Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kkbb

Mk5784

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie moge dostac oryginalny zegarek MK5784. To ma byc prezent a nie wiem jakos wydaje mi sie, ze sklep typu brasty nie jest najlepszy. Nie znam sie prosze o sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oż ja pier..... serio. Kogo chcesz pokarać takim paskudztwem? Za taka kasę możesz kupić piękną damską Atlanticę z szafirowym szkłem zamiast jakiś majtkowy badziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, rozsadny wydaje sie ten z linku od kolegi kapsel110. A co do paskudztwa to o gustach sie nie dyskutuje, zreszta jak wspomnialem to prezent i ktos wlasnie taki sobie upatrzyl. Ale rozwaze Twoja propozycje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega szuka wiec wskazałem sklep gdzie może poszukać, a Tobie Muss jak się nie podoba i  jest za drogi możesz poszukać na odpuście 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oż ja pier..... serio. Kogo chcesz pokarać takim paskudztwem? Za taka kasę możesz kupić piękną damską Atlanticę z szafirowym szkłem zamiast jakiś majtkowy badziew.

Atlantica to skrzyżowanie Adriatiki z Atlantikiem? Myślałem, że po ostatnim temacie z Armanim "nawracanie się skończyło". A nawracanie na tak "szlachetne" marki jak Atlantic to w ogóle niezłe jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co nawracać kogoś komu jest potrzebny zegarek tej samej marki co torebka albo buty...... no chyba, że Longines zacznie produkować torebki......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ryzykowałbym zakupu w brasty, ta sama czeska firma co Brawat, sztuczna siedziba niby w katowicach gdzie nic nie ma pod ich adresem, plus materiał z czeskich wiadomości mówi sam za siebie https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/417231100031010-udalosti-v-regionech/obsah/574014-celnici-zabavovali-v-olomouci-hodinky?fbclid=IwAR18R4qeJnxkxAXsHQPSsByu2IS5Qkuj8Wh5yh9Ap2qBEMzrRPzozWidUrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.