Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, w ofertach niezegarkowych jest czapka G-Shock.

Może kogoś zainteresuje :)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie można dostać świecącą lumę do GA-2100, cały ten ring z indeksami? Moje poszukiwania na Ali kończą się na odnajdywaniu tylko bransolet itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, murcins napisał:

 

Co to za jeden ? :)

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pierwszy G. 20201116_160247.thumb.jpg.7d5ef3d18f72a767acd9a11b6a3fc02f.jpg.5e8a3401bd359a60daafcfc97d05e8be.jpgPytałem kiedyś o kilka modeli 7900, 9000, i 9100 i teraz pytanie czy Roman prezentuje dużo lepsze wykonanie niż w/w modele? Czy warto dopłacić do Romana? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, eddi87 napisał:

Pytałem kiedyś o kilka modeli 7900, 9000, i 9100 i teraz pytanie czy Roman prezentuje dużo lepsze wykonanie niż w/w modele? Czy warto dopłacić do Romana? 

Jeśli chodzi o samo wykonanie to Roman nie jest jakoś dużo lepszy od w/w modeli , jest za to bogatszy o dodatkowe funkcje (termometr , barometr , wysokościomierz) i to w głównej mierze wpływa na jego cenę. Dodatkowo jest on zdecydowanie większy i nie każdemu dobrze leży na nadgarstku (moje 3 podejścia do niego utwierdziły mnie , że to zegarek nie dla mnie).

Roman jako całość to świetny zegarek i wart swojej ceny pod warunkiem , że dogada się z twoim nadgarstkiem.

 

P.S.

A ta twoja kosteczka ci nie pasuje ? To bodajże najbardziej uniwersalne G jakie można kupić.

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, GTB napisał:

Jeśli chodzi o samo wykonanie to Roman nie jest jakoś dużo lepszy od w/w modeli , jest za to bogatszy o dodatkowe funkcje (termometr , barometr , wysokościomierz) i to w głównej mierze wpływa na jego cenę. Dodatkowo jest on zdecydowanie większy i nie każdemu dobrze leży na nadgarstku (moje 3 podejścia do niego utwierdziły mnie , że to zegarek nie dla mnie).

Roman jako całość to świetny zegarek i wart swojej ceny pod warunkiem , że dogada się z twoim nadgarstkiem.

 

P.S.

A ta twoja kosteczka ci nie pasuje ? To bodajże najbardziej uniwersalne G jakie można kupić.

Kosteczka jest idealna na mój 16.5cm nadgarstek. Roman mi przeszedł przez myśl bo jest tu wychwalany :). Jednak coraz bardziej utrwalam się że będzie on za duży. Potrzebuję drugi zegarek do tzw. tyrania w ogrodzie i przy różnych pracach ciężkich. Myślałem kostkę do tego przeznaczyć i kupić 9400 jednak chyba odpuszczę. I czy dobrze myślę zważywszy na mały nadgarstek żeby kostka poszła na rower, spacery itp. a do tyrania mudman 9000? Bo z małych G mi się podoba najbardziej :) .

20201116_173440.thumb.jpg.7a3a18d23eec461a4729a5fd25d3caae.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Daito napisał:

Co to za jeden ? :)

 

Dokładnie jak Tomek napisał GB6900b-1B, poniżej z GB5600

spacer.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eddi87 napisał:

Kosteczka jest idealna na mój 16.5cm nadgarstek. Roman mi przeszedł przez myśl bo jest tu wychwalany :). Jednak coraz bardziej utrwalam się że będzie on za duży. Potrzebuję drugi zegarek do tzw. tyrania w ogrodzie i przy różnych pracach ciężkich. Myślałem kostkę do tego przeznaczyć i kupić 9400 jednak chyba odpuszczę. I czy dobrze myślę zważywszy na mały nadgarstek żeby kostka poszła na rower, spacery itp. a do tyrania mudman 9000? Bo z małych G mi się podoba najbardziej :) .

 

Do tyrania kup sobie takie Casio: https://pl.ows.shop/casio-dw-291h-9avef-męski-zegarek/. Z kodem "WELCOME 10" wychodzi 99 PLN z darmową przesyłką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już im się skończył. Zamawiałem w ciągu dnia i nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, eddi87 napisał:

Kosteczka jest idealna na mój 16.5cm nadgarstek. Roman mi przeszedł przez myśl bo jest tu wychwalany :). Jednak coraz bardziej utrwalam się że będzie on za duży. Potrzebuję drugi zegarek do tzw. tyrania w ogrodzie i przy różnych pracach ciężkich. Myślałem kostkę do tego przeznaczyć i kupić 9400 jednak chyba odpuszczę. I czy dobrze myślę zważywszy na mały nadgarstek żeby kostka poszła na rower, spacery itp. a do tyrania mudman 9000? Bo z małych G mi się podoba najbardziej :) .

