Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kaacperskyy

Zegarek Emporio Armani AR2434

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zakup wspomnianego w temacie zegarka. Ceny za egzemplarz plasują się w granicach 500-1500 zł. Czy jest możliwa tak duza rozbieznosc? Dodam,że korzystając z serwisu ceneo znalazłem mase sklepów internetowych z ofertami znacznie różniącymi się od tych, które występują w sklepach (pewniakach) takich jak: swiss, zalando, otozegarki. Z czego wynika tak znaczna roznica cen? Czy te wszystkie zegarki za 500-600 zł to delikatnie mówiąc repliki, czy moze cena zalezna jest od dystrybutora?

 

Przykładowy sklep z ceną 1359 zł:

 

https://www.zegarek.net/zegarki/emporio_armani/zegarek_emporio_armani_ar2434.html

 

Z ceną 500 zł:

 

https://zegarkinareke.pl/p/2354-zegarek-emporio-armani-ar2434-dostawa-24h-kurier?ZEGAREK%20ORYGINALNY.%20%20GWARANCJA%20PRODUCENTA!%20KONTAKT:%20791430328

 

Również chciałbym zwrocic wasza uwage, ze ten sam model zegarka w podanych przeze mnie przykladowych sklepach ma inne wymiary, a mianowicie:

zegarek.net - Szerokosc: 43mm, grubość 12mm

zegarkinareke.pl - Szerokosc: 45mm, grubość 11mm

Czy to może oznaczać, ze tanszy zegarek jest podroba, mimo, ze sprzedawca zapewnia o oryginalnosci, podbitej gwarancji itp.? Czy ktoś rozeznany mógłby przedstawic swoje zdanie na ten temat? Byłbym wdzieczny gdyz jestem swiezy w tym temacie, a istnieje masa stron oferujaca owy model po znacznie obnizonej cenie.. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz kupić zegarek modowy ?

W tej cenie można kupić naprawdę dobrego citizena czy seiko. Albo automaty Seiko, Orient .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup z aliexpress, będzie jeszcze taniej. Około 50$ znajdziesz. A tak serio, to nie kupuj zegarków od producenta ciuchów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@egzo18 Tak jak juz wspomnialem nie jestem obeznany w temacie zegarków. Wybralem ten z prostej przyczyny, poniewaz wpadl mi w oko i raczej marka nie jest najgorsza :) Chcę tylko sie dowiedziec czy tansze alternatywy sa rownie dobre co te drozsze, czy raczej na 100% to podroby. Jednak 1000 zł drogą nie chodzi dlatego proszę forumowiczów o pomoc, chetnie poznam opinie osob, ktore znaja sie na rzeczy co o tym mysla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1000 zł można mieć citizena z panelem słonecznym, Seiko, automat od Orienta.

Przemyśl to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybralem ten z prostej przyczyny, poniewaz wpadl mi w oko i raczej marka nie jest najgorsza :)

marka nie jest najgorsza. jeśli szukasz ubrań, a nie zegarków. za 1000zł możesz mieć niezły automat z szafirem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

za każdym razem to samo. gość się pyta o armaniego BO MU SIĘ PODOBA a odpowiedz kup seiko citizena albo orienta. Może sobie skrypty do automatycznych odpowiedzi napiszecie.

Ceny w polskich sklepach stacjonarnych są z d*py wzięte. Okradają nas tak jak na wszystkim. Stąd różnica 50% ceny nie jest wcale taka dziwna. Tak więc sprawdz w necie opinie o sklepie i śmiało kupuj tam gdzie najtaniej i nie skarżą się że ich okradają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, poniżej parę słów o Giorgio Armanim:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Giorgio_Armani

 

Facet jest gość, na prawdę, czapka z głowy, ale z tą metką kupujemy: majtki, koszule, garnitury, spodnie, buty itd.

 

Firma ta NIE PRODUKUJE zegarków. Jedynie nakleja swoje logo na zegarki masowo produkowane w wielu chińskich fabrykach, a za tę naklejkę życzy sobie dodatkowe setki, czasem tysiące peelenów. TE SAME (bo nawet nie takie same) zegarki, z TEJ SAMEJ fabryki, tylko bez napisu GA kupisz na aliexpress za ok 10-20 dolarów, a i tak w tej cenie zawiera się pewnie z 50% marży.

 

Zegarki w tym przedziale cenowym produkują m.in. tak cenione i uznane na świecie firmy jak: Seiko, Citizen, Orient, Casio, Timex, Bulova i na pewno koledzy dołożą parę innych.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Była już tu kiedyś dyskusja że dla 90 % społeczeństwa zegarek sygnowany armani jest dużo bardziej prestiżowy niz jakiś seiko czy orient. 

Już to widzę jak gość szpanuje tak porządną marką jak timex............................ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to forum to jest to 10 procent.

Polecamy zegarki, które są 100 razy bardziej warte zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

to twoja opinia. A ten człowiek jak i wielu innych pytał o coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to twoja opinia. A ten człowiek jak i wielu innych pytał o coś innego.

Człowieku, jesteś bardzo agresywny - uspokój się.

