Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny super i zegarki przyjemne. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam żeby przeczytać 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie za bardzo wiem co ci odpowiedzieć bo to 2 zupełnie inne zegarki :) Blue Angels to cienki, smukły zegarek a Sea Star to pękata beczka... niemniej Seastar ma krótsze uszy niż Blue Angels i na ręce nosi się bardzo dobrze, u mnie na 18cm jest idealnie.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo fajna zegarek również ciekawy mógłbym nosić tylko nie wiem czy nie v2 ale z tymi tudorowymi wskazówkami bo widzę, że są już w stali wcześniej nie było. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle. Dla mnie 2mm mniejsza średnica, to samo na grubości i biorę :) Do tego werk np 9015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquatico  mają promocję na walentynki -15% z kodem VDAY21.
Mają 2 nowe modele których jeszcze nie widziałem na żywo - Dolphin z kopertą 39mm https://aquaticowatch.com/c/dolphin-39mm-0407

spacer.png

 

I Poseidon z kopertą 44mm https://aquaticowatch.com/c/poseidon-300m-0406
spacer.png

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquatico dodało opcję zakupu Bronze Seastar z tarczami od Seastar v2. Dodatkowo wchodząc na stronę widzę, że po podaniu maila dostaje się 15% zniżki na pierwsze zakupy. Świetna opcja jeśli ktoś szuka dobrze zrobionego brąziaka w niskiej cenie, wychodzi 255$.

spacer.png


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquatico na swojej stronie zaprezentowało swój najnowszy model o nazwie Super Ocean. Dostępny będzie pod koniec września/początek października, z tego co wiem ceny w okolicach 700-800$ ale oni często (jeśli nie cały czas) mają promocje -30% więc realna cena w okolicach 500$. Duże, ładne pałeczki trytu (mnie osobiście, te cienkie stosowane w najtańszych modelach Deep Blue czy Aragona odpychają), ceramika, szafir, do wyboru pt5000 albo sw200. Rozmiar już fajny bo 42mm i 13mm grubości więc w moim max się mieści na styku. Pora na zaprezentowanie trytowego zegarka idealna bo zawsze na tryciaka nachodzi mnie właśnie jesienią i zimą gdy szybciej robi się ciemno.  Znając jakość ich zegarków, ja już praktycznie się zdecydowałem na zakup, chyba, że cena się zmieni.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to więcej szczegółów tutaj https://www.aquaticowatch.com/collections/t100-tritium-watches , można też zapisać się do newslettera żeby dostać info gdy będą już dostępne.

 

spacer.png


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny projekt ale odpycha trochę datownik (oczko, umiejscowienie i białe tło) i wskazy mi się nie podobają ale reszta OK.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny. Duży.
Czy on faktycznie ma bezel jednokierunkowy na 120 klików?

Tak, Panie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

No to w sumie taki "biały kruk" jest 😉

Wzięli kopertę z super chargera i tylko wydrukowali ring pod gmt stąd klik w jedną stronę 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Wzięli kopertę z super chargera i tylko wydrukowali ring pod gmt stąd klik w jedną stronę 😀

 

Dokładnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquatico ma promocję na Black Friday, 50% zniżki przy zakupie 2 zegarków.
Z tego co pamiętam mają taką promkę co roku w okolicach listopada/grudnia i jest to największa zniżka jaką oferują.

https://www.aquaticowatch.com/pages/aquatico-watch-black-friday-sale-2023


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaliśmy na blogu recenzję kolejnego ich modelu z dodatkową wskazówką - Seastar GMT.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do lektury:

https://2gwatchblog.com/pl/aquatico-sea-star-gmt-aventurine-recenzja/

 

spacer.png


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super recenzja. No i bardzo fajne zapięcie. Certina stosuje podobne w nowej DS Action i tylko tym się reguluje nie ma dodatkowych dziurek w zapięciu. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.