Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Michal1 sprzedawca nieznany 1 komentarz. No ale ceny Ryśków poszły w górę nawet 800 zł a jeszcze kilka miesięcy namówiłem kolegę i kupił za 550 zł. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie mogę sie nacieszyć nabytkiem (prezentem) sprzed dwóch tygodni. Przez ten czas przyspieszył tylko sekundę. Króle (GX-56-1A i GXW-56-1B) poszły trochę w odstawkę. 

 

GD400-10j_whhprxe.jpg

Piękny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich wielbicieli G-SHOCK, 

Panowie stoję przed dylematem zakupu pierwszego g-shock. Poniżej moi faworyci:

- AWG-M100B-1aer

post-75805-0-50718000-1416606401.jpg

- GW-2310FB

post-75805-0-29520600-1416606468.jpg

 

Doradźcie co mam wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AWG-M100 mam (a w zasadzie miałem, bo "zaopiekował" się nim mój syn....) i mogę polecić. Bardzo zgrabny, dobrze leżący nawet na drobnym nadgarstku. Z minusów to wyświetlacze są jednak dość małe i czytelność na tym nieco cierpi, trzeba się dokładnie przyjrzeć cyferkom. W warunkach słabego oświetlenia okrągłe okienka są też mało czytelne, bo (auto)podświetlenie LED pomaga tylko w odczytaniu wskazówek. Z tego powodu sugeruję raczej wersję ze standardowym wyświetlaczem, a nie w inwersie. Z ciekawostek, to timer w AWG-M100 można ustawić co do sekundy, a nie minutowo jak w większości ostatnio wypuszczanych modeli. Bardzo praktyczna jest możliwość ustawienia wskazówek tak, aby nie zasłaniały cyfrowych okienek.

 

Jak podoba ci się układ analogowo-cyfrowy (bardzo praktyczny moim zdaniem) to AWG-M100 jest świetną, ekonomiczną ofertą. Podobny w układzie anadigi GW-3500, który ma praktycznie te same funkcje, kosztuje 2x więcej!

 

awg-m100_2.jpg

 

O GW-2310 nie napiszę nic, może ktoś inny ma jakieś doświadczenia. Zresztą ten model chyba wyszedł z oferty, a przynajmniej nie ma go na oficjalnej stronie Casio (europejskiej).

Edytowane przez Banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Szrot dotarł :)

W sumie na ręce jest dużo lepiej niż wyglada to na zdjeciu ale za cena 79zł to i tak luksior :) Troszke obawiałem się co przyjdzie bo zegar był z lombardu ale wyszło bardzo ładnie szybko i bez stresu.Teraz trzeba bedzie ogarnać pasek i bezel :)

Model GD100 SC-7JF  

Zegarek na 99% z zibi bo ma nalepke na deklu,niestety ja nie mam żadnych papierków :)

Co do samego zegarka to duży bo wiadomo że gd100 to busole.Wyświetlacz mega nieczytelny,poprosty jakaś masakra.Pomarańczowe tło wyswietlacza i srebrne cyfry robia z niego mega nieprzydatny gadzet :( Czasami ma się wrażenie że bateria padła-nic nie widać.Podświetlenie to już inna bajka.Diody sa niebieskie i daja prawie efekt UV bo biała tarcza  płonie bielą błekitem   :)  aż se kupie dresy z 3 paskami :)

Na fotce  z bratem GD100MS 1 :)

post-56479-0-34616100-1416728622_thumb.jpg

post-56479-0-12490900-1416728707_thumb.jpg

post-56479-0-39404200-1416729163_thumb.jpg

Edytowane przez miczel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

micze1 wiem coś o tym :) Podobał mi się GLX-150 i te srebrne cyferki były mało czytelne. Fotka jak troszkę u mnie był :) 

 

nueNDBp.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraina

 

GD400-09j_whpspnh.jpg

Super ja właśnie zamówiłem wczoraj swojego. Już jedzie do mnie :-). Myślę że czerwony to najładniejszy jeśli chodzi o ten model. Będzie miał swoje miejsce koło,, pomarańczy ":-)

Casio GD-400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ja właśnie zamówiłem wczoraj swojego. Już jedzie do mnie :-). Myślę że czerwony to najładniejszy jeśli chodzi o ten model. Będzie miał swoje miejsce koło,, pomarańczy ":-)

 

Łacznie jest 5 modeli, ale tylko 3 dostępne w Polsce. 

 

Line-upjp_whrhhrh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

micze1 ten zielony świetny.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łacznie jest 5 modeli, ale tylko 3 dostępne w Polsce.

 

Line-upjp_whrhhrh.jpg

Tak zgadzam się. Ja akurat kupiłem na eBayu. Sprzedawca z Niemiec. Był jeszcze z USA za praktycznie połowę ceny ale te dodatkowe opłaty itd zniecheciły mnie. Pozdrawiam.

Casio GD-400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten w brązach najładniejszy ale to pewnie kwestia sentymentu, przypomina mi jeden z moich zegarków.

dalej czerwony i niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się. Ja akurat kupiłem na eBayu. Sprzedawca z Niemiec. Był jeszcze z USA za praktycznie połowę ceny ale te dodatkowe opłaty itd zniecheciły mnie. Pozdrawiam.

Chyba też sobie kupię.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miczel1, ale akurat do tego modelu to białe części są chyba lakierowane, więc nie będą się tak brudziły od patrzenia jak matowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka z GW-300 Przyszła, niestety sprzedawca olał formularz i wysłał na adres zameldowania a nie zamieszkania więc fotki wrzucę w weekend :-)

Zegarek oglądałem przez skype wygląda na oryginalny i nie używany. Mam tylko jedno pytanie odnośnie TS ponieważ bateria jest na poziomie M myślicie że to wynika z długiego okresu nieładowania czy raczej uszkodzenia aku?


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niespodziewanie wpadł w ręce GW-M5610 wczoraj. Od dawna na niego polowałem, tylko czekałem na okazję no i się udało :)

20141124_110628_zps75607a3b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka z GW-300 Przyszła, niestety sprzedawca olał formularz i wysłał na adres zameldowania a nie zamieszkania więc fotki wrzucę w weekend :-)

Zegarek oglądałem przez skype wygląda na oryginalny i nie używany. Mam tylko jedno pytanie odnośnie TS ponieważ bateria jest na poziomie M myślicie że to wynika z długiego okresu nieładowania czy raczej uszkodzenia aku?

Musisz zobaczyć jak będzie się zachowywał ten akumulator wtedy będzie można coś powiedzieć bo w ciemno to takie tylko gdybanie, moim zdaniem jeżeli akumulator będzie szybko ładował się do H i szybko spadał do M może to świadczyć o zmniejszonej pojemności, jeżeli M będzie długo długo długo aż w końcu doładuje do H i będzie się na tym poziomie utrzymywało to akumulator pojemny i sprawny. Tak to widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok kazałem położyć go na parapecie do soboty i zobaczymy :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.