Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 godziny temu, RagnarPL napisał:

Mam go dopiero od czwartku i na chłodną ocenę przyjdzie jeszcze czasemoji2.png To co mogę powiedzieć już teraz, to świetny stosunek ceny do jakości. Bardzo fajna bransoleta. Obłędna tarcza. Duży ciężar zegarka, to dla mnie akurat na plus. Bezel mógłby mieć bardziej wyczuwalny klik. Bardzo jasna luma. Okienko daty na godzinie 6 to świetne rozwiązanie. To pierwszy zegarek Phoibosa jaki posiadam i pewnie sięgnę po kolejneemoji16.png4c8b0724b8380539cd33f4a070b09422.jpg1565feb4e3610470dd338216727eec6e.jpgc8b73e762545c0dc1bb894dfbb630cd2.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

 

Wrażenia związane z tym zegarkiem mamy takie same, a do tego dobrze widzieć w tle zacną książkę 😎 Jako fan serii i posiadacz sporej armii Night Lordów do Horus Heresy tym bardziej szanuję :D

Edytowane przez Desaxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Wrażenia związane z tym zegarkiem mamy takie same, a do tego dobrze widzieć w tle zacną książkę Jako fan serii i posiadacz sporej armii Night Lordów do Horus Heresy tym bardziej szanuję
Dzięki. WH40K to moje ulubione uniwersum. Kupuję wszystkie dostępne książki. Na figurki nie zdążyłem się załapać za dzieciaka. Miałem jakieś tam Dark Elfy z Warhammera Fantasy. Sama Herezja Horusa to w mojej opinii najlepsza space opera w historii. Kto nie czytał niech sprobuje.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Dzięki. WH40K to moje ulubione uniwersum. Kupuję wszystkie dostępne książki. Na figurki nie zdążyłem się załapać za dzieciaka. Miałem jakieś tam Dark Elfy z Warhammera Fantasy. Sama Herezja Horusa to w mojej opinii najlepsza space opera w historii. Kto nie czytał niech sprobuje.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

"Vor da Russ, Leman Russ"

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest bardzo fajny. Raczej kobiecy . Szkoda że nie na baterie co dałoby z 2-3mm mniej na grubości . I pewnie bym kupił żonie bo chce mieć jakiś niebieski.ef2fcce2e19756d5b2cdb2fd9aa3e8d9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Brzoza2 napisał:

Ten jest bardzo fajny. Raczej kobiecy . Szkoda że nie na baterie co dałoby z 2-3mm mniej na grubości . I pewnie bym kupił żonie bo chce mieć jakiś niebieski.

 

Może troszkę kobiecy, ale chyba trochę niechcący. Miał być męski. Rozmiar 40mm i wysokość oraz waga trochę kiepsko by się u kobiety sprawdziły.

Dla kobiet mieli taką serię poniżej. Na kwarcyku - zgodnie z Twoją sugestią 😉 i mniejsza koperta. A indeksy w sumie takie same. A to te indeksy robią taką "kobiecość".

 

obraz.png.db33236d594ffc8430ad921a02e461c0.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kobiety lubią większe zegarki. A rozstaw uszu jest tylko 46mm. I bateria jednak jest o wiele lepszym rozwiązaniem dla kobiety.
Powolutku będę szukał coś w podobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phoibos Voyager Blue

IMG_20200921_212447.jpgIMG_20200921_212655.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIRLUKE 1 

Czy seria Proteus będzie jeszcze dostępna ?.

Który z serii Wave Master wygląda ciekawiej z datą czy bez niej.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Corwin napisał:

Czy seria Proteus będzie jeszcze dostępna ?.

 

Gdyby u @SIRLUKE1 był niedostępny, to są jeszcze trzy wersje kolorystyczne dostępne w sklepie ChronoClass

 

obraz.png.8f8f91aaf6346057fcfa95ed49b58b4f.png

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



SIRLUKE 1 
Który z serii Wave Master wygląda ciekawiej z datą czy bez niej.
Pozdrawiam.



Zależy, który Tobie się bardziej widzi. Ja mam z datą i jest ok. Bez daty też by mi się podobał.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Gdyby u @SIRLUKE1 był niedostępny, to są jeszcze trzy wersje kolorystyczne dostępne w sklepie ChronoClass

 

 

Dzięki za info.

1 godzinę temu, RagnarPL napisał:


 

 

 


Zależy, który Tobie się bardziej widzi. Ja mam z datą i jest ok. Bez daty też by mi się podobał.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Podobają mi się oba , ale bardziej bez daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proteus będzie dostępny. Pojawi się też nowy Proteus, który chyba jako jedni z pierwszych macie możliwość zobaczyć.

Wave, tak jak napisał kolega@RagnarPL co się komu podoba. Oba są świetnie zrobione

Łukasz

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2020 o 12:21, Brzoza2 napisał:

Niektóre kobiety lubią większe zegarki. A rozstaw uszu jest tylko 46mm. I bateria jednak jest o wiele lepszym rozwiązaniem dla kobiety.
Powolutku będę szukał coś w podobie.


Zależy która, moja się jeży - mechanik musi być :P

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

uJIBHSN.jpg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem zaczynam zbierać pre order, na Proteusa w nowej wersji.

Dziś wieczorem wrzucę zdjęcia tego modelu i ceny.



Łukasz

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy która, moja się jeży - mechanik musi być
 

To jest w bardzo małej mniejszości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy która, moja się jeży - mechanik musi być
 

To jest w bardzo małej mniejszości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste czasami może nawet nie chodzić wcale 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przedstawiam Wam nową wersję Proteusa.

 

Dostępne będą cztery zegarki w tych kopertach. Dwa z tradycyjnymi tarczami, czarną i niebieską, jeden z meteorytem i jeden z tarczą zrobioną z prasowanego karbonu (forged carbon)

 

Ceny już niebawem :)

 

 

IMG_7360.jpg

IMG_7481.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe cacko.
Czy kształt koperty jest taki sam jak poprzednika?
Koperta nie jest jednolicie czarna? Kolor jest taki przetarty chyba? Dobrze widzę?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta taka sama. Materiał to coś w rodzaju gunmetal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba się.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda to świetnie. Kolor taki jak niepolerowany, stalowy pręt. W sumie bardzo ciekawy. Zastanawiam się, czy chociaż troszkę zmodyfikowali kopertę (oprócz koloru). Moje wrażenia z Proteusem na pasku były takie sobie.

Może jeszcze dam mu szansę i dzisiaj się jeszcze pobawię jakimś skórzanym, niebieskim, grubym paskiem. Może osiągnę efekt chociaż troszkę zbliżony do tego ze zdjęć. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.