Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
newneo

wostok- gdzie kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Wostok jak Wostok, ładny, nowy. Niech Ci dobrze służy. Natomiast Poljot to tzw. 55 gram. Warto go oddać do małego SPA bo to poszukiwane czasomierze. 55 g zawsze na propsie.

Dzięki. Co do Poljota, to remontowałem go 3-4 lata temu, ale tylko wewnętrznie. Faktycznie przydałaby mu się odnowa i zewnętrza...

Muszę tylko znaleźć odpowiedniego zegarmistrza, który się tego podejmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Co do Poljota, to remontowałem go 3-4 lata temu, ale tylko wewnętrznie. Faktycznie przydałaby mu się odnowa i zewnętrza...

Muszę tylko znaleźć odpowiedniego zegarmistrza, który się tego podejmie.

Tylko polrka szkiełka i to delikatnie, bo się wszystko sypnie. Płaskie, oryginalne szkiełko do tego modelu jest przedmiotem pożądania wielu zbieraczy. Koperta, polerka pastą do reflektorów, ściereczkami do srebra CAPE CODE i NIC WIĘCEJ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko polrka szkiełka i to delikatnie, bo się wszystko sypnie. Płaskie, oryginalne szkiełko do tego modelu jest przedmiotem pożądania wielu zbieraczy. Koperta, polerka pastą do reflektorów, ściereczkami do srebra CAPE CODE i NIC WIĘCEJ!

O, nie myślałem, że sam to mogę zrobić - dziękuję za podpowiedź. Na pewno się tym zajmę. Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nie myślałem, że sam to mogę zrobić - dziękuję za podpowiedź. Na pewno się tym zajmę. Pozdrowienia.

I uważaj z wodą lub innymi płynami przy myciu polerce. Jak nie wyjmujesz werku z tarczą, to z dala od wilgoci.... POWODZENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników zegarków Vostok. Mam jedno pytanie - na stronie Meranom duża część serii Komandirskie i Amfibia widnieje jako out of stock. Czy jest szansa, że te modele wrócą bo np. są obecnie w produkcji czy to jakieś większe problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zyrtec napisał:

Witam miłośników zegarków Vostok. Mam jedno pytanie - na stronie Meranom duża część serii Komandirskie i Amfibia widnieje jako out of stock. Czy jest szansa, że te modele wrócą bo np. są obecnie w produkcji czy to jakieś większe problemy?

 

To zależy jaki model. Te produkowane w większych seriach (np classic) trafiają do sprzedaży częściej. Te rzadziej produkowane (np SE) dosyć rzadko są oferowane i szybko znikają. Komandirskie.com bardzej dba o asortyment, meranom tak jakoś niemrawo (mam kilka modeli zapisanych w oberwowanych już kilka miesięcy i jak dotąd nie było ich w ofercie)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja zamawiałem 15 maja b.r.  na stronie www.komandirskie.com  .Ceny są tam niższe niz w Meranom.com sklepie .Kupowałem pierwszy raz w życiu , a nie chciałem przepłacać. Wysyłają z Czystopola. Paczka szła 30 dni.Opłat celnych nie było. Zapłaciłem kartą bankomatową  normalnie , nie przez paypal.  Za model  wostok amfibia 710394 zapłaciłem 3649 rubli , przesyłka była gratis od 2000rubli  . Po przewalutowaniu przez bank wyszło 211zł z groszami. Wiec duzo taniej niz w polskim sklepie. Warto dobrać jakies dodatki inp. koronke z logo wostoka . Na minus brak kontaktu mailowego ze strony sklepu , ale to tez na Meranom , chyba że nie doszedł czy ja zle wysyłałem...nie wiem. Tak czy siak sklep komandirskie.com jest  ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Kupiłem jednego Komandirskiego i jedną Amfibię z Meranom. Kilka dni póżniej dokupiłem jeszcze jedną Amfibię z Komandirskie.com. Niestety zaczynam u siebie zauważać objawy wchodzenia w fazę kultu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zyrtec napisał:

Dziękuję za odpowiedzi. Kupiłem jednego Komandirskiego i jedną Amfibię z Meranom. Kilka dni póżniej dokupiłem jeszcze jedną Amfibię z Komandirskie.com. Niestety zaczynam u siebie zauważać objawy wchodzenia w fazę kultu :)

 

No, to się udziela :) A za moment wejdziesz w modowanie i to dopiero jest zabawa :) Ja w ciągu 2 miesięcy kupiłem 6 amfibii i pełno części, głównie bezeli i tarcz


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, mkoch napisał:

 

No, to się udziela :) A za moment wejdziesz w modowanie i to dopiero jest zabawa :) Ja w ciągu 2 miesięcy kupiłem 6 amfibii i pełno części, głównie bezeli i tarcz

Pewnie z czasem się pobawię ale na razie ograniczam się jedynie do pasków z aliexpress. Generalnie raczej będę poszerzał swoją kolekcję Vostoków ale bez przeginania (marzy mi się również Orient Bambino i Citizen ProDiver).

Edytowane przez Zyrtec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Komandir to naprawdę lepiej znaleźć coś w ładnym stanie na Ebay ale produkcji CCCP, a jest tego mnóstwo. Te nowe są niestety nienajlepszej jakości. Jesli już kupować nowy to celowałbym bardziej w Amfibię lub Europe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2020 o 12:33, Progfan_87 napisał:

Jeśli Komandir to naprawdę lepiej znaleźć coś w ładnym stanie na Ebay ale produkcji CCCP, a jest tego mnóstwo. Te nowe są niestety nienajlepszej jakości. Jesli już kupować nowy to celowałbym bardziej w Amfibię lub Europe. 

Będę mieć (jak dojdą) dwie Amfibie i Komandira. Ten drugi jeżeli mi nie podejdzie wyląduje u Ojca na ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.