Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartek19877

Panerai Luminor California 8 Days DLC (PAM00779)

Rekomendowane odpowiedzi

Luminor to szalenie popularna kolekcja w szeregach manufaktury Officine Panerai. Zawrotna ilość modeli może przyprawić naprawdę o zawrót głowy. Najciekawszą rzeczą w przypadku tej konkretnej linii wzorniczej jest fakt, że ciągle znajduje się miejsce dla nowych reprezentantów i to pomimo wielu podobieństw poszczególnych referencji.

 

Wyświetl pełny artykuł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegar 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Bardzo podoba mi się ta inicjatywa że wypuścili model który nie ma logo i "swiss made" tak jak to zrobił H.Moser & Cie.

 

Teraz czekam na tego typu modele od Rolexa i Omegi. Po wynikach sprzedaży okaże się czy takie zegarki będą popularne czy jednak okaże się że bez naniesionego logotypu mało kto je kupi.  

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo podoba mi się ta inicjatywa że wypuścili model który nie ma logo i "swiss made" tak jak to zrobił H.Moser & Cie.

 

Teraz czekam na tego typu modele od Rolexa i Omegi. Po wynikach sprzedaży okaże się czy takie zegarki będą popularne czy jednak okaże się że bez naniesionego logotypu mało kto je kupi.  

 

 

 

 

większość niestety kupuje ze względu na markę i logo, ludzie mają w naturze chęć do wybicia się z tłumu np. drogim gadżetem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai zaczyna podrabiac Parnisa ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

 

Bardzo podoba mi się ta inicjatywa że wypuścili model który nie ma logo i "swiss made" tak jak to zrobił H.Moser & Cie.

 

 

 

 

 

Oni wypuścili taki model już w 1936... ten żart projektanta nie ma z pierwszą Cali wiele wspólnego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni wypuścili taki model już w 1936... ten żart projektanta nie ma z pierwszą Cali wiele wspólnego :(

To hołd złożony rodzinie Rinaldi..

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nie zmienia to dla mnie odbioru tego modelu, California jest historycznie tak powiązana z Radiomirem, że trudno mi oszukać oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zaczaiłeś dowcipu


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście.......nie porywa mnie. Są lepsze modele w ofercie.

Na zdjęciach jeszcze osadzenie wskazówek jest jakoś takie "chińskie" - raz pełne raz do połowy....chyba że to niedopracowane renedery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Chyba nie zaczaiłeś dowcipu

 

...zdecydowanie :unsure:  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za fenomenalny powiew świeżości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za fenomenalny powiew świeżości...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dolna płyta wyrżnięta z blachy podkreśla wydatnie zamierzoną oczywiście surowość projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luminor to szalenie popularna kolekcja w szeregach manufaktury Officine Panerai. Zawrotna ilość modeli może przyprawić naprawdę o zawrót głowy. Najciekawszą rzeczą w przypadku tej konkretnej linii wzorniczej jest fakt, że ciągle znajduje się miejsce dla nowych reprezentantów i to pomimo wielu podobieństw poszczególnych referencji.

 

Wyświetl pełny artykuł 

Warto zastanowić się, kiedy poprawnie stosujemy słowo: "ilość", a kiedy "liczba"?

Do tego ta:

"Zawrotna ilość liczba modeli przyprawia o... zawrót..."

"Najciekawszą rzeczą.... jest fakt" - brzmi.... "maślanie"

 

- nie czytam tekstu, by... nie szarpać nerwów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zastanowić się, kiedy poprawnie stosujemy słowo: "ilość", a kiedy "liczba"?

Do tego ta:

"Zawrotna ilość liczba modeli przyprawia o... zawrót..."

 

Tutaj zdania są podzielone: http://wsjp.pl/index.php?id_hasla=13495

Wiele autorytetów dopuszcza stosowania słowa "ilość" z rzeczownikami policzalnymi.


