Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
luk122

Zegarek Iwc pilot schaffhausen z OLX

Recommended Posts

Cześć,

Przeglądając OLX trafiłem na ogłoszenie sprzedaży zegarka IWC za 1099zł. - https://www.olx.pl/oferta/zegarek-iwc-pilot-schaffhausen-CID87-IDrClY1.html#b54202db10

Czy potraficie stwierdzić czy ten zegarek jest oryginalny?

Wydaje mi się to niemożliwe żeby ktoś sprzedawał oryginalny zegarek IWC za tak niską cenę.

pozdrawiam

Mistrz dedukcji - brawo !!

Ale przynajmniej jest działający wskaźnik rezerwy chodu  :) Podobno  ;)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Równie prawdziwy, jak inne zegarki tego sprzedawcy  :lol:

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Faktycznie, jest w czym wybierać  ;)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By zegarek_watch
      Rozważam zakup zegarka typu pilot z kolorem tarczy jasno niebieskim. Pod uwagę na ten moment biorę IWC Pilot Le Petit Prince lub Breitling Navitimer. 

Jak uważacie, na który lepiej się zdecydować, a może macie jakieś inne propozycje.
      Wymagania:
      - zegarek typu pilot
      - kolor tarczy jasnoniebieski
      - koperta 40-44 mm
      - bransoleta zamiennie pasek w rozmiarze przy kopercie 20mm lub 22mm
      - model z historią

Zapraszam do głosowania w ankiecie i zamieszczania w postach uzasadnień wyboru, spostrzeżeń o zegarkach, propozycji, itp.
    • By Klod100
      Dzień dobry. 

Mam mały dylemat. Ciągnie mnie do IWC ostatnio. Chciałbym coś z białą tarczą w rozmiarze do 40mm. 

Spitfire Mark XVI na bransolecie ( jedna z najwygodniejszych bransolet ever) 

vs. 

Ingenieur 40mm. - Genta w rozsądnym rozmiarze, sportowy zegarek ze zintegrowaną bransoletą. 

oba doskonale uzupełniają moją obecną kolekcję. 

inżyniera już miałem ale 42mm - do tej rzeki już nie wejdę. 

co radzicie?
    • By Christoffer
      Witam wszystkich, chętnie posłucham Waszych opinii co do tych dwóch zegarków- IWC Mark XVIII Le Petit Prince i Breitling Aviator 8. IWC już przymierzałem i rozmiar koperty pasuje mi idealnie. Breitlinga jeszcze nie ale przynajmniej na zdjęciach poprzez te delikatne czerwone wstawki wydaje się odrobinę ciekawszym modelem. Nie wiem jak z serwisem w przyszłości tych modeli, mechanizmy nie są raczej specjalnie skomplikowane chyba?

A może ktoś ma ciekawą alternatywę do zaproponowania? Zegarek pewnie będę kupował w Szwajcarii, biorąc pod uwagę tamtejsze ceny wychodzi około 3 tys zł mniej na rzecz Breitlinga.

Pozdrawiam

• By mat_eo
      Witam potrzebuje pomocy w znalezieniu jednego trybu do zegarka IWC -Kaliber 57-19'H6.
      Mam zegarek który otrzymałem od wujka (i bardzo się z tego ucieszyłem), on dostał go 40 lat temu  niestety jest z nim kilka problemów - miał uszkodzony balans to już zostało zrobione i dziwnie chodziły w nim wskazówki i tu prośba do was potrzebuje trybik widoczny na zdjęciach, ma uszkodzony trzpień na którym osadzony jest ćwiertnik . Zegarmistrz którym i go naprawia nie ma takiego   wszystkie  które ma maja 10 ząbków a ja potrzebuje 12.

Może ktoś z was ma coś takiego chętnie przygarnę, albo ktoś wie jak go dostać, bardzo chciałbym żeby zegarek był sprawny w 100 procentach.

podaje wymiary uszkodzonego elementu:
      - średnica 14.0 mm
      - średnica małego trybu - 2,6 mm
      - ilość trybów małego trybu 12 
      - wysokość uszkodzonego elementu 4,6 mm

Z góry dzięki za pomoc

• By Mil
      Dobry wieczór,
      Pozwolę sobie podzielić pytanie na trzy wątki:
      Czy ktokolwiekz Was spotkał się ze sprzedawcą:  HAUTE HORLOGERIE LIDER
      Co sądzicie o ofercie (pod względem autentyczności): https://www.chrono24.com/iwc/portofino-hand-wound-rose-gold--id12515336.htm
      Czy doradzicie mi, kto może zweryfikować autentyczność zegarkaw Trójmieście?
      Pozdrawiam

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.