Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

while

Zegarek Tissot Seastar 1000 Powermatic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałabym kupić mężowi zegarek do 3 tys. Ważne by miał niebieską tarczę i był automatyczny. Chciałabym szwajcarski.

Spodobał mi się bardzo ten model:

Zegarek Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 T120.407.17.041.00

Czy warto? Jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pewnie warto  :) Gdybym jednak ja miał tyle do wydania, to raczej skusiłbym się na taka Alpinię, jaka jest u nas na bazarku. IMO jest to ciekawszy zegarek niż pokazany przez Ciebie Tissot. Żeby nie było, cenię sobie Tissota, ale w zasadzie tylko i wyłącznie za linię Heritage. Ciekawi mnie też jedno, bo napisałaś, że ten Tissot Tobie się spodobał; a czy będzie się podobał także mężowi?  ;)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/162756-s-alpina-startimer-pilot-al-525n4s6b-nowa-cena/?hl=alpina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie warto  :) Gdybym jednak ja miał tyle do wydania, to raczej skusiłbym się na taka Alpinię, jaka jest u nas na bazarku. IMO jest to ciekawszy zegarek niż pokazany przez Ciebie Tissot.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/162756-s-alpina-startimer-pilot-al-525n4s6b-nowa-cena/?hl=alpina

Podpisuje się, jeżeli jedyne kryterium to automat z niebieską tarczą to Alpina będzie trafnym wyborem.

Jest jeszcze Glycine Combat 6 z bazarku, to też uważam bardzo fajna opcja.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/164049-glycine-combat-classic-6-granatowy-na-bransolecie-gl0102/?hl=glycine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie może być inaczej, pod Combatem ja też się podpisuję  :) Świetny i bardzo uniwersalny zegarek  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Wszystko wielkie budziki. Mąż ma rękę jak kowal ?

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ desmaer Raczej chyba ma przeciętną, standardową rękę.

 

@fidelio Ten model tissota spodobał mi się za to , że tarcza nie jest taki do końca niebieska, tylko wpadająca w czarny i to jest w nim ciekawe. Stricte niebieskie są trochę za jaskrawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

@fidelio Ten model tissota spodobał mi się za to , że tarcza nie jest taki do końca niebieska, tylko wpadająca w czarny i to jest w nim ciekawe. Stricte niebieskie są trochę za jaskrawe.

Spoko, to w dużej mierze rzecz gustu, choć oczywiście jest także pytanie o to, czy TEN Tissot także mężowi się spodoba  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to w dużej mierze rzecz gustu, choć oczywiście jest także pytanie o to, czy TEN Tissot także mężowi się spodoba  ;)

 

No cóż, jeśli mi się spodoba - jemu .... będzie musiał :D

 

Ale pomijając fakt podobania czy nie - bardziej chodzi mi o kwestię techniczną oraz czy w ogóle jest wart takiej ceny? Czy nie jest za bardzo oklepany? Ewentualnie coś innego z podobnym kolorytem czarno/niebieskim? Jakaś znana ale nie powszechna/oklepana perełka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No cóż, jeśli mi się spodoba - jemu .... będzie musiał :D

 

Ale pomijając fakt podobania czy nie - bardziej chodzi mi o kwestię techniczną oraz czy w ogóle jest wart takiej ceny? Czy nie jest za bardzo oklepany? Ewentualnie coś innego z podobnym kolorytem czarno/niebieskim? Jakaś znana ale nie powszechna/oklepana perełka?

Podoba mi się takie podejście  :)

 

IMO ten Tissot jest dobrze wyceniony, biorąc pod uwagę także to, że ma Powermatica 80. Pytanie tylko, czy dajmy na to w budżecie do 3000 zł jest to najlepsza opcja? IMO nie; zdecydowanie lepszym wyborem będzie np. Glycine Combat 6, bo to model zdecydowanie rzadziej spotykany. W ogóle mając taką kasę przejrzałbym nasz bazarek, bo w tej cenie można znaleźć już jakiegoś fajnego Airmana od Glycine. Tytułem przykładu, nowy sst12, z fajną tarczą, GMT, na Eta 2893-2. Świetny zegarek  :wub:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/166058-glycine-airman-sst-12/?hl=airman

Ewentualnie taka Glycina:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/164018-glycine-airman-double-twelve-gl0062-i-gl0063/?hl=airman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zegarek Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 T120.407.17.041.00

Czy warto? Jakieś opinie?

Oczywiście że warto, bo ten zegarek jest piękny, a do tego ten niebieski słoneczny gradient, ech. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.