Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
torq1906

Sklep zegarek.net

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę kupić G-shocka GW-9400 (preferuje wersję 1ER natomiast nie jest to konieczne)

 w polskim sprawdzonym  sklepie za jak najlepsze pieniądze, z tego co udało mi się znaleźć to najlepsza cena jest w sklepie zegarek.net

 

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_gw-9400-1er.html

 

i tu rodzi się moje pytanie czy jest to zaufany sklep i czy znacie i możecie polecić jakieś lepsze alternatywy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w tym sklepie w zeszłym tygodniu, ceny atrakcyjne, wszystko ok, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić G-shocka GW-9400 (preferuje wersję 1ER natomiast nie jest to konieczne)

 w polskim sprawdzonym  sklepie za jak najlepsze pieniądze, z tego co udało mi się znaleźć to najlepsza cena jest w sklepie zegarek.net

 

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_gw-9400-1er.html

 

i tu rodzi się moje pytanie czy jest to zaufany sklep i czy znacie i możecie polecić jakieś lepsze alternatywy ?

To sklep obok mnie - mają punkt stacjonarny, kantor i biżuterię 

Znam Polecam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sportowych zegarków masz z pewnością spory wybór w sklepie zanza. Wszystko zależy ile chcesz wydać ale z tego co widzę za kilkaset złotych kupisz już naprawdę fajny sprzęt. Jeśli chodzi o sam sklep to nie powinieneś mieć co do nich wątpliwości.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich 2 zegarki, dla żony i dla siebie. Szybko sprawnie - zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od nich miesiąc temu Orienta Bambino. Bardzo miła obsługa, zegarek jak na razie bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich w zeszłym roku. Nie mam powodu do narzekania. Wszystko przebiegło jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

A ja nie polecam, kupilem u nich citizena nowego. Przyszedl porysowany i widac ze ktos go juz nosil. Stracilem czas i teraz musze czekac az sie skonczy weekend i bede mogl dokonac zwrotu ☹

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Markiza
      Oficjalni dystrybutorzy Rolex mają bardzo ładne sklepy i ich dekoracje na całym świecie. 
       
      Stare zdjęcie, maj 2014. Kuala Lumpur. 

    • Przez abdominous
      Witam,
       
      Bardzo proszę o pomoc w wyborze pomiędzy tymi dwoma zegarkami , zdaję sobię sprawę , że to zupełnie inne sprzęty i cieżko o porównanie. Posiadam dwa zegarki g-shock co prawda z niskiej półki GA-100C-8AER oraz GA-200CB-1A  i teraz przyszedł czas na coś bardziej przyzwoitego . Od dwóch tygodni przeglądam forum i mam mętlik w głowie wczoraj byłem prawie zdecydowany na zakup ROMKA tak popularnego i wychwalanego na forum, ale po obejrzeniu na youtube filmiku od użytkownika matej o zegarku GST-B100 mam kompletny mętlik w głowie. Oby dwa zegraki bardzo mi się podobają, za ROMKIEM przemawia przewaga funkcji oraz możliwość poźniejszej personalizacji i wygoda noszenia z koleji GST -B100  nie poisada tylu funkcji zwłaszcza bluetooth dla mnie zbędny, ale jest solar i piękna tarcza i stalowa bransoleta na codzień pracuję w biurze stąd mój dylemat.  Wiem, że to nietypowe porównanie , ponieważ zegarki zupełnie się od siebie różnią , ale może byłby ktoś w stanie skutecznie obrzydzić mi jeden z nich:) No chyba ,że jest jeszcze jedno wyjście kupić pierwsze jednego , a później uzbierać na drugiego .
       
      https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_gst-b100d-1aer.html
       
      https://e-arttime.pl/product-pol-9094--Zegarek-meski-CASIO-G-SHOCK-Rangeman-GW-9400-1ER.html
       
       
      z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
      Piotr
       
    • Przez matthewkorona
      Cześć!
      Chciałbym zapytać bardziej obeznane grono, gdyż nie miałem jakichś styczności ze sklepami lokalnymi nie w moim regionie ani internetowymi.
       
      Czy polecacie sklep Novotime?
       
      I odnośnie stricte zegarka:
       
      Czemu wszędzie teraz EPOSy są sporo przeceniane? Widzę oferty w różnych sklepach po parę tysięcy rabatu.
       
      Chodzi dokładnie o tego:
       
      https://novotime.pl/product-pol-3395-ZEGAREK-MESKI-EPOS-EMOTION-3390-155-20-20-25.html?R8851123002#close
       
      I jeszcze jedno - czy koperta 8 mm to nie jakaś lekko podchwytliwa grubość? W najgrubszym miejscu rozumiem będzie miała taki wymiar? Gdyż nie chciałbym kupować niczego grubszego a taką jeszcze akceptuję.
       
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.
       
      Pozdrawiam
       
       
    • Przez piotr93
      Witam Was serdecznie,
      Jestem pasjonatem starych zegarków naręcznych i myślę nad otwarciem małego sklepu internetowego z zegarkami używanymi. 
      Pytanie, czy mogę "tak o" wystartować z sprzedażą (często złotych zegarków)? Czy potrzebuję mieć zezwolenie na handel coś w stylu jubilera? Czy muszę mieć jakąś zgodę na sprzedaż bezpośrednio od producenta zegarków, jeśli są to zegarki używane?
      Czy ktoś z Państwa ma w tym doświadczenie?
      Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
    • Przez obw
      GW-9400 Rangeman
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.