Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
pepco

Co to za mechanizm

Recommended Posts

Witam proszę o objaśnienie czy to są dobre mechanizmy;

RONDA 515,2 i 1062.2 - 2 quartz

Myota OS21 quartz,

Seiko NH35 i NH88 automatick,

Sea Gull TY800 turbilion

- nazwy tych mechanizmów znalazłem w opisach zegarków które mam na celowniku.

Pozdrawiam.

szit... w życiu bym tego nie kupił...

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Guest Classified

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jastase
      AS 1580 do czyszczenia
    • By babykiler1
      Cześć,

Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Citizena, automat na werku 6001, niestety od jakiegoś czasy przestał przesuwać wskazówki, gdy zanosiłem go do zegarmistrza uzyskałem informację ze uszkodzone jest koło pośrednie i ze bez dawcy się nie obędzie,

zatem pytam czy ktoś ma może na zbyciu werk citizen 6001 (podobno zgodne werki to 6000,6001,6501)

Dawid
    • By Kraft
      Może ktoś mi odpowie - czy jesteście w stanie zidentyfikować werk? Brak sygnatur poza podziałką z literami na półmostku balansu, tymi prymitywnymi drapami proszę się nie sugerować (sam je zrobiłem w wieku wczesnomłodzieńczym......). Raczej pasówka z kieszonki, tarcza klejona więc nie chcę pod nią zaglądać, może ktoś mi powie coś więcej? Balans żółty, niecięty, włos Breguet, kotwica chyba stalowa. 

• By Eryks
      Szanowni Eksperci tego forum,
      Chcialbym uprzejmie prosic o probe okreslenia okresu produkcji tego zegara, a szczegolnie jego mechanizmu. Zegar dostalem w spadku i ma dla mnie duza wartosc sentymentalna. Chcialbym dowiedziec sie o nim mozliwie jak najwiecej. Z gory dziekuje.

• By Eryks
      Szanowni Eksperci tego forum,
      Chcialbym uprzejmie prosic o probe okreslenia okresu produkcji tego zegara, a szczegolnie jego mechanizmu. Zegar dostalem w spadku i ma dla mnie duza wartosc sentymentalna. Chcialbym dowiedziec sie o nim mozliwie jak najwiecej. Z gory dziekuje.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.