Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A przypomnijcie mi jeszcze gdzie kupić uszczelki do przycisków do tego DW-5600E...

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób posiadających Mtg G1000.

Ile ogniw bransolety jest w nowym, prosto z pudełka? Moze najlepiej będzie wziąć pod uwagę tylko te z tworzywem od wewnątrz, bez tych końcowych przy zapieciu.

I jeszce jedno pytanie, czy mógłby mi ktoś sprawdzić czy numer seryjny znajdujący się na deklu jest gdziekolwiek w papierach, na pudełku itp? Wiem, że są jakieś numery oprocz modelu i kodu kreskowego, na kartonowym pudełku, zewnętrznym, czy może ktoś porównać z tymi na zegarku.

 

Tu jest zdjecie z neta z wszystkimi papierami i z pudełkiem kartonowym, na ktorym widać jakieś kody

 

71b4736350d292bd.jpg

 

Dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez Kot20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypomnijcie mi jeszcze gdzie kupić uszczelki do przycisków do tego DW-5600E...

Uszczelki przycisków nie sa zamawialne.

Ale do 5600c pasują całe przyciski wraz z uszczelkami od 5600E poza przyciskiem A - lewym górnym.

Ew możesz wymienić same uszczelki.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kupiłem sobie go bez większego zastanowienia no bo zakręcany i jakaś tam rocznica. Trochę sie zdziwiłem, że nie ma funkcjonalności M5610...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie go bez większego zastanowienia no bo zakręcany i jakaś tam rocznica. Trochę sie zdziwiłem, że nie ma funkcjonalności M5610...

Bo to przecież DW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie go bez większego zastanowienia no bo zakręcany i jakaś tam rocznica. Trochę sie zdziwiłem, że nie ma funkcjonalności M5610...

Czego Ci w nim brakuje?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki przycisków nie sa zamawialne.

Ale do 5600c pasują całe przyciski wraz z uszczelkami od 5600E poza przyciskiem A - lewym górnym.

Ew możesz wymienić same uszczelki.

Zaraz, to ten moj zakręcany DW5600 (na zdjęciu profilowym) jest E czy C?

I gdzie kupić te przyciski? I ile zgrubsza kosztują. I czy sama uszczelka z przycisku A bedzie pasowałą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, to ten moj zakręcany DW5600 (na zdjęciu profilowym) jest E czy C?

I gdzie kupić te przyciski? I ile zgrubsza kosztują. I czy sama uszczelka z przycisku A bedzie pasowałą?

Twój to DW-5600c.

Uszczelki beda pasowały do przycisku A.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7453380610


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie solara i radia

 

 

Dokładnie :)

 

Solar tylko stresuje - zaraz będzie gadanie "dlaczego nie mam na H???" radio też nie lepiej - "znowu się nie synchronizuje, muszę zrobić to ręcznie" - a bez radia i solaru luz... i pełen wypoczynek :D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie solar i radio to funkcje zbędne, spokojnie można się bez nich obejść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj byłem ze swoim casio w saunie.Przeżył i ja i zegarek ale jak się na to zapatrywać. Ściągać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie solar i radio to funkcje zbędne, spokojnie można się bez nich obejść :D

 

Ja odkąd zacząłem używać DW-50XX uważam tak samo :D

DW-5000SL na baterii 10 lat śmigał i pewnie jeszcze pośmiga, DW-5035D miał +2s/m-c, DW-5030-1 tak samo, po kiego grzyba mi solar i radio?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam problemu z radiem i solarem - zegarki leżą na parapecie, są full naładowane i codziennie synchronizowane > dobrze się czuję ze świadomością, że zegarki są nowoczesne i praktycznie bezobsługowe :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solar tylko stresuje - zaraz będzie gadanie "dlaczego nie mam na H???" radio też nie lepiej - "znowu się nie synchronizuje, muszę zrobić to ręcznie" - a bez radia i solaru luz... i pełen wypoczynek :D :D :D

 

Jak dla mnie solar i radio to funkcje zbędne, spokojnie można się bez nich obejść :D

 

Podpisuje się pod powyższymi wypowiedziami  :)

 

0825.gif


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że nie przeżyje bez radia i solara. Chodzi mi o to, że byłem pewny, że ta zakrętka to ma i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby to sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod powyższymi wypowiedziami :)

 

0825.gif

Ja również.

Jednak w ostatnim czasie bardzo przydaje mi się w sezonie jesienno zimowym automatyczne podswietlenie ktore nie wyłacza się po 6 godzinach jak w zegarkach bez solara a i dobrze mieć w kolekcji jeden zegar z radiem, jak nie miałem to były sytuacje że odczuwalem jego brak.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś taki przyszedł wypatrzony na zatoce :) nawet pasek i bezel bez zastrzeżeń. Fajna alternatywa dla moich ulubionych 690049e31ce3e882d6461469ea2aaf37f41c.jpg0621120d86a179dbe88464d03c44c007.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było mierzone :)

01.jpg

02.jpg

03.jpg

 

Duży skubaniec.. za duży :)

Ale pozytywnie zaskoczyło mnie to, że fajnie leży na nadgarstku i jest dość lekki jak na swoje gabaryty.


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna generacja Romana i będzie można mówić, że to nie właściciel zakłada zegarek, a zegarek zakłada właściciela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.