Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Makiavel88

Może nowy poradnik?

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając regularnie dział z poradami przy wyborze zegarków pomyślałem, że można by stworzyć nowy poradnik. Mnóstwo wątków kończy się identycznymi poradami, czasem mam wrażenie, że kwestią czasu jest to, kiedy padnie dobrze znana kwestia typu "Orient..." Seiko..." "Tissot Visodate/LeLock". Mowa tu o poradach dla początkujacych z małym budżetem, którym odradza się "majtkowce", szwajcarskie kwarce albo zegarki mniej niezawodnych marek typu Festina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód. Jeśli tylko masz ochotę i szczere chęci żeby to kontynuować i mieć oko na taki poradnik, a do tego znajdą się chętni którzy chcieliby trochę  doradzać innym - ruszaj z tematem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Nie widzę przeszkód. Jeśli tylko masz ochotę i szczere chęci żeby to kontynuować i mieć oko na taki poradnik, a do tego znajdą się chętni którzy chcieliby trochę  doradzać innym - ruszaj z tematem  :)

 

Tylko na forum nie widzisz żadnych przeszkód, a poza forum od miesiąca marazm. Odpowiedz mi proszę na prywatną wiadomość, dlaczego nie ma zgody na zmianę CMS'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.