Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MieszkoMieszko

Pierwszy własnoręcznie wykonany pasek!

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz wyglądają znakomicie - jak 1000 USD każdy. Pisząc kilka postów wyżej o lepszej jakości zdjęć nawet sam nie podejrzewałem, że będzie taka różnica. Jest ogromna  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Ważne jest światło, ekspozycja, pomysł na zdjęcie i oczywiście optyka aparatu. Twoja koleżanka wiedziała jak podkreślić walory Twoich znakomitych pasków. I wcale nie chcę tu powiedzieć, że Twoje wcześniejsze fotki były bardzo złe. Ale sam musisz przyznać, że teraz widać różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że widac to ja wiem.. maly problem jest... nie bede mial mozliwosci zrobienia takich zdjec za kazdym razem... za rzadko jestem w Poznaniu

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Pozostaje próbować i próbować. Przede wszystkim światło. Paski masz świetne. To już wiemy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swrdeczne i skromne dzięki za dobre słowa... do perfekcji jeszcze nie doszedłem..

Nurtuje mnie jedna rzecz jak odbieracie smugi wynikające z ręcznego malowania... bo spotkałem się z bardzo różnorodnymi opiniami

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są wiarygodnym potwierdzeniem ręcznej roboty. Przez smugi każdy pasek jest inny, niepowtarzalny. I nie chodzi mi tu o jakieś niedbalstwo w wykonaniu. W brązach nadają IMO charakteru vintage.

Edytowane przez sashimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Taki namiot bezcieniowy to dobra rzecz. Dawno nie zaglądałem w tej tematyce na alli i widzę, że sporo fajnych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem o tym cudeńku.. :-)

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Dla mnie są wiarygodnym potwierdzeniem ręcznej roboty. Przez smugi każdy pasek jest inny, niepowtarzalny. I nie chodzi mi tu o jakieś niedbalstwo w wykonaniu. W brązach nadają IMO charakteru vintage.

Dzięki właśnie czekałem na takie opinie bo efekt smug byl zamierzony :-D

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

A co ma do tego 11.11?? Oświeć

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ali 11.11 to takie "święto wyprzedaży" - jest już sporo ofert "pre-order" dostępnych.

Jest okazja do wydania pieniędzy na jakieś "duperelki" za grosiki.

Są dość fajne okulary przeciwsłoneczne za 8 $ z filtrem UV, sporo zegarków jest też tańszych.

I generalnie wszystko inne jest jeszcze tańsze niż zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co ChRLD ma wspolnego z naszym świętem państwowym

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszko działasz coś w przedmiocie paseczków? Bo było bardzo obiecująco.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działam ale ponieważ klepie tez bransoletki. portfele i paski do spodni ostatnio tylko na to mam zamówienia. Na 3 paski tez i w najbliższym czasie będę soe zabierać za 2 x 22mm na 20mm. Ostatnio taki zrobiłem dla siebie - zdjecie z telefonu ee7557c40d7c59aee70165d2b0125921.jpg5a6a48e526bfe296513544ae352b2cb4.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos gdzie dostać wybijak otworów pod szew i drobnym rozstawie

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszko działasz coś w przedmiocie paseczków? Bo było bardzo obiecująco. ;)

Specjalnie dla Ciebie jeszcze na gorąco z ręki... robota pod zamowienie.. czarny na skórze z kozy a burgund na bydlaku :-D 32914dd1093c2e59e6268d2f75a1c1af.jpgff762c8b058471c29f8e78921f0f8910.jpgb2f1b546584bb7fb752923caa3a8a0b7.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie jeszcze na gorąco z ręki... robota pod zamowienie.. czarny na skórze z kozy a burgund na bydlaku :-D

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Witaj po przerwie  ;)

Cieszę się, że kontynuujesz. Chodzi mi głowie pomysł. Odezwę się z konkretami po Nowym Roku. Wszystkiego dobrego  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj po przerwie ;)

Cieszę się, że kontynuujesz. Chodzi mi głowie pomysł. Odezwę się z konkretami po Nowym Roku. Wszystkiego dobrego :D

Tak poglądowo to co powstaje od lewej

 

20/18 kolor burgund

 

22/22 kolor 1malowanie średni brąz; 2 malowanie czerwony krawędź ciemny brąz

 

20/20 kolor 1 malowanie jasny braz; 2 malowanie czerwony krawędź ciemny brąz/czerwony

 

22/20 kolor jasny brąz/koniak krawędź ciemny brąz

 

Starałem sie jak najlepiej oddać zdjęciami ale wciąż malo nasycone kolory mi wychodzą

ae86d5b95e6437b6a7c0669b08246620.jpgb698c820c083532617e85dd640f6939a.jpg702fe1985649f08c09a2f4ac8c005158.jpgd3fed16f11ec700d526d3f8602424792.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poglądowo to co powstaje od lewej

 

20/18 kolor burgund

 

22/22 kolor 1malowanie średni brąz; 2 malowanie czerwony krawędź ciemny brąz

 

20/20 kolor 1 malowanie jasny braz; 2 malowanie czerwony krawędź ciemny brąz/czerwony

 

22/20 kolor jasny brąz/koniak krawędź ciemny brąz

 

Starałem sie jak najlepiej oddać zdjęciami ale wciąż malo nasycone kolory mi wychodzą

 

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu TapatalkaChodi

Chodzi mi po głowie nietypowy projekt bo damski 19mm, podeślę Ci na Priv szczegóły. A odnośnie kolorów na foto, to uważam, że problemem może być zbyt dużo światła. Robiłeś z lampą fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie nietypowy projekt bo damski 19mm, podeślę Ci na Priv szczegóły. A odnośnie kolorów na foto, to uważam, że problemem może być zbyt dużo światła. Robiłeś z lampą fotki?

Źródłem światła jest lampa w pokoju (zimne światło) i lampka biurkowa obok pasków postawiona z ciepłym światłem

 

Nie mam sposobności zrobić z dnia co wiele zmienia jak zauważyłem

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródłem światła jest lampa w pokoju (zimne światło) i lampka biurkowa obok pasków postawiona z ciepłym światłem

 

Nie mam sposobności zrobić z dnia co wiele zmienia jak zauważyłem

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

I tu bym upatrywał problemów, choć podkreślam - zajmuje się fotografią amatorsko traktując ją jako hobby. Dlatego też nie odbieraj wpisów o jakości zdjęć jako przytyków. Fakt, że dzienne światło przy fotografii skóry, (która ma powierzchnię odbijającą światło jeśli jest potraktowana różnymi specyfikami do jej wykończenia) jest o wiele łatwiejsze do okiełznania niż sztuczne. Paski fajne i idziesz IMO w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu bym upatrywał problemów, choć podkreślam - zajmuje się fotografią amatorsko traktując ją jako hobby. Dlatego też nie odbieraj wpisów o jakości zdjęć jako przytyków. Fakt, że dzienne światło przy fotografii skóry, (która ma powierzchnię odbijającą światło jeśli jest potraktowana różnymi specyfikami do jej wykończenia) jest o wiele łatwiejsze do okiełznania niż sztuczne. Paski fajne i idziesz IMO w dobrym kierunku.

Dzięki za dobre słowa :-)

Dziś przyjdzie nowa partia skór, będę próbował nowych rozwiązań

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa :-)

Dziś przyjdzie nowa partia skór, będę próbował nowych rozwiązań

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Daj znać jakie to skórki a przy okazji poszedł i Priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki prototyp na razie mi sie narodził w głowie... co sądzicie?

 

22/20a4aeafcd247d81b67963d411d8939dd8.jpg86a28cc9e9a8a3d5668263d84ef06702.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.