seastar to chyba najlepszy bang for the buck z jakim miałem dotychczas doczynienia, jeśli kupisz go z promocją -20% i weźmiesz wysyłkę SF express która zazwyczaj omija VAT to zapewniam cię, że nic lepszego za takie pieniądze nie znajdziesz na rynku. 

 

Aquatico to firma która zajmowała (nie wiem czy nadal) się produkcją kopert do zegarków na zlecenie, m.in. dla Borealisa właśnie , potem założyli swój brand kradnąc jeden z projektów Borealisa (Aquatico pilot one).

Między tymi dwoma firmami jest  jakiś ferment, zobacz sobie w necie zdjęcia Borealis Bull Shark i Aquatico Seastar. 

 

To jest ten sam poziom co mikrobrandy ze średniej półki, tylko, że za pół ceny. Oni potrafią robić zegarki, ale nie potrafią ich sprzedawać ;) Zbyt chińskie myślenie polegające na sprzedawaniu ceną zamiast skupienia się na tworzeniu marki z własnym charakterem i rozpoznawalnością. 

 

Trochę się chyba za to wzięli bo popracowali nad renderami które były tragiczne (te ich zegarki na stronie wyglądały jak z aliexpres chociaż to zupełnie inna liga) i dodają  do modeli wesję na Sellicie. I chociaż dla mnie mechanizm nie ma znaczenia jeśli w żaden sposób nie przekłada się to na rozmiary zegarka to jest to już jakieś wyjście poza Seiko NH które pchali dosłownie we wszystkie swoje modele. Zegarki mają naprawdę bardzo fajne więc jak się trochę ogarną z polityką to jeszcze może się z nich zrobić poważny gracz na zegarkowym mikro rynku.

 

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Schioedtei napisał:

Od 26.11 do 30.11 Aquatico będzie miało dostępny kod na 20% zniżki na wszystkie zegarki. Kod BLACK2020. To pierwsza tak duża zniżka oferowana przez nich. 

Mają też nowy model seastara w stali który zapowiada się naprawdę fajnie. Cena promocyjna na niego za 2 dni akurat się kończy ale z tą zniżką będzie nawet taniej niż teraz.

 

https://www.aquaticowatch.com/c/sea-star-v2-0384

 

 

Bronze Seastar to chyba najlepszy bang for the buck z jakim miałem dotychczas doczynienia, jeśli kupisz go z promocją -20% i weźmiesz wysyłkę SF express która zazwyczaj omija VAT to zapewniam cię, że nic lepszego za takie pieniądze nie znajdziesz na rynku. 

 

Aquatico to firma która zajmowała (nie wiem czy nadal) się produkcją kopert do zegarków na zlecenie, m.in. dla Borealisa właśnie , potem założyli swój brand kradnąc jeden z projektów Borealisa (Aquatico pilot one).

Między tymi dwoma firmami jest  jakiś ferment, zobacz sobie w necie zdjęcia Borealis Bull Shark i Aquatico Seastar. 

 

To jest ten sam poziom co mikrobrandy ze średniej półki, tylko, że za pół ceny. Oni potrafią robić zegarki, ale nie potrafią ich sprzedawać ;) Zbyt chińskie myślenie polegające na sprzedawaniu ceną zamiast skupienia się na tworzeniu marki z własnym charakterem i rozpoznawalnością. 

 

Trochę się chyba za to wzięli bo popracowali nad renderami które były tragiczne (te ich zegarki na stronie wyglądały jak z aliexpres chociaż to zupełnie inna liga) i dodają  do modeli wesję na Sellicie. I chociaż dla mnie mechanizm nie ma znaczenia jeśli w żaden sposób nie przekłada się to na rozmiary zegarka to jest to już jakieś wyjście poza Seiko NH które pchali dosłownie we wszystkie swoje modele. Zegarki mają naprawdę bardzo fajne więc jak się trochę ogarną z polityką to jeszcze może się z nich zrobić poważny gracz na zegarkowym mikro rynku.

 

Super, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

 

Myślę właśnie o czymś w brązie od nich. 

 

Jedyny minus, że SF Express nie jest dostępny dla Polski ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.