Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet bardzo dobra. ;) Tak niskiej chyba jeszcze nie widziałem od kiedy swojego byłego kupiłem za około 110 w ubiegłym roku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegrz - bardzo fajny "G", niech się nosi!

 

Kiedyś chciałem go kupić, ale skrzydełka mnie odstraszyły.

Edytowane przez turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce nowego Ryśka za 460zł plus koszta wysyłki? Oficjalna dystrybucja, gwarancja Zibi :)

za taką kwotę może bym sie skusił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek zakupiony 14 listopada, dotarł do mnie chyba 17. Miałem go wczoraj wręczyć jako prezent pożegnalny, ale osoba która miała być obdarowana uciekła mi dzień wcześniej i zegarek został. Chciałem go zwrócić, ale zdjąłem naklejkę "Zibi" z dekla i nie można bez niej zwrócić zegarka. Zegarek kupiony za 560 plus koszta wysyłki, oddam ze stratą 100zł. Zegarek nie był używany, jest fabrycznie nowy. Jest do niego cały komplet, łącznie z 3 letnią gwarancją i drukiem do przedłużenia gwarancji na 6 lat.

wysłałem ci wiadomość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem, ale nie mogę pisać tam postów, nie wiem dlaczego. Jest tam napisane "oferty sprzedawców profesjonalnych" - może nie tam szukałem, ale innego działu nie widziałem.

Edytowane przez turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz, trzeba mieć minimum 50 postów a tyle otrzymałeś w poście o chęci sprzedaży  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także zwróciło moją uwagę :)

 

Tapnięte z SGS3

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą jakoś go nie widać. :lol:

Z tego co pamiętam to pisał, że nie ma sensu udzielać się na forum, po tym jak było kilka kłótni o prywatny import na allegro.

 

@tomaliusz - netrunner75 (chyba tak dokładnie) to nick na naszym forum jaki miał/ma brand manager casio pracujący w zibi.

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja stary NETRUNNER z forum, Zibi master plaster. Nie pracuję już w Zibi, wyrzucili mnie, bo przyłapali mnie jak pompowałem parę do mudmanów :).

 

Nie no, oczywiście że podobieństwo mojego nicku z Allegro jest przypadkowe, nie mam nic wspólnego z tamtym Panem :)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu się dowiedziałem o co biega, czytałem stare posty i wiem kim jest netrunner, ale nie wiedziałem dlaczego Go wspominacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli przymierzam się do zakupu G-Shocka i zdecydowałem, że będzie to G-7900A-7ER.

Nie mam niestety możliwości przymierzenia tego zegarka, dlatego jeżeli któryś z Forumowiczów posiada go i mógłby zrobić zdjęcia na swoim nadgarstku (z dopiskiem ile cm nadgarstek), byłbym bardzo wdzięczny :)

 

Ogólnie prosiłbym też o jakieś komentarze czy to dobry wybór.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o G-7900, to najlepiej gdybyś mógł go przymierzyć. Model ten posiada skrzydełka, które jednym pasują, ale dla innych są mega niewygodne. Również zastanawiałem się nad zakupem G/GW-7900, ale zrezygnowałem gdyż również nie miałem możliwości przymiarki. Wiele osób przeklina te skrzydełka (po demontażu ich podobno wcale nie jest lepiej), to zależy od ręki, ja bym nie brał w ciemno tego modelu.

Edytowane przez turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli przymierzam się do zakupu G-Shocka i zdecydowałem, że będzie to G-7900A-7ER.

Nie mam niestety możliwości przymierzenia tego zegarka, dlatego jeżeli któryś z Forumowiczów posiada go i mógłby zrobić zdjęcia na swoim nadgarstku (z dopiskiem ile cm nadgarstek), byłbym bardzo wdzięczny :)

 

Ogólnie prosiłbym też o jakieś komentarze czy to dobry wybór.

 

Pozdrawiam

 

Bardzo proszę, nadgarstek 17 cm.

56yq.jpg

 

A tutaj masz filmiki, próbowałem pokazać co dają skrzydełka  :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=7-cKNjuq1QM

http://www.youtube.com/watch?v=twsgFkWZAdU

 

Bardzo solidny sikor. Dla mnie dzięki skrