Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomek4r

Eterna vs Glycine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukałem uniwersalnego zegarka, który nadawałby się zarówno do garnituru, jak i ubrań sportowych. Spodobał mi się Glycine Incursore  http://www.glycine.pl/incursore-szczegoly-157.html. Potem wpadła mi w oko Eterna Kontiki Date w starej referencji https://www.chrono24.pl/eterna/kontiki--id8720028.htm . W przypływie chwili kupiłem oba ;). Niestety jeden z nich będzie musiał mnie opuścić. Który radzicie zostawić? Dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zostaw Eternę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka raczej nie jest wyrównana:). Eterna chociaż Glycine można zdobyć w dobrej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on już kupił oba...


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Eterna. Model już kultowy (może poza ostatnią edycją), półka wyżej od Glycine no I zegar sam w sobie ciekawszy wizualnie choć to wiadomo kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu nawet się zastanawiać, oczywiście Eterna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To zapytam inaczej. Czy jest coś co byłoby za Glycine?

Gdyby to była jakaś starsza referencja, to pewnie tak, biorąc choćby pod uwagę relację jakość/cena. Ale w przypadku tych dwóch konkretnych modeli, to IMO wybór jest oczywisty i jest to Eterna, tym bardziej, że jest ona w starszej referencji, która IMO jest ciekawsza, bardziej charakterna  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapytam inaczej. Czy jest coś co byłoby za Glycine?

Tak, inny, ciekawszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.