Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dareczek

Grovana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Przecież to Ty będziesz ewentualnie ten zegarek nosił, a nie my  ;) Jeśli tylko Ci się podoba, jeśli dodatkowo działa na Ciebie magia "swiss made", to kupuj ii tyle  :) W środku ETA 2824-2, pewnie w wersji "standard", ale to przecież sprawdzony i wszystkim znany "wół roboczy". Ja osobiście, dysponując takim budżetem, rozejrzałbym się za czymś od marek japońskich, które IMO oferują tu lepszy stosunek jakość/cena. A już pierwotną cenę tej Grovany odbieram jako swego rodzaju żart  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem kiedyś o kupnie tego zegarka w tej cenie. Na żywo robi dobre wrażenie wizualne. Ja bym brał (w moim przypadku przegrał z kwarcową Eterną z "bazarku"). W podobnej cenie z OH znajdziesz też ciekawe zegarki Zeppelina, choć nie powiem Ci czy jakość/cena lepsza niż w Grovanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem.

Obejrzałem zegarek na "żywo" i mnie urzekł <_<

Zegarek fajnie wykonany i na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratki! Koniecznie pokaż, jak wygląda na ręce  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.