Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

 

Marcin, na luzie - to jest pudełko na jedną sztukę, więc sprawa jest ewidentna, osoba pakująca nie spojrzała po prostu na ilość na dokumencie i automatycznie zapakowała 1 sztukę. Jak wysyłają dwie sztuki G, to pudełko jest inne, podwójne, nigdy nie pakują dwóch sztuk w dwa osobne kartonowe pudełka.

 

Jak obsługa WS zobaczy to zdjęcie i porówna z dokumentem sprzedaży, to nie będą mieli wątpliwości i doślą Ci drugą sztukę.

 

Daj znać, jak sytuacja się zakończy.

Sparawa się wyjaśniła, przyznali, że nie dodali drugiej sztuki, dziś wyślą drugiego :D porządna firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparawa się wyjaśniła, przyznali, że nie dodali drugiej sztuki, dziś wyślą drugiego :D porządna firma.

Tak miało być - inaczej to się skończyć nie mogło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do pomyślenia, aby moglo być inaczej, to nie kraj nad wisla, swego czasu zamowilem taki do lozka stoliczek pod laptopa,w trackingu podajaze już dotarl do mnie, a tu nie,bo ja go nie mam, wyslalem meila,ze niestety paczka nie dotarla do mnie,odpisali ze wyjasniaja z dostawa..po kilku dniach zaraz błyskawicznie wyslali i mam..ale najlepsze okazało się po roku,bo ta pierwsza paczka znalazła się u....mnie pod krzewem w ogrodzie..po roku hmmm, a ze była wewnątrz zafoliowana stoliczek nie ucierpiał, dalem go kuzynce :wacko: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to jaki przyjdzie bo wiem tylko wibrator kojarzy mi się z czymś innym i właśnie się zastanawiam czy jednak nie lepiej vibe.

Bierz Vibratora, to towar deficytowy. Na WUS utyskiwali swojego czasu, ze na rynku juz same Vibe Alarm, a oni chca oryginalnego Vibratora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miało być - inaczej to się skończyć nie mogło. :)

Właśnie dostałem SMS, że paczka jutro będzie u mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu takich informacji, chyba warto otwierać paczkę przy kurierze + dodatkowo sfilmować. Życzę, żeby się dobrze zakończyło.

 

Marcin ja tak robię od kilku już lat, przezorny zawsze ubezpieczony, 2 razy zdarzyło mi się, że źle ktoś coś wysłał (to nie były zegarki) i na hasło, że przy otwieraniu paczki wszystko jest nagrane oraz są fotki, nawet nie było dyskusji.

Sparawa się wyjaśniła, przyznali, że nie dodali drugiej sztuki, dziś wyślą drugiego :D porządna firma.

Ale ciśnienie troszkę podskoczyło, c'nie? :D Całe szczęście, że wszystko OK się zakończyło.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja tak robię od kilku już lat, przezorny zawsze ubezpieczony, 2 razy zdarzyło mi się, że źle ktoś coś wysłał (to nie były zegarki) i na hasło, że przy otwieraniu paczki wszystko jest nagrane oraz są fotki, nawet nie było dyskusji.

Ale ciśnienie troszkę podskoczyło, c'nie? :D Całe szczęście, że wszystko OK się zakończyło.

Tak, ciśnienie troszkę skoczyło :D na szczęście wszystko ok i czekam na druga sztuke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ciśnienie troszkę skoczyło :D na szczęście wszystko ok i czekam na druga sztuke ;)

Może teraz wyślą dwie sztuki ;) Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może teraz wyślą dwie sztuki ;)[/quote

 

Haha :D lepiej w tę stronę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Vibratora, to towar deficytowy. Na WUS utyskiwali swojego czasu, ze na rynku juz same Vibe Alarm, a oni chca oryginalnego Vibratora ;)

Haha na stronie mieli a jak tam zadzwoniłem to ni ma :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirek1969

 

O ile w ogóle w przypadku GD350 można mówić o jakiejkolwiek kultowości, to właśnie w odniesieniu do Vibratora. Napis Vibrator był zdaje się jedynie w egzemplarzach na Japonię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirek1969

