Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

@Seven,

Fajny ten "G"  :). Sam kiedyś nad nim myślałem (szukałem małego "G" pod długi ciasny rękaw), ale wybór padł na 5600. Gdyby chodziło mi o lepsze funkcje stopera, to wtedy byłby już mój  ^_^

 

Edit: różnica czasu na w/w zegarkach - 23 sek. Ja musiałbym skorygować oba z wzorcem atomu, aby szły łeb w łeb   :D ( inaczej nie usnę  :lol: )

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoper to akurat taki fajny nie jest.  <_<  Obydwie górne linie zajęte są przez czasy okrążeń, nawet jeśli tego nie używasz. W jednej z nich mógłby być wyświetlany zegar, wtedy funkcjonalnie byłby to chyba kompletny i idealny zegarek. To jak dla mnie jego największa wada. Dokładność 1/1000 sekundy też zupełnie niepotrzebna, lepsza byłaby większa pojemność pomiaru, choć 10 godzin w sumie nie jest złe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przypomniałem sobie o tym, kiedy zdjęcia miałem już na kompie. :D

 

Swojego czarnucha ustawiałem we wtorek, śpieszy może z pół sekundy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn!  :), pół sekundy od wtorku to da max 1 sek. na tydzień, czyli 4-5 sek. na miesiąc. Moje shocki robią +10/15 sek. na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś napisać czy czy jest g-shock, który ma 2 Timery z autopowtarzaniem tak jak jest w G-7710 a do tego ma funkcję tough solar jak GR-8900 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam takiego modelu albo po prostu pamięć mnie w tej chwili zawodzi. ;)

 

A co do Twojego wcześniejszego pytania z poprzedniej strony to popatrz na przykład na takie modele jak GW-6900, GW-7900, G-9300, GX-56, albo wciąż jeszcze pachnący świeżością GD-350, jeśli solar nie jest absolutną koniecznością. :)

 

 

Gratulejszyn!  :), pół sekundy od wtorku to da max 1 sek. na tydzień, czyli 4-5 sek. na miesiąc. Moje shocki robią +10/15 sek. na miesiąc.

Przez miesiąc nie będę go ustawiał, zobaczymy jaki będzie wynik. :)

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni mnie nie było ale graty chłopaki. 

Seven fajny jest i tomaliusz twój białasek też  :)

A i ja sobię wstawię zdjęcie plażowe swojego G:

 

teGghEt.jpg?1


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kornel91

Fajny czerwony "G"  :). Kiedyś mówiłem sobie: "... pilot w zegarku?", a teraz mnie kręci  ^_^. Kurczaki, kolego narobiłeś mi smaka  :D. Tylko co ja powiem Żonce? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to ja nie wiem :) . Ale ja bym sobie też kupił jakiegoś G ale po Hamiltonie to już mam zakaz na zegarki  :unsure:

A ja swojego kupiłem w ubiegłym roku w dobrej cenie chociaż i tak już był droższy. 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich miłośników G. Dawno temu dzielnie służył mi G-100, od piątku mam G-9100.

Ma służyć jako weekendowy zegarek i na wypady w góry.

Wygrał pojedynek z 5600 mimo wskaźnika pływów (kompletnie nieprzydatnego), kształt koperty moim zdaniem dużo ciekawszy.

Kupiony na allegro nowy w cenie 300 zł z przesyłką.

 

Zdjęcie z kalkulatora na razie:

 

 

hmzc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wojowników G. Czy ktoś z was użytkował jakieś protreki/pathfindery? Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś protreka, ale nie wiem czy warto zapłacić więcej za protreka, czy może bardziej będzie się opłacało kupić jakiegoś G z podobnymi funkcjani i w niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wojowników G. Czy ktoś z was użytkował jakieś protreki/pathfindery? Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś protreka, ale nie wiem czy warto zapłacić więcej za protreka, czy może bardziej będzie się opłacało kupić jakiegoś G z podobnymi funkcjani i w niższej cenie.

 

Riseman! 

Jakkolwiek będziesz drążył temat to i tak wybierzesz GW-9200  :). Koniec kropka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riseman! 

Jakkolwiek będziesz drążył temat to i tak wybierzesz GW-9200  :). Koniec kropka .

Nie mam zamiaru wybierać Ryśka, używałem go jakis czas i poszedł w świat. Wysokościomierz (zwłaszcza tak niedokładny jak ten w GW-9200) jest mi niepotrzebny, bardziej zależy mi na kompasie. Z szoków gje brałbym pewnie 9300, ale nie wiem czy bedzie on lepszy niż protreki w tym samym przedziale cenowym. Jest to forum "G", więc każdy pewnie będzie mi mówił żeby kupić szoka, dlatego proszę o opinię kogoś kto używał g-shocka i protreka/pathfindera.

Edytowane przez 001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie do niego wròcisz :D (kompas doczepiany do paska :))

Nie miałem protreka to złego słowa nie powiem, ale dać tysiaka lub więcej za plastikowy zegareczek to IMO przegięcie

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie do niego wròcisz :D (kompas doczepiany do paska :))

Nie miałem protreka to złego słowa nie powiem, ale dać tysiaka lub więcej za plastikowy zegareczek to IMO przegięcie

Nie wrócę :) Jakieś doczepiane kompasy nie wchodzą w grę. Na alledrogo są nowe protreki juz od 500/600 zł, więc cena jest porównywalna ze średnią półką "G". G-shocki też są wykonane z plastiku :D

 

Co myślicie o tym zawodniku? 1371656659_521102046_2-Pictures-of--Casi

Edytowane przez 001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudman fajny, ale IMO nie w tej wersji kolorystycznej  ;). Nie znajdziesz chyba lepszego "G" z kompasem. Natomiast jak nie shock to może:

 

sam nad nim kiedyś myślałem: 03.jpgSGW-100. Cena Super!  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno bardzo szybko wyciera się ten ring z kierunkami geograf. w tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś napisać czy czy jest g-shock, który ma 2 Timery z autopowtarzaniem tak jak jest w G-7710 a do tego ma funkcję tough solar jak GR-8900 ?

Natrafiłem dzisiaj przypadkiem na informację o takim właśnie modelu - W-S220, ale nie jest to G-Shock.

 

2glmcmV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem 2 modele które mnie interesują

2012721161019359.jpgresize_style2_G-9300-1_l.jpg

Nie wiem tylko czy opłaca się dokładać ponad 200zł do tego protreka.

 

Czy robił ktoś może zakupy u "TigerCasio" na alledrogo? Widzę że można wylicytować u niego bardzo fajne zegarki za dobrą cenę. Czy miał ktoś z nim styczność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie z tych dwoch powyzszych wybralbym Mudmana ze wzgledu na wyglad no i cene. Mysle ze do wyrwania za ok. 600 stowek nowka od zibiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze analogowy protrek mija sie z celem bo bedzie zwyczajnie mało czytelny, dlatego bralbym Muda.

Kolega kupował u Tiger Casio i było ok ale slyszałem też niepochlebne opinie.

 

Tapnięte z SGS3


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzyszy g-broni ;-)

Mojemu Rychowi stuknęły już 3 latka i po kąpieli w zimnym, słonym i brudnym Bałtyku postanowił uczcić to sobie pęknięciem paska.

Zniósł już wiele ale chyba doszedł do wniosku, że zasłużył sobie na mały lifting (a zasłużył!) :-)

Może ktoś ma już jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.