 

 

Ja mam minimalnie więcej w nadgarstku i używam Romana jako jedynego G. Miałem go raz rok temu i sprzedałem. Bujałem się z 2 kostkami i po roku wróciłem do Romana, bo GWM5610 nie jest dla mnie. Rozmiar nie ma znaczenia. Jest po prostu super. 

 

 

IMG_20201107_130130.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kosteczka jest idealna na mój 16.5cm nadgarstek. Roman mi przeszedł przez myśl bo jest tu wychwalany :). Jednak coraz bardziej utrwalam się że będzie on za duży. Potrzebuję drugi zegarek do tzw. tyrania w ogrodzie i przy różnych pracach ciężkich. Myślałem kostkę do tego przeznaczyć i kupić 9400 jednak chyba odpuszczę. I czy dobrze myślę zważywszy na mały nadgarstek żeby kostka poszła na rower, spacery itp. a do tyrania mudman 9000? Bo z małych G mi się podoba najbardziej .
20201116_173440.thumb.jpg.7a3a18d23eec461a4729a5fd25d3caae.jpg
Jak romek za duży, to kup ryśka on Ci siądzie na łapie idealnie. 6c7f7b309723feaf53847cb6bfc2ce3f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GPR b1000 i po dłuższym noszeniu zmieniłem go na G9300 - różnica jak niebo a ziemia: Mudman jest naprawdę lekki i dopasowany na nadgarstek, jakbym piórko nosił. Teraz na ręce mam GW9400 i Roman Senior jest tylko niewiele (w moim odczuciu) cięższy i większy. Czuję, że mam go na ręce (jeśli chodzi o powierzchnię zajmowaną na ręce) ale nie przeszkadza mi to w niczym. Jest, ale jakby go nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie g9300 nowy ze sklepu za 517zł bo za tyle teraz można go kupić wysylka free oczywiscie to dobra cena? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś na Watchshop za około 400 PLN, ale to było dawno, a i cena była wówczas uważana za super okazję, więc pięć stówek za ten zegarek w stanie sklepowym, to chyba dobra opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena na ten moment (za tyle też kupiłem), niedługo mogą zniknąć, bo ofert coraz mniej... A negatywu, to już dawno nie widziałem.

 

Jeszcze możesz rzucić hasło w dziale "poszukuję"

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek ;) zastanawiam się nad kupnem ciuchów od MH, bo spodobał mi się tak przebrany zegar u Tomka na yt. Ale wtedy bym chyba musiał pogonić pasek od dc 06f9c69d462806d7d6d3bfb6302f83b6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2020 o 12:58, kacprzak1991 napisał:

Nowy nabytek ;) zastanawiam się nad kupnem ciuchów od MH, bo spodobał mi się tak przebrany zegar u Tomka na yt. Ale wtedy bym chyba musiał pogonić pasek od dc 06f9c69d462806d7d6d3bfb6302f83b6.jpg

Używany czy nowy? Nie ma problemów ze wskazówkami ? Kurczę, jest zajefajny, ale czytałem trochę o tych problemach ze wskazówkami/tough movement, no i zrezygnowałem na rzecz GW9400. Choć teraz sam nie wiem czy słusznie =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używany czy nowy? Nie ma problemów ze wskazówkami ? Kurczę, jest zajefajny, ale czytałem trochę o tych problemach ze wskazówkami/tough movement, no i zrezygnowałem na rzecz GW9400. Choć teraz sam nie wiem czy słusznie =D

Używany a ze wskazówkami wszyatko w porządku. Ja właśnie niedawno pogonilem Romana. Mocno mi się opatrzył, zwłaszcza ze na forach co druga osoba go ma choc z mudmasterem jest już podobnie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kacprzak1991 napisał:


Używany a ze wskazówkami wszyatko w porządku. Ja właśnie niedawno pogonilem Romana. Mocno mi się opatrzył, zwłaszcza ze na forach co druga osoba go ma choc z mudmasterem jest już podobnie;p

A jakie ma to znaczenie, że na forum ma co drugi  ?? Ja swojego pierwszego GW-9400 kupiłem w listopadzie 2014 jak jeszcze w Polsce kosztowały kosmos.  Sprzedałem w 2018 w lutym i kupiłem DCJ tylko wiadomo wyświetlacz trochę słabszy. 

Jeden z fajniejszych G ale na ręku u kogoś widziałem kilka razy a forum jak to forum może mieć i każdy bo jednak w jakimś stopniu jest to zamknięte grono. 

Mudmastera też miałem jak tylko wchodziły w 2016 roku i gdybym nie potrzebował kasy to pewnie dalej bym go miał. I ostatnio przerobiłem trochę zegarków chociaż więcej automatów to jednak Romek zostanie póki będzie działał :)

A przy okazji stare zdjęcie mojego Mudmastera. 

 

qj66Wxw.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.