Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Seven. Ładnie to ująłeś  :D​ 

Andrzej DW-5600E kupi się za 220 zł.  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie policzyłem wysyłki. ;)

 

A przebranie za DW-5600 to strzał w dziesiątkę, bo stylistyka panelu GW-M5600 woła o pomstę do nieba.

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że GW-5000 nie ma swojego odpowiednika bez radia i za połowę ceny. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam szanownych znawców , ale co u licha jest tak nie te-gez w stylistyce GW-5600 ? Patrzę na fotki , porównuję i za cholerę nie czaję co wam nie pasuję . Rozumiem że z racji wieku bardziej odpowiadają mi stonowane g-shocki a młodsi koledzy wola natryciane koperty z wulgarnymi śrubkami itp. no ale kurna co jest nie tak w kopercie GW-5600 ? Niebieskie maleńkie napisy ? No proszę :huh: Oczywiście różne są gusta ...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tutaj ktoś pisał o GW-5600? Takiego modelu nawet nigdy Casio nie miało w ofercie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w kopercie, a w stylistyce. Kopertę praktycznie wszystkie z serii 5xxx mają taką samą, no oprócz tych J. ^_^

 

IMG_0861.jpg

 

GW-M5600/M5610 ma na panelu tyle kolorków, że niejedna dyskoteka może pozazdrościć. :D Poza tym rozmieszczenie napisów jest chaotyczne. Minimalizm stylistyki GW-5000 jest wzorem. Imo oczywiście. ;)

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tutaj ktoś pisał o GW-5600? Takiego modelu nawet nigdy Casio nie miało w ofercie. :P

 

Jak to nie ? GW-5600J ;)

 

GW5600J-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, GW-5600J, a kolega napisał "GW-5600" i nie wiadomo, czy chodziło mu o GW-5600J czy o GW-M5600/M5610 (bo bardzo często te ostatnie są tak błędnie określane). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven , uciekła mi literka M , Ty spec od casio powinieneś załapać :) , OK dobra , jednak czytam forum regularnie i niejednokrotnie wielu dostaje spazmów nad modelami bardziej pstrokatymi a tutaj mały niebieski napis i już beee ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Best!   :P

 

dw-5600e-1ver-dw-5600e-1ver.jpg

 

Dzisiaj idzie ze mną spać i rano mnie obudzi   :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam "beee". :D Andrzej wyraził swoją opinię i to wszystko. ;)

 

A innego zdania mieć nie może mając GW-5000. :D

 

Yacek, wiadomo, że sprawa wyglądu to sprawa gustu, więc opinie mogą być różnorodne. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Takie małe cuś z dalekich krain dzisiaj przyjechało. :)

 

3GsdnhP.jpg

Gratuluje  :) Fajny

 

Ten Rangeman to blizej mu do Mudmana niz Risemana  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 nie no koledzy wszystko ok , wiadomo każdy ma inny gust ...

szkoda tylko że pokazywane przez was modele tylko w " dalekich krainach " dostępne , na allegro lipa  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co znaczy bezpieczną przez Szwecję? :) Zastanawiałem się czy nie kupić tam jednego Orienta, ale strona wydawała mi się podejrzana - brak info skąd są itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy bezpieczną przez Szwecję? :) Zastanawiałem się czy nie kupić tam jednego Orienta, ale strona wydawała mi się podejrzana - brak info skąd są itp.

 

Idą przez szwedzką pocztę więc Vincent odpada   :)

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie :) nie zakładam nowego tematu żeby nie zaśmiecać ... do rzeczy, mam risemana i to sikor, który spełnia moje wszystkie zachciewajki jesli chodzi o funkcje, jest poprostu the best   :) no ale nadszedła czas na kolejnego G-shocka :)  tym razem że tak powiem "zwykłego" jeśli chodzi o funkcje, do 500pln, wskazóweczki (cyfrowo-analogowy) za to z wygladem rzucajacym sie w oczy, takiego czadowego :rolleyes:  :rolleyes:  pierwszym wyborem były oczywiscie białe kolorystycznie modele, ale troszke zniecheciły mnie wpisy o żółknięciu i trudnej do utrzymania bieli ... zaczołem kopać w sieci i wygrzebałem takie modele : 

 

GA100 >>> żółty chyba jest lakierowany i mniejsze kłopoty z zabrudzeniem/ czerwony matowy i ciekawi mnie jak sie zachowuje kolorek ...

 

http://www.ceneo.pl/7324905?tag=familyM#tab=spec

http://www.ceneo.pl/13478620?tag=familyM

 

GA 150 >>> dośc ciekawa kolorystyka

http://www.ceneo.pl/18741957?tag=familyM

 

GA 120 >>> j/w

http://www.casiosklep.pl/casio-ga120b-gshock-p-1771.html

 

No i na koniec coś takiego mi jeszcze wpadło w oczy, aczkolwiek nie wiem czy pływy to funkcja która mi sie przyda (ksiezyc przy wedkowaniu juz moze być)

http://www.casiosklep.pl/casio-glx150-gshock-glide-p-2305.html

 

co myślicie o tych modelach ogólnie (funkcje, utrzymanie) o jakosc nie pytam, bo mój reisman ma juz 2 lata i wiadomo jak wyglada >>> niezniszczalnie :P a może polecicie inne modele z "dużym współczynnikiem czadu" :)

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy bezpieczną przez Szwecję? :) Zastanawiałem się czy nie kupić tam jednego Orienta, ale strona wydawała mi się podejrzana - brak info skąd są itp.

Śmiało możesz kupować, to znany sklep i jak kolega Kornel wyżej napisał, wysyłają w ten sposób, że paczka przychodzi do Ciebie ze Szwecji. Sam sklep jest z Singapuru. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wspominałem o tym iż zmieniam kolor swojego G-7900A-7ER:

g-7900a-7crzoom1.jpg

na kolor czerwony G-7900A-4ER:

G-7900A-4ER_al.png

Jestem po wstępnych rozmowach z zibi na temat bezela i paska. Natomiast coś mnie tchnęło i zacząłem się przyglądać modelowi GW-7900RD-4ER:

gw7900rd-4.jpg

Czy będzie pasował bezel i pasek? ( IMO ładniejsza czerwień :) ). Według mnie to ten sam model zegarka (gabaryty), tylko z inną tarczą i modułem.

Pan w serwisie z Łodzi powiedział że może się różnić o milimetry i nie będzie ryzykował :wacko: .

A tak w ogóle to pan z łódzkiego serwisu chyba nie jest kompetentny, bo o zegarkach nie za wiele wie :P i do tego ma dwa razy droższy bezel i pasek niż w serwisie centralnym zibi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich miłośników marki Casio a w szczególności fanów modelu G, nadszedł dzień w którym zdecydowałem sie na kupno swojego pierwszego g-shocka niestety portale aukcyjna i sklepy w Polsce nie posiadają modelu który najbardziej przypadł mi do gustu a jest to GW-2310FB-1CR, poszukuje stron internetowych zagranicznych sklepów w którym będe mógł złożyć zamówienie na wymieniony zegarek.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz no ten drugi czerwony jest całkiem całkiem  :) gdyby miał wskazówki chetnie bym takiego przytulił w rozsadnej cenie :)

Edytowane przez karloscube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz, po Twojej opinii odnośnie żółknięcia 7900, jednak cieszę się że kupiłem czarny wbrew wyborowi mojej Żony ( ona wolała biały)  :)

 

50ea22869cf3732em.jpg

Edytowane przez lotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=XTPJDKjldSo

 

1:15 tego filmu co to za model ?????????? ten czerwoniutki na koncu :)

Casio GD-200


CASIO MTP-1183A-1AEF ; CASIO AW-81D-1AVEF ; CASIO GW800-1AV ; CASIO RISEMAN GW-9200 ; CASIO CMD-40B ; CASIO PRW-2500 ; CASIO GW-M5610  ; CASIO GW-9230 ; CASIO GW-9200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz, po Twojej opinii odnośnie żółknięcia 7900, jednak cieszę się że kupiłem czarny wbrew wyborowi mojej Żony ( ona wolała biały)  :)

 

50ea22869cf3732em.jpg

Bez przesady, tragedii nie ma  :). Sygnalizowałem problem, ale jak na razie gołym okiem ciężko to wychwycić ( trochę przy śrubkach w bardzo dobrym świetle-trzeba wiedzieć :P ), a przeszedł na urlopie sporo -_- .  Ważna jest pielęgnacja, trzeba często go dopieszczać  ^_^  . Ale efekt na łapce jest: cud, miód, malina i orzeszki  :D . Kupuję czerwony bezel i pasek bo szkoda mi nowy zegarek kupować, we wszystkich na raz i tak nie dam rady chodzić. Planuję również zakup żółtego bezela i paska do DW-5600  :D . ( może seven podpowie czy będzie pasował od G-5600A ?)

Reasumując - kupiłby pan drugi raz białasa? ... odp.  TAK!   :D . Jak bym się obawiał kolorów to brałbym czarny bezel i pasek - w sumie najtańsze :) .

A propos w sprawie pasowania bezela i paska z GW-7900RD-4ER - nieaktualne. Zamówiłem już czerwony bezel i pasek od zwykłego G-7900 - był tańszy i problem się rozwiązał  :P .

lotek

Zdjęcie białasa, przed chwilą:

yt9b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.