Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrażenia?

 

Warto?

Przepraszam, że tak późno ale na urlopie nie zaglądam do telefonu Tak często :)

Wrażenia pozytywne, nie przepadam za małymi zegarkami lecz ciężar tej kostki powoduje, że czuje się ten zegarek na ręce i to mi się podoba :) jak na razie jestem zadowolony :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedyna prawilna wersja

 

 

Też od niej zacząłem i nawet wytrzymałem z negatywem ponad rok

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za te kilka słów! Właśnie ja z racji formy spędzania wolnego czasu, szukam opini czy te "użytkowe" funkcje jak pływy i fazy księżyca się sprawdzają? W teorii powinno działać, chyba... Czekam na Mateja , już raz "ugościł" Protreka u siebie więc liczę, że ten model też się u Niego pojawi... Po prawdzie to już tylko takie moje "fanaberie" spowodowane niemożnośćą przymiarki i etap uzasadniania partnerce potrzeby zakupu... Mnie jakoś ku wersji 1A bliżej. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za te kilka słów! Właśnie ja z racji formy spędzania wolnego czasu, szukam opini czy te "użytkowe" funkcje jak pływy i fazy księżyca się sprawdzają? W teorii powinno działać, chyba... Czekam na Mateja , już raz "ugościł" Protreka u siebie więc liczę, że ten model też się u Niego pojawi... Po prawdzie to już tylko takie moje "fanaberie" spowodowane niemożnośćą przymiarki i etap uzasadniania partnerce potrzeby zakupu... Mnie jakoś ku wersji 1A bliżej. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Nawet nie masz pojęcia ile starań już poczyniłem żeby ProTrek i Edifice zagościły u mnie na stałe. Niestety sklepy są tak zmanierowane, że coraz trudniej o dostawcę niestety :( ale jednak wrócę z urlopu to zabieram się do dalszych negocjacji ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rozdzielczość ucierpiała przy wrzucaniu.

Ale komar zdążył :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie większa fala i po zegarku :)

To Trzęsacz, nie Majami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rozdzielczość ucierpiała przy wrzucaniu.

Ale komar zdążył :)

 

Przepraszam ale zajebiXXe ujęcie.

Brawo  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda, że rozdzielczość ucierpiała przy wrzucaniu.

Ale komar zdążył :)

...

To się nadaje na jakieś intro lub migawkę w reklamie G ... co najmniej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej marny ze mnie fotograf ;) i nie wiem dlaczego wszystkie zdjęcia mi „przekręca”

Po 3 tygodniach używania, raczej kupiłbym go ponownie.

 

attachicon.gifE2BB1CF1-90BD-4282-B587-9BE364A56456.jpeg

attachicon.gifC5D5E6CF-7D88-4676-A10E-884B6CB5C0FA.jpeg

attachicon.gif5AAAEA6F-0CAA-4841-B90C-063B3295190A.jpeg

attachicon.gif61F56783-2A31-4CEF-A1DD-9855E51BA137.jpeg

Tez sięnna niego zasadzałem w tej wersji kolorystycznej (jest super) ale ostatecznie staneło na jego młodszym bracie z literką Q. Choc na chwilę obecną już go ze mna nie ma, a jego miejsce zajął nowy Romek ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od razu sorry, że w tym dziale, ale myślę, ze tu wieksze audytorium w tym temacie.

 

Czy ktos z was chciałby może sprzedać KING'A ? Interesuja mnie zarówno gx'y, jak i gxw - pomarańczowe lub czarne w pozytywie, stan jak najblizszy nowemu.

 

GX'A w czarnym macie umiem sam zamowic z eglobala, dlatego pytam o te wersje, co powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rozdzielczość ucierpiała przy wrzucaniu.

Ale komar zdążył :)

 

 

 

Oglądając bez powiększenia, mam wrażenie jakby ten komar latał na moim ekranie - fajny efekt :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od razu sorry, że w tym dziale, ale myślę, ze tu wieksze audytorium w tym temacie.

 

Czy ktos z was chciałby może sprzedać KING'A ? Interesuja mnie zarówno gx'y, jak i gxw - pomarańczowe lub czarne w pozytywie, stan jak najblizszy nowemu.

 

GX'A w czarnym macie umiem sam zamowic z eglobala, dlatego pytam o te wersje, co powyzej.

Napisz na FB do "Adam Łępa" z Jasła ,napewno coś wymyśli.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od razu sorry, że w tym dziale, ale myślę, ze tu wieksze audytorium w tym temacie.

 

Czy ktos z was chciałby może sprzedać KING'A ? Interesuja mnie zarówno gx'y, jak i gxw - pomarańczowe lub czarne w pozytywie, stan jak najblizszy nowemu.

 

GX'A w czarnym macie umiem sam zamowic z eglobala, dlatego pytam o te wersje, co powyzej.

GXW 1BJF, stan ideał Japonia mam.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za odzew.

 

Zibi8 o tym Adamię Łepa to czytałem, m.in na forum, ale jak wynika z jego ogłoszen na allegro to on chyba te Kingi składa sam z poszczególnych elementów - przynajmniej o ile ja dobrze czytam jego ogłoszenia. A ceny z kolei takie "bez szału", tym bardziej jeżeli to faktycznie składaki.

 

tajson1 - poszedł priv.

 

Ponowie tez pytanie, które zadałem w temacie dot. KINGA, ale jakoś nie doczekałem sie żadnej odpowiedzi -  na olx'ie wystawia się jakiś kolekcjoner king'ów i ogólnie G-shock'ów ze Złotorii. Czy to ktoś "od nas" ? A może ktos juz  znim handlował lub miał kontakt i może coś o nim powiedzieć?

 

jeszcze raz dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Adama to składaki są, a kolo z olx chyba nie jest użytkownikiem naszego forum.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj przy okazji delegacji osobiście u Adama Łępy w Jaśle.

Rzeczywiście sporo różnych Kingów stoi w gablocie, w przeróżnych kolorach.

Nie wiem czy to składaki, ale wybór jest spory, jak zresztą wszystkich G

i pozostałych zegarków.

Co do Adama, to nie spotkałem jeszcze człowieka, który tak by się zaangażował

w pomoc, w sumie w błahej sprawie dobrania śrubki do mocowania bransolety.

Przez 20 minut dobierał śrubę korzystając z katalogu Casio (bo to zupełnie w innym

celu śruba - przeróbka innego zegarka). Oczywiście wszystko ma na sklepie, a nie

jakieś zamawianie na za tydzień.

Wiedza, zaangażowanei, warsztat...

Szacun dla Adama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Adama ,to faktycznie składaki ,ale wszystko na oryginalnych częściach + gwarancja. Ceny możesz delikatnie negocjować ,ale nie licz że kupisz jakiegoś innego nowego Kinga w cenie Gx56-BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabarts -  grzyby Ci rosną na suficie :o;):D:lol:

..w pierwszym zdjęciu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Adama ,to faktycznie składaki ,ale wszystko na oryginalnych częściach + gwarancja. Ceny możesz delikatnie negocjować ,ale nie licz że kupisz jakiegoś innego nowego Kinga w cenie Gx56-BB.

Dokładnie i nie rozumiem wybrzydzania, że składaki :) A w fabryce to co gotowce z wtryskarki zjeżdżają?

Takie same części (podzespoły) są używane w nówkach sklepowych, jak i tych u Adama, czy u niektórych z użytkowników forum.

No a ceny niższe, ja tam nie lubię przepłacać :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a jak jeszcze robi test szczelności, a pewnie tak skoro daje 3 lata gwarancji, więc nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosteczki

 

HNQuwFA.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.