Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Tomalusz, Żona namawiała mnie właśnie na takiego białego 7900, ale wybrałem czarny. :). Rewelacyjne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomalusz, Żona namawiała mnie właśnie na takiego białego 7900, ale wybrałem czarny. :). Rewelacyjne zegarki.

Zgadza się, czarny też daję radę  :)

 

Ten niebieski przycisk G robi 100 procent wyglądu w tym G-shocku. Ładny. ;)

Przycisk owszem, ale jeszcze skrzydełka są mega lux!  :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam 

 

od trzech miesięcy posiadam G-shocka stan idealny , brak rys.

dziś zauważyłem ,że w napisie PROTECTION w literce C brakuje fragment białej farby.

 

można to reklamować ? czy tak się może stać?

 

dodam ,że nie jest to moja sprawka :)  zegarek w bdb stanie.

 

 

9c5w.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam 

 

od trzech miesięcy posiadam G-shocka stan idealny , brak rys.

dziś zauważyłem ,że w napisie PROTECTION w literce C brakuje fragment białej farby.

 

można to reklamować ? czy tak się może stać?

 

dodam ,że nie jest to moja sprawka :)  zegarek w bdb stanie.

 

 

9c5w.jpg

 

Domaluj sobie farbą :D albo zmywacz do paznokci pożycz od kobiety i wyczyść, będziesz miał cały napis czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo z siebie nie odpadło, musiałeś nieświadomie uderzyć, przytrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zmywaczem to bzdura, prawdopodobnie 99% zmywaczy rozpuści Ci gumowe protektory (będzie wyglądał jak poklejony super-glue)(trzeba mieć je na czym testować chyba, że chcesz poświęcić kawałek paska);

potwierdzam, mogło samo się wytrzeć, np o mankiet polara, nie wiem czy wina typu tkaniny czy procesu produkcyjnego zegarka (nieodtłuszczony);

mimo, że twierdzisz, że stan jest nienaganny, guma już się świeci, więc w pudełku nie leżał;

reklamacja raczej nie przejdzie, będzie to uszkodzenie mechaniczne mimo twojej nieświadomości;

musisz nauczyć się z tym żyć, próbować domalować, zetrzeć całe wypełnienie (skutecznych, bezinwazyjnych metod nie pamiętam, są bardziej biegłe osoby ode mnie w tym temacie(można spróbować gumką do mazania lub spirytusem));

A jeżeli powyższe ma Ciebie drażnić, próbowałbym dokupić w serwisie, na allegro nowy protektor - przy dobrych wiatrach jakieś 30zł

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie udeżyłem na 100% , Panowie patrząc pod lupą widze ,że farba jest dość grubo nałożona reszta trzyma się mocno , 

jestem troszkę zniesmaczony tym faktem , zegarek może nie drogi ale reklamowany jako bardzo wytrzymały a tu takie coś po trzech miechach?

 

nie kupiłem go by leżał w pudełku , ale bez przesady że farba spada z napisów od noszenia.

 

a zdarcie farby z reszty napisów to żadne rozwiązanie , choć mogło by też dobrze wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domaluj i tyle. :)

tomaliusz jaką farbą? i jak nanosić - igiełką?

 

aaa i kolejne pytanie czy ktoś z Was miał już podobne doświadczenia

 

 

 

 

 

 

sorry za post pod postem

Edytowane przez ikswonarab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, miał - w sieci znajdziesz mnóstwo zdjęć G z brakującymi napisami;

problem jeszcze bardziej naświetlony w G ze stalowymi protektorami;

są również opisane celowe zabiegi pozbycia się napisów, aby protektor był cały czarny!

farba - np spray uniwersalny lub do plastiku, pryskasz obficie na jakiś podstawek, moczysz pędzelek do malowania farbkami, nadmiar farby zbierasz szmatką do czyszczenia okularów (będziesz miał problem z dobraniem koloru, nikt poza tobą nie zauważy czy tam jest farba czy jej nie ma a Ciebie i tak będzie drażniło bo znasz miejsce, w którym ten zabieg był przeprowadzony)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam następujące pytanie. Wczoraj byłem w TT z moją lubą i spodobał jej się model GA-150-7AER. Zdjęcie poglądowe:

 

18265_4.jpg

 

 

Jest on dość spory i przez to pasek nie układał się na ręce - były duże prześwity między nadgarstkiem, a uszami zegarka (kto mierzył zbyt dużego G-Shocka wie o czym mowa). Zaproponowałem przymiarkę serii G-7900 ze względu na wygodny pasek "ze skrzydełkami" i ten ułożył się bardzo dobrze. Pokazałem jej wersję białą 7900 po powrocie do domu, ale kręciła nosem. Wtedy zrodziło się pytanie - czy jest możliwość założenia paska od G-7900 do modelu GA-150?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat za moją namową upolował ostatnio taki okaz - GW-5600J. Świetny G, sam nabrałem ochoty na takiego. Problem w tym, że naprawdę ciężko jest je jeszcze gdzieś znaleźć w rozsądnej cenie. Wielka szkoda, bo jego następcy (z serii GW-M) to już nie to samo...

 

SImeIbJ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven , co takiego " hiper-super " ma ten model że warto go szukać od modelu GW-5600M , rozumiem że gdyby miał zakręcany dekiel , ale na oko zmiany sa kosmetyczne , koperta i pewnie moduł , dla normalnego Kowalskiego raczej drugorzędne . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven , co takiego " hiper-super " ma ten model że warto go szukać od modelu GW-5600M , rozumiem że gdyby miał zakręcany dekiel , ale na oko zmiany sa kosmetyczne , koperta i pewnie moduł , dla normalnego Kowalskiego raczej drugorzędne .

Po pierwsze - jak wspomniał wyżej Andrzej - o wiele lepsze materiały. Nie jest tak plastikowy jak GW-M, pasek dzięki temu jest bardziej miękki i wygodny. Poza tym posiada masywniejszy dekiel i po wzięciu do ręki sprawia bardziej solidne wrażenie - dla mnie takie odczucia mają spore znaczenie, a GW-M pod tym względem był dużym rozczarowaniem. Do tego większe cyfry na wyświetlaczu, minimalnie lepiej pracujące przyciski, i - tu już subiektywnie - ładniejsza stylistyka zbliżona do GW-5000, bez niepotrzebnych dodatkowych kolorków. A na dokładkę drobne, ale wyróżniające go "smaczki" w postaci innej niż w większości G-Shocków grawerce na deklu czy też literka "G" na klamerce od paska - małe rzeczy, ale cieszą. :) Jedyna wada to niedziałające w Polsce radio, ale dla mnie ta funkcja ma drugorzędne znaczenie, zwłaszcza jeśli uda się ten model upolować za mniej niż 300 pln - a spróbuj za taką cenę znaleźć choćby używanego GW-M. ;)

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie mam pytanko . Z moim przyjacielem GS1100 udałem się do Chorwacji i tam w górach zgubił sygnał. Po powrocie do kraju jak ustawię jako kod kraju Paryż po aktualizacji czasu jest OK lecz jest 4 godziny do tyłu. Datownik przestawia się o 20 :00. Macie pomysł co go boli? Znalazłem konieczna była regulacja wskazówek zegarka. Dziwne to ale działa.

Edytowane przez tacim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja znajduje się w tej samej strefie czasowej co Polska, więc skąd pomysł zmiany stref? ;) Poza tym zegarek nie może "zgubić sygnału", bo nie odbiera go cały czas jak na przykład komórka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pilnie potrzebuję instrukcji do G-shock G-2900 moduł 2548 w języku polskim. Dostałem zegarek w prezencie tylko z angielską instrukcji i nie do końca mogę sobie z nim poradzić. W nocy zaczął mi dzwonić jakis budzik i co 5 minut włączał się na nowo, pól domu obudzone. Jak dziś sie to powtórzy to chyba go roztrzaskam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarąbisty, ale wolałbym z literką swojego Nicka - "B"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.