 

O ile w ogóle w przypadku GD350 można mówić o jakiejkolwiek kultowości, to właśnie w odniesieniu do Vibratora. Napis Vibrator był zdaje się jedynie w egzemplarzach na Japonię :)

Mi już nie chodzi o kultowość tylko że trochę inny od tego co miałem .Kupiłem przed chwilą gd350 8c na allegro. Może w piątek przyjedzie. Taki sam miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj dotarła do mnie przesyłka z watchshop, wszystko jest ok czas realizacji poniżej 30 godzin  :o , ale nie dostałem żadnego rachunku, na moim koncie (w sklepie internetowym) też nie ma możliwości wydrukowania jakiegokolwiek potwierdzenia zakupu, mieliście podobną sytuację? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj dotarła do mnie przesyłka z watchshop, wszystko jest ok czas realizacji poniżej 30 godzin :o , ale nie dostałem żadnego rachunku, na moim koncie (w sklepie internetowym) też nie ma możliwości wydrukowania jakiegokolwiek potwierdzenia zakupu, mieliście podobną sytuację?

Jak to, nie miałeś w paczce kartki A4 z potwierdzeniem zamówienia? Zajrzyj raz jeszcze - u mnie było zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

witam

mam pytanie w sprawie instrukcji po polsku zegarka CASIO GW-3000M-4AER

dostałem w prezencie ten zegarek kupiony za granicą i nie mogę sobie go ustawić :-)

Czy Ktoś posiada może instrukcje do tego modelu

Dzięki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie w sprawie instrukcji po polsku zegarka CASIO GW-3000M-4AER

dostałem w prezencie ten zegarek kupiony za granicą i nie mogę sobie go ustawić :-)

Czy Ktoś posiada może instrukcje do tego modelu

Dzięki z gory

Napisz do mnie na priv - postaram się pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem brakującego gd350z dołączyli też drugi rachunek.Moze zapomnieli, mają kiepski tydzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekaj: wtedy dostałeś jednego z rachunkiem za dwa, teraz dostałeś tego drugiego z rachunkiem za jeden, to napisz do nich, że nie zgadza Ci się ilość zegarków z rachunkami i niech Ci doślą brakującą sztukę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekaj: wtedy dostałeś jednego z rachunkiem za dwa, teraz dostałeś tego drugiego z rachunkiem za jeden, to napisz do nich, że nie zgadza Ci się ilość zegarków z rachunkami i niech Ci doślą brakującą sztukę. ;)

Pierwsza faktura była na dwie sztuki, dzisiejsza jest też na dwa ale przekreslone na jedną sztukę :D więc się zgadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to, nie miałeś w paczce kartki A4 z potwierdzeniem zamówienia? Zajrzyj raz jeszcze - u mnie było zawsze.

Była tylko kartka dot. ewentualnego zwrotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była tylko kartka dot. ewentualnego zwrotu...

Normalnie w paczce jest potwierdzenie zakupu bez ceny, z wymienioną ilością i modelem zegarka, na górze po lewej jest puste miejsce po naklejce, która oryginalnie była naklejona na kartonik z zegarkiem. Prawdopodobnie masz to samo. Jeśli tak, to ta kartka w połączeniu z czystą europejską kartą gwarancyjną daje Ci dwuletnią gwarancję realizowalną u polskiego dystrybutora Casio w ich serwisie centralnym w Sochaczewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś ten filmik wrzucił, oglądam videobloga tej pary polsko-japonskiej i wrzucili film z wizyty w Casio, oczywiście jest wątek g-shock podczas testów, polecam!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TomG80, dzięki za wyjaśnienie bo właśnie taką kartkę otrzymałem, byłem nastawiony na "typową" fakturę czy rachunek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś ten filmik wrzucił, oglądam videobloga tej pary polsko-japonskiej i wrzucili film z wizyty w Casio, oczywiście jest wątek g-shock podczas testów, polecam!

Jesteś czwarty, albo nawet piąty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.