Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

robertmc

Fiyta - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Zastanawiam się nad zakupu zegarka Fiyta (konkretnie model roadster). Ma ktos jakieś doświadczenie z tą marką / nie rozleci się po miesiącu ?

Na forum było niewiele informacji, a nawet jak były to sprzed paru lat, może przez ten czas ktoś wyrobił sobie jakieś zdanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Półtorej roku nosiłam praktycznie codziennie. Udało mi się wyregulować, tak że spieszy 4 sekundy na dobę. Mechanizm działa bez zarzutu. Szkło czyste, lekkie przetarcie złapało na uchu. Na deklu kilka włosowych rys. Po tym czasie trochę mi sie znudził i zacząłem szukać innych modeli nie szkieletowych i na razie przesiadłem się na Tisella, ale myślę, że jeszcze powróci na rękę. Jeśli Ci sie podoba to bierz.

post-94916-0-09118700-1536425458_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fyita to na dziś jedyna stosunkowo tania marka chińska warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mailu do mnie od pracownika Swissa. Tej wersji 3D bez lumy na wskazówkach mają pojedyncze sztuki z jakimiś ryskami na szkle, jak się dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.