Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów, wlasnie dziś dotarł do mnie mój pierwszy G-Shock. Wybór padł na wersję GST, gdyż lubię czuć zegarek na ręku. Kupiłem w ciemno i..... Jest super! To naprawdę fajowe zegarki 😀

20201020_224343.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kostka jest zarąbista.

 

spacer.png


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dostała wersja szara z czerwonymi akcentami default_wink.png daj znać jak pierwsze wrażenia. Dla mnie sam zegar sztos choc funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia ale ja zawsze kupuje zegarki oczami przede wszystkim ;p
Z ciekawości skąd i za ile?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to będą racze drugie wrażenia ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, kacprzak1991 napisał:

Dla mnie sam zegar sztos choc funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia

 

Funkcjonalność g-shock'ów to się skończyła na wersji GW-9300 i GW-9400 albo nawet na GW-9200, bo na Rangeman'a raczej wszyscy mamy za małe nadgarstki... Wszystko co potem wyszło to już tak bardziej "dla fanu" produkowana jest, moim zdaniem. 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeszcze swojego rodzaju przełomem w funkcjonalności G był GR-B100 z uwagi na BT i inne podejście do alarmów i timera. Niestety jest też dość spory, a dodatkowo kompletnie nie zgrywa się z moim nadgarstkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawda jest taka ze z mojej kolekcji najlepiej siedzi jeden ze świeższych nabytków a dość poczciwy dw5600bb. Obecnie Casio robi zegarki dla olbrzymów a funkcje uważam poprostu za fajny bajer którymi bawię się max tydzień. Ale tak jak mówisz kupuje się je dla funu i sprawdzeniu w jakim kierunku to wszystko idzie. Pewnie za pare/parenascie lat zostawię te najwygodniejsze zegarki które będą miały mi poprpstu pokazywać godzinę. Narazie moja przygoda z seria g-shock trwa jakieś 8-9 lat i mimo ze według mnie idą w zła stronę to dalej z uporem maniaka sprawdzam co tam maja do zaoferowania i wbrew logice daja dalej sporo frajdy. Tak się teraz nad tym zastanawiam i myśle ze ta marka to takie zabawki dla dużych chłopców którzy jednak już trochę by się wstydzili składać klocki lego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające jest to, że im większe "potworki" wychodzą z fabryk Casio, tym bliżej do powrotu normalności. W zasadzie wszystkie marki prędzej, czy później sięgają po reedycje kultowych modeli, więc po cichu liczę na to, że kierunek w którym zmierzają w końcu zaliczy jakiś zwrot akcji.

Poza tym był okres w produkcji G-Shocków, kiedy zegarki wyglądały jak rekwizyty na planie parodii filmów S-F, by w końcu znormalnieć, więc liczę, że im i tym razem przejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sol napisał:

Ale to będą racze drugie wrażenia ;)

dokładnie. drugie wrażenie jak najbardziej pozytywne, choć nie wiem do końca czy podoba mi się ta wersja kolorystyczna. wcześniej była szara z czerwonym. poszukam gdzieś bocznych bezelów w kolorze czerwonym i zobaczymy czy do mnie przemówi 😀 

przynajmniej po aktualizacji zegarek lepiej liczy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiadomo dlaczego Casio ładuje wszędzie te karbonowe monokoki - żeby nawet na wymianę bezela oddawać zegar do serwisu ;)

Ale są też plusy takiego rozwiązania. Wymiana szybki pewnie będzie kosztowała sporo mniej w porównaniu z wymianą jej w klasycznych G, w których jest ona wprasowana w kopertę.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

murcins - to się nazywa Casio na bogato.

A ja się martwiłem, że 5035 jest za złota ;)

 

rafiola - poprzednia podobała mi się (na zdjęciach) bardziej. Brakuje jakiegoś akcentu kolorystycznego.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, clusca napisał:

No to już wiadomo dlaczego Casio ładuje wszędzie te karbonowe monokoki - żeby nawet na wymianę bezela oddawać zegar do serwisu ;)

Ale są też plusy takiego rozwiązania. Wymiana szybki pewnie będzie kosztowała sporo mniej w porównaniu z wymianą jej w klasycznych G, w których jest ona wprasowana w kopertę.

popieram. łatwiej mody robić samemu

38 minut temu, Sol napisał:

murcins - to się nazywa Casio na bogato.

A ja się martwiłem, że 5035 jest za złota ;)

 

rafiola - poprzednia podobała mi się (na zdjęciach) bardziej. Brakuje jakiegoś akcentu kolorystycznego.

jak go tak dzisiaj noszę, to też tamta wersja ciekawsza mi się wydawała. zamówiłem już dolne betele w kolorze czerwonym. zobaczymy jak po zmianie będzie wyglądać 😁 

zawsze chciałem zmodować Romka żeby był cały czarny, dlatego kiedy miałem drugi raz wybór to padło na "czarnucha", ale rzeczywiście smutno wygląda

Edytowane przez rafiola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.