Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mirek 1969

Mondia Atmosfera Depth Meter Ana-Digi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wpadł mi w oko taki zegarek na chrono24.Czy możecie wspomóc  bo jeszcze nie kupowałem tam. Od czego zacząć itd.Czy trzeba się zarejestrować i jak wpłacić kasę.Czy w złotówkach zrobić przelew czy jak ja to widze :) . https://www.chrono24.pl/mondia/atmosfera-depth-meter-ana-digi--id4306843.htm    Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem, bez problemu, raczej profesjonaliści i nie mogą pozwolić sobie na utratę reputacji. Poczytaj regulamin. Masz różne opcje, ubezpieczenie transakcji, przesyłki itd. Ja płaciłem zwykłym przelewem. Tak że spoko, kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.A tak jeszcze dopytam.Jeżeli cena wynosi z przesyłką 1900zł. to płacę te kwotę w złotówkach.Żadnych przealutowań lub jakiś dodatkowych kosztów z tym związanych? A ten checkout to płaci sprzedawca czy jak.Bo to też darmo nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę checkout kosztuje dodatkowo i kupujący pokrywa koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wszystko płacisz Ty, przewalutowanie, itp., możesz potargować się, aby przynajmniej przewalutowanie pokryć, nic nie tracisz, a może taniej Ci puszczą towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym jutro zamówić Mondie atmosfera ana digi z Chronosa. Możecie dać jakieś jeszcze wskazówki np.gdzie kiedy i komu płacę przewalutowanie i chekout.Czy zostanę poinformowany o tym.I czy przelew robię w złotówkach.Jeszcze nie kupowałem na chronosie.Podoba mi się ten zegarek aczkolwiek na ebay są jeszcze citizeny tego klimatu ale citizenów to już kiedyś miałem więc chciałbym coś innego.Można też casio ale tego też miałem bez liku..I jeszcze coś na temat tego zegarka czy w ogóle warto jakieś plusy dodatnie i plusy ujemne. Żebym nie żałował tego kroku.Są tam trzy paski więc można manewrować.Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.