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zdania są podzielone: http://wsjp.pl/index.php?id_hasla=13495

Wiele autorytetów dopuszcza stosowania słowa "ilość" z rzeczownikami policzalnymi.

„Czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko”

Mój rozum też wskazuje jednoznacznie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

- nie czytam tekstu, by... nie szarpać nerwów

 

Władek,

nie rozumiem dlaczego piszesz o szarpaniu nerwów? Redakcja portalu pracuje na swój wizerunek w taki sposób, jaki uważa za stosowny. Jeżeli odpowiada im rola informacyjnego fast fooda, to czy warto się tym przejmować? Szybkość podania informacji zabija jakość, ale taki sposób działania nie odnosi się wyłącznie do Time & Watches. Pisanie opracowań "na kolanie" jest codzienną praktyką większości polskich portali o tematyce zegarkowej. Dziś liczą się tylko kliknięcia, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władku, po co to wszystko? :wacko:

 

Po to, byśmy zwracali uwagę na to co jest pisane na forum.

 

Poprawiałeś mnie co najmniej kilka razy przy moich opracowaniach i uważam, że to było cenne.

Na pewno dziękowałem, ale jeśli nie, to teraz dziękuję.

 

Klub ma edukować więc jeśli coś pojawia się na forum, to powinno być poprawne.

Przede wszystkim merytorycznie - zegarkowo, ale także powinno być pisane poprawnie po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie źle zrozumiałem intencję...jednakże wydaje mi się, iż lepiej byłoby zwrócić uwagę poprzez PW lub mail, szczególnie jeśli chodzi o sprawy językowe.

 

EDIT: Władku, cała przyjemność po mojej stronie.

EDIT 2: A co by było gdybyśmy wszystkich poprawiali? Świat byłby lepszy, a już na pewno polszczyzna byłaby poprawna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie źle zrozumiałem intencję...jednakże wydaje mi się, iż lepiej byłoby zwrócić uwagę poprzez PW lub mail, szczególnie jeśli chodzi o sprawy językowe.

Poprawki na PW (szczególnie merytoryczne - zegarkowe) mają tę wadę, że czytelnicy forum nie wiedząc co było zmieniane nie są edukowani.

To samo dotyczy polszczyzny. 

Uczymy się wszyscy czytający, a do tego autorzy kolejny raz muszą się trochę bardziej pilnować, a nie robić czegoś na odwal.

 

W tym konkretnym przypadku autorzy pewnie nawet nie poprawią na swoim portalu, (tak było poprzednio), więc nie wolno na PW.

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Klub ma edukować więc jeśli coś pojawia się na forum, to powinno być poprawne.

Przede wszystkim merytorycznie - zegarkowo, ale także powinno być pisane poprawnie po polsku.

 

Władek,

misja edukacyjna Klubu dotyczy zegarków. Nie przesadzajmy z językiem polskim, bo to trudny język. Przypuszczam, że profesor Bralczyk każdemu z nas miałby co wytykać. Ja na przykład mam problemy z interpunkcją i gdy piszę opracowanie, to w oknie przeglądarki otwieram stronę z zasadami interpunkcji. Staram się, ale nie czuję tego tematu w stopniu perfekcyjnym. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

 

Władek,

misja edukacyjna Klubu dotyczy zegarków. Nie przesadzajmy z językiem polskim, bo to trudny język. Przypuszczam, że profesor Bralczyk każdemu z nas miałby co wytykać. Ja na przykład mam problemy z interpunkcją i gdy piszę opracowanie, to w oknie przeglądarki otwieram stronę z zasadami interpunkcji. Staram się, ale nie czuję tego tematu w stopniu perfekcyjnym. Niestety.

Nie przesadzaj. Jeżeli mówimy o języku polskim, Twoje posty są jednymi z najpoprawniej napisanych na tym forum. Pod każdym względem. Są czasami nieco przydługie, zwłaszcza jeżeli jesteś "podkręcony" i traktujesz sprawę emocjonalnie. Czasami nie chce się tego czytać do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.