Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawel.Sz

Zegarek ze Stanów

Rekomendowane odpowiedzi

Bede we wrzesniu przez tydzien w Stanach i pomyslalem, ze przy okazji moglbym kupic na wlasny uzytek jakis fajny zegarek w dobrej cenie.
Czy macie moze jakies pomysly na co zwrocic uwage, jakiego modelu szukac ktory na miejscu w US bylby tanszy niz w Europie?

 

Styl - field watch, pilot, ew diver, chociaz innego ciekawe propozycje tez rozwaze.

Nadgarstek raczej mam nieduzy, 16,5-17 cm

 

Wstepnie myslalem nad jakims Hamiltonem, np:

Khaki Field Pioneer H60419533 ~ 490 USD
Khaki King Automatic H64455533 ~340 USD
 
Z gory dziekuje za rady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z Hamiltona dorzuciłbym jeszcze Khaki Field Officer Mechanical, na ręcznie nakręcanej Ecie 2804-2. Zegarek ma 38 mm średnicy i do dostania w cenie poniżej 300 USD. IMO klasyka, gdy chodzi o zegarki field/military :-)
Ewentualnie taki Combat 7 Vintage od Glycine:

https://www.jomashop.com/glycine-combat-7-vintage-watch-gl0238.html

Znajdziesz go zresztą także na naszym bazarku, w bardzo dobrej cenie, od Kolegi @Traczu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Hamiltona dorzuciłbym jeszcze Khaki Field Officer Mechanical, na ręcznie nakręcanej Ecie 2804-2. Zegarek ma 38 mm średnicy i do dostania w cenie poniżej 300 USD. IMO klasyka, gdy chodzi o zegarki firld/military :-)

 

To bardzo dobry pomysł, koniecznie zobacz, to jest ostatnie wcielenie tym razem na  2801-2. :)

https://shop.hamiltonwatch.com/h69429931-khaki-field-mechanical.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Teraz patrzę, że na stronie Hamiltona jest info, że w tym nowym mechanicznym Khaki pracuje nie ETA 2804-2, jak w starszej wersji, a ETA 2801-2... Ale domyślam się, że to wynika tylko z tego, że to nowe Khaki jest bez daty  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrzę, że na stronie Hamiltona jest info, że w tym nowym mechanicznym Khaki pracuje nie ETA 2804-2, jak w starszej wersji, a ETA 2801-2... Ale domyślam się, że to wynika tylko z tego, że to nowe Khaki jest bez daty  :)

Tak, dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Muszę przy okazji przyznać, że nowa wersja podoba mi się bardziej. Do tego bez daty, co IMO w tym przypadku też na plus  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przy okazji przyznać, że nowa wersja podoba mi się bardziej. Do tego bez daty, co IMO w tym przypadku też na plus  ;)

Ja akurat lubię datę i chętnie bym ją dodał do tego nowego, ale rozumiem teraz jest bardziej historycznie. :)  Myślę poważnie o zakupie, ale jestem na razie w trakcie negocjacji z żoną... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja akurat lubię datę i chętnie bym ją dodał do tego nowego, ale rozumiem teraz jest bardziej historycznie. :)  Myślę poważnie o zakupie, ale jestem na razie w trakcie negocjacji z żoną... ;)

3mam kciuki za powodzenie negocjacji  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3mam kciuki za powodzenie negocjacji  :D

Dzięki, każde wsparcie się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cały czas w Joma masz starszą referencję, która IMO też jest spoko :-) Całe 269 USD :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak, o nią chodzi. Ręczna ETA 2804-2. Miałem już ...dwa razy i kto wie, może kiedyś... IMO bardziej "surowy" niż nowsza wersja. Ja polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.