Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

biedronsky

Omega Seamaster Co-Axial 9900 Lublin - uwaga!

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przestrzec przed jedną z ofert na Allegro, dokładnie tą:

https://allegro.pl/omega-seamaster-co-axial-9900-i7566920486.html#thumb/6

 

Nie chcę opisywać całej historii, bo sporo czasu by to zajęło, więc pokrótce: ja ten zegarek widziałem, wg mnie to oryginał. Co do stanu technicznego to trochę zastanowiły mnie lekko chodzące wskazówki przy ustawianiu godziny i ich delikatny luz, tzn przy poruszaniu koronką lewo/prawo w pozycji do nastawiania godziny wskazówki minutowa i godzinowa trochę się bezwładnie poruszały. Jak na zegarek tej klasy, trochę mnie to rozczarowało. Po za tym pod lupą stwierdziłem ryski jednej czy dwóch śrubkach któregoś z mostków i chyba odrobinę drobnych paproszków.

Najgorsze jednak: nie zgadzał się nr seryjny zegarka (ten na uchu z tymi na kartach). Inny też był nr referencyjny na kartach - od Moonwatcha. Pani (rzekomo niedawno owdowiała, a zegarek jest po mężu) stwierdziła że pewnie pomyliła karty, bo miała drugą Omegę, którą sprzedała kilka dni wcześniej. Kart oryginalnych nie jest w stanie odzyskać bo nie ma już kontaktu z osobą której sprzedała tamten zegarek. 

Zrezygnowałem z zakupu i pojechałem do domu. Jeszcze w drodze (była to sobota po godz. 16.00) zadzwoniła do mnie że zegarek jest uszkodzony i była u zegarmistrza, który stwierdził że został on "brutalnie potraktowany" i on może go wyregulować ale za 500 zł. No i do mnie z pretensjami, że to ja tak zegarek urządziłem przy oględzinach. Powiedziałem, że nie zemną takie numery, że to niemożliwe, ale niech da mi nr do tego zegarmistrza. Wysłała sms-em. Zadzwoniłem (w internecie znalazłem adres, nazwę), oczywiście nikt nie odebrał. Była sobota godz. 16.00 lub później. Następnego dnia wysłała sms-a że była u jeszcze jednego zegarmistrza który jednak wyregulował go i to za darmo. Dzisiaj kolega dzwonił do tego pierwszego zakładu zegarmistrzowskiego bo zna właściciela - nikogo tam takiego nie było.

 

Moim zdaniem to oszustwo. Miejcie się na baczności.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudelko tez jest nie z tego zegarka, mam wersje bez chrono i dostalem inne ;) 

Plus nie wiem co to za przywieszka czerwona z napisem omega takiej tez nie dostalem.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież z kilometra widać że to wałek a zegarek podrobiony

do tego już chyba trzeci raz jest wystawiony

tu prawdopodobnie nawet pudełko nie jest oryginalne


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zegarek jest oryginalny, co do reszty faktycznie zestaw od innego zegarka.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zegarek jest oryginalny, co do reszty faktycznie zestaw od innego zegarka.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

a po czym ty to stwierdziłeś? po słabych zdjęciach? chyba że to ty go sprzedajesz


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak go obejrzałem. Nie nie sprzedaje.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz Pani że zgłosiłeś na policję próbę wyłudzenia, podając namiary okolicznego komisariatu. Może się Grażynie chociaż na chwilę ciepło zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i już jest promocja tej "oryginalnej" omegi- 1100zł


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.