Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Leszko

Jaki kwadrat do garnituru?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może Koledzy pomogą , szukam kwadrata do garnituru , biała tarcza , fajny mechanizm do 10 tysiaków , proszę o podpowiedz co do firmy :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO fajną propozycją jest NOMOS TETRA. Polecę też coś, co sam mam. Wiem, że w tym budżecie człowiek raczej nie rozgląda się za Tissotem, ale model Heritage 1952 COSC LE jest tego wart :-) Mały z nim problem jest taki, że zostaje jedynie rynek wtórny ;-) Dorzucę jeszcze Longinesa z modelem Evidenza, choć to raczej koperta w stylu "tonneau", a nie typowy kwadrat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO fajną propozycją jest NOMOS TETRA. Polecę też coś, co sam mam. Wiem, że w tym budżecie człowiek raczej nie rozgląda się za Tissotem, ale model Heritage 1952 COSC LE jest tego wart :-) Mały z nim problem jest taki, że zostaje jedynie rynek wtórny ;-) Dorzucę jeszcze Longinesa z modelem Evidenza, choć to raczej koperta w stylu "tonneau", a nie typowy kwadrat :-)

Dzięki Fidelio , Glashütte Nomos jest super tak jak inne zegary tej manufaktury , pytanie tylko czy warto dopłacić do Neomatika prawie drugie tyle. Zapewne go kupię.Tissoty oraz Omegi jakoś mi nie podchodzą mentalnie ;)  są tak jak Rolexy oklepane. Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co do Tissota, to IMO faktycznie co do zasady nie ma się czym ekscytować. Są jednak pewne chlubne wyjątki, czyli np. model Le Locle, czy generalnie linia Heritage, z której pochodzi zaproponowana przeze mnie i trudna do dostania kostka ;-)

post-34987-0-43876900-1535134898_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo musi być kwadratowy?

Czy tak wystarczy:

 

longines-heritage1973.jpg?14292

 

Longines Heritage 1973

 

Jakiś czas temu była nawet recenzja:

https://ch24.pl/test-longines-heritage-1973/

 

Jest jeszcze w innych kolorkach. Można chyba znaleźć poniżej 10k.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.