 

Jeżeli wolisz "prestiż" to lepiej idź na grupę na Facebooku - tam jest jedna taka, która czeka tylko na Twoją szanowną osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrypty do automatycznych odpowiedzi to lekka przesada, ale jakiś temat z faq dla świeżaków by się przydał, żeby wyjaśnić tam raz na zawsze, że zegarków Armaniego i innych majtkowców się nie kupuje i żeby takie pytania co chwilę nie padały. A że komuś taki "zegarek" się podoba? To bez znaczenia. Podoba się, bo zapewne nie miał w dłoniach prawdziwego zegarka i nie ma punktu odniesienia. Można by ewentualnie przymknąć oko i pozwolić innym uczyć się na własnych błędach, gdyby te zegarki kosztowały adekwatne do jakości drobne, ale mówimy o wywalanych w błoto setkach złotych, więc mając wiedzę i możliwość należy ostrzegać do skutku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie :) Chciałem tylko zaczerpnąć opinii ekspertów lub osób dobrze obeznanych z tematem czy cena 500 zł za wspomniany przeze mnie zegarek jest w ogóle realistyczna. Nie znalazlem innego dzialu (dla swiezakow), zeby dodac ten watek wiec wstawilem go tutaj, poniewaz wydawal sie adekwatny. Dzięki również wszystkim za dobre rady dotyczace zakupu, byc moze kiedys zwroce uwage na marke typu saiko, ale teraz upieram sie dalej przy swoim i chce tylko sie dowiedziec czy ten tanszy zegarek GA bedzie podrobka? Mimo, ze podobno sa one robione za 20$ w chinskiej fabryce, <jak kolega wyzej napisal> musza miec jakies oznaki autentycznosci? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie :) Chciałem tylko zaczerpnąć opinii ekspertów lub osób dobrze obeznanych z tematem czy cena 500 zł za wspomniany przeze mnie zegarek jest w ogóle realistyczna. Nie znalazlem innego dzialu (dla swiezakow), zeby dodac ten watek wiec wstawilem go tutaj, poniewaz wydawal sie adekwatny. Dzięki również wszystkim za dobre rady dotyczace zakupu, byc moze kiedys zwroce uwage na marke typu saiko, ale teraz upieram sie dalej przy swoim i chce tylko sie dowiedziec czy ten tanszy zegarek GA bedzie podrobka? Mimo, ze podobno sa one robione za 20$ w chinskiej fabryce, <jak kolega wyzej napisal> musza miec jakies oznaki autentycznosci? ;)

 

Nie mają oznak autentyczności, gdyż Chińczyk robi serię takich samych, na jedne nakleja etykietę Korsa, na inne Armaniego, a inne wypuszcza bez etykiety i wrzuca na aliexpress. To jest wszystko TEN SAM SZAJS. Co więcej, podczas jednej serii produkcyjnej czarna farba jest bardziej czarna, przy innej mniej, bo nikt na to nie zwraca uwagi. Szit zawsze będzie szitem i jest wart tyle ile w niego włożono. Jeśli dla Ciebie naklejka Armaniego jest warta dodatkowe 480 złotych, to Twój wybór i nikt tego tutaj nie krytykuje.

 

Amen


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Ja jestem agresywny ? a gdzie to sie przejawia ? W [prezentowaniu innego zdania niż niż twoje "człowieku" ? I nie ty będziesz mi mówił gdzie mam iść. Chociaż przez takich jak ty wielokrotnie już miałem chęć opuścić to forum. btw preferuję alpinę i casio a nie armaniego


Czekam teraz na wypomnienie mi że nie mam dorobku w postaci tysięcy postów i się nie znam względnie wskazanie jakiejś literówki w moich postach


stały schemat w tego rodzaju dyskusjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają oznak autentyczności, gdyż Chińczyk robi serię takich samych, na jedne nakleja etykietę Korsa, na inne Armaniego, a inne wypuszcza bez etykiety i wrzuca na aliexpress.

Dowody?

 

Co więcej, podczas jednej serii produkcyjnej czarna farba jest bardziej czarna, przy innej mniej, bo nikt na to nie zwraca uwagi.

Dowody?

Jeśli dla Ciebie naklejka Armaniego jest warta dodatkowe 480 złotych, to Twój wybór i nikt tego tutaj nie krytykuje.

 

Ale usilnie stara się odwieść od zakupu. Płacenie za znaczki to rzecz dość typowa w temacie zegarkowym. Jedni chcą zapłacić tysiaka za znaczek Omegi na dwudziestoparoletnim kwarcu z popularną etą w środku, inni parę stów za Armaniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ktoś może mógłby przedstawić konkretne dowody, że te zegarki to aż taki "shit"? Aż sam jestem ciekaw..

Swoją drogą napisałem do sklepu zegarek.net przedstawiając argumenty mówiące za tym, żeby obniżyli cenę AR2434 i z 1359 zł zrobiło się 950. Za to sklep: zegarkinareke.pl od 4 dni nie odpowiedział co do zapytania o autentycznosc, cene i wymiary produktu... <edit> tzn o autentycznosc, ktorej brak w tych zegarkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można kupić taniej zegarki tej samej (i wyższej jakości). I Armani, i Kors to Fossil Group, więc dramatu być nie powinno. Ori Korsa sobie porządnie obejrzałem. Nic specjalnego, ceny nie warte, ale to nie jest jakość chińczyka z bazaru... A teksty o jednej fabryce do podrób i oryginałów to raczej mitologia - dowodów na to nie ma... Prostego kwarca łatwo dobrze podrobić, tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są podróbki marek modowych

Oj są. I są rozpoznawalne.

Osobiście nie siedzie w tych zegarkach w ogóle bo jestem przeciwnikiem marek modowych . Ale podróbki są i można je poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wybralem ten z prostej przyczyny, poniewaz wpadl mi w oko i raczej marka nie jest najgorsza :)

 

Nie, marka jest okrutnie c*h*u*j*o*w*a. Pod każdym względem. 

 

Bardziej dosadnie się nie da powiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I pozamiatał :-) Yeah!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowody?

Dowody?

Ale usilnie stara się odwieść od zakupu. Płacenie za znaczki to rzecz dość typowa w temacie zegarkowym. Jedni chcą zapłacić tysiaka za znaczek Omegi na dwudziestoparoletnim kwarcu z popularną etą w środku, inni parę stów za Armaniego.

 

http://lmgtfy.com/?q=where+are+armani+watches+made

 

I nie stara się odwieść, napisałem wcześniej, że jak się podoba, to niech bierze, jedynie uświadamiam.

 

Amen.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kupuje czas zrobi swoje ;)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://lmgtfy.com/?q=where+are+armani+watches+made

 

I nie stara się odwieść, napisałem wcześniej, że jak się podoba, to niech bierze, jedynie uświadamiam.

 

Amen.

I tego niusa napisał Randy Atkinson  - kim że u licha ten ekspert jest? Brat Rowana ? Sam dodaje że się nie zna ale tak mu się wydaje.

Nie cytujcie i nie rozpowszechniajcie takich wpisów 

 

 

 

 

 

Gdzie są produkowane zegarki Armani i jak są wykonane?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 Odpowiedź
-3-images.new_grid.profile_pic_default_s
Randy Atkinson , pracuje w rządach powiatowych
Odpisany 9 listopada 2016 · Autor ma 175 odpowiedzi i 169,9 tys. Odpowiedzi
 
 

Zegarki Armani są projektowane, produkowane i dystrybuowane przez Fossil Group, wyprodukowane w Chinach. Nie jestem ekspertem w produkcji zegarków, ale można założyć, że są one wytwarzane na linii montażowej obok innych "marek" zegarków pod marką Fossil Group.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez sdfsdfffffffffffffffffff
      Witam chciałym kupić zegarek do 500zł
      Mam na oku 
       
          Emporio Armani AR2461
      EMPORIO ARMANI LUIGI AR1737
       
      Na ceneo są za około 470zł i na allegro 
      warto ? może inny zegarek ? i z jakiego sklepu kupić zamowić ?
      Ta są orginale zegarki czy podrobki ?
       
      Dziękuje za każdą pomoc
    • Przez R0bby
      Witam,
       Poszukuję bransolety ceramicznej do Emporio Armani CERAMIC AR1426 lub pojedynczych ogniw.
    • Przez SunSirHC
      Witam.

      Jak w temacie napisałem.. Przymierzam się do kupna pierwszego zegarka mieszczącego się w budżecie: do ~800zł.
      Jestem totalnym żółtodziobem w tej kwestii - o tym myślę, że warto wspomnieć.

      Chciałbym zegarek, który nie jest na stalowym pasku.
       
      Jeśli chodzi o design to podobają mi się następujące modele:
       
      * Emporio Armani: https://watchplanet.pl/p/1/493/emporio-armani-ar1948 -- (ale też słyszałem, że zegarki Armaniego omija się szerokim łukiem)

      * Pierre Lannier: http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/29177/zegarek_meski_pierre_lannier_272c433.html

      Może ktoś powiedzieć jak z jakością zegarków powyżej wymienionych firm? (Zwłaszcza tej drugiej, bo mało opinii w internecie widziałem)

      Polecicie jakieś inne zegarki w tym budżecie?

    • Przez KepaD90
      Witam,
       
      Prosze mi powiedziec czy to moze byc dobra oferta: http://allegro.pl/zegarek-emporio-armani-ar5905-certyfikat-promocja-i6651545842.html
    • Przez Hutniq
      Witam.
       
      Przymierzam się do kupna zegarka Emporio Armani 1893. Chciałbym zapytać czy istnieją jakieś inne odcienie bransoletki lub czymś się różnią. Niektóre kosztują ok. 1000 zł, a niektóre kosztują 500. Może mi ktoś wyjaśnić jaką jest różnica lub milo by mi było jakby ktoś mi wytłumaczył. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
       
      Link do tych zegarków:
      http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=emporio+armani+ar+1893&search_scope=category-19865&bmatch=base-relevance-floki-5-biz-1-3-1012
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.