Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Joh

Seiko Samurai, który wybrać i gdzie kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu rozglądam się za Samurajem, którym to jak wiadomo kwestia gustu, ale chętnie wysłucham opinii.

 

Chodzi mi po głowie: klasyczny niebieski SRPB49K1, blue lagoon, model 2018 - SRPC93K1 i PADI

 

Cena obecnie to od 1500zł, gdzie polecacie teraz kupić lub polować na cenową okazję, czy może jest sens się wstrzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam SRPB49K1, kupiłem zaraz jak się pojawiły, ale jakbym miał taki wybór jak Ty to brałbym wersje SRPB53 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRPB99K1 w novotime za 1475 chociaż PADI może się szybciej znudzić ,może coś bardziej stonowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki po głosach widzę, że każda wersja ma zwolenników :) Tylko nie przypuszczałem, że blue lagoon, żadnemu z was nie podejdzie...

 

Pepsi jakoś mi osobiście nigdy nie podchodziło, żadnego divera nie miałem z pepsi. Chciałem, że by był to zegarek noszony na codzień, chodź lubie pomarańcz to mogli zostawić go tylko na bezelu, z tarczą to już jest za mocno dla mnie. Co myślicie?

 

Na novotime, już nie ma tej ceny , obecnie nowy z polskiego sklepu to znalazłem SRPB49K1 za ok 1400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Zegarek zakupiony :)

 

Po przemyśleniu i jeszcze rozmowie z @jackm (dzięki :)) kupiłem SRPB99K1 z polskiej dystrybucji.

 

Czerwone wskazówki napis PADI, dwukolorowa luma i te fale na tarczy to jest to :)

 

Przy zakupie wynegocjowałem rabat dla siebie, po zapytaniu, sklep pozwolił mi go zamieścić na forum

 

-10% na Seiko w zegarmistrz.com kod:SEIKO

 

 

Mam nadzieję, że nie złamałem tym regulaminu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.