Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

subiekt13

FISHERMAN Casio G-Shock DW-8600 Titanium - problem

Rekomendowane odpowiedzi

20 lat temu otrzymałem Casio G-Shock DW-8600 Fisherman - z pierwszej japońskiej serii, która trafiła do Polski (z żółtymi przyciskami i bez syreny na deklu). Jakoś tak średnio mi się wtedy podobał, założyłem go parę razy i poszedł do szafy. Niedawno go "odkopałem" i wymieniłem bateria. Stan wizualny idealny, elektronika śmiga tylko... bezel rozpadł się przy dotykaniu :( Szukałem w necie, ale niestety nie znalazłem gdzie można kupić bezel do Fishermana, chociaż podobno jeszcze parę la temu bywały na Ebay. Znalazłem tylko w Japonii, ale w wersji yellow i bez opcji wysyłki za granice zatem odpada.

 

W związku z tym dwa pytania:
1. Słyszał ktoś gdzie można dostać bezel do niego lub może ma takowy?

2. Czy da się dobrać do Fishermana bezel z innego G-Shocka?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki bezel znajdziesz tylko na ebay jeśli szczęście dopisze.

Takie części do tych modeli są prawie nieosiągalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę po czasie odpowiedź, ale...

Bezel wciąż można dostać. Jego cena jest jednak prawie taka sama jak ten zegarek w stanie NOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez pajakleon97
      Witam serdecznie
       
       Nie za bardzo dbam o zegarki i oto pojawily sie brzydkie rysy na bezelu w moim Glycine Combat Sub. Niezaladnie to wyglada a lubie ten zegarek i jak dla mnie byl dosc kosztowny wiec chcialbym go zatrzymac na dluzej. Wiecie moze gdzie we Wroclawiu moglbym ten bezel wymienic? Przy okazji zrobic tez przeglad bo mam wrazenie, ze rezerwa chodu krocej trzyma. Dobrze zeby bylo to tez oplacalne a nie w cenie nowego zegarka...
    • Przez tesiwoj
      Cześć poszukuję bezel do Seiko snzh57, straciłem go w wyniku wypadku, chciałbym odremontować zegarek.
      Poproszę was o informację gdzie mógbym zdobyć  oryginalny lub ewentualnie pasujący od innego modelu Seiko. 
    • Przez geckon
      Cześć.
      Posiadam G-Shocka GBD-800 w którym docelowo chciałbym zmienić pasek i bezel. I tu naszła mnie myśl, by wrzucić bransoletę, która leży po DW-5600 i zbiera kurz. Czy są jakieś adaptery, które dają możliwość zamontowania innego paska/bransolety? Wiem, że JayAndKays robili takie adaptery, ale nie spotkałem do GBD-800.
      Dzięki za odpowiedzi.

    • Przez boski
      Witam,
      czym przykleić wkładkę bezela, żeby można ją było w miarę łatwo zdemontować w przypadku chęci zmiany na inną?
      Widziałem samoprzylepne taśmy 3M, jednak potrzebuję sprawę załatwić w miarę szybko. Jaki klej polecacie?
       
      P.S. Chętnie odkupię owe krążki z taśmy 3M w ilości kilku sztuk.
    • Przez Rhotax
      Po zewnętrznej stronie tarczy zegarka widuję 2 standardy tego co tam może się znajdować: tachometr — działanie zrozumiałe i nawet można z tego praktycznie skorzystać; albo obracany pierścień z podziałką do 60. Też kilka praktyczny zastosowań potrafię znaleźć.
       
      Ale czasami tam się pojawia...tak jakby..."tarcza kompasu". I jakie jest tego praktyczne zastosowanie — nie wiem.
       
      Ale jak teraz przez przypadek znalazłem zegarek Casio, który ma tę tarczę z kompasem — obracaną, Czyli ktoś z rozmysłem tam to wstawił i jeszcze poświęcił czas, żeby zrobić to ruchome.
      Chodzi mi w tym przykładzie o Casio MTF-e002

       
      Czy znacie praktyczne zastosowanie tej podziałki z "kompasem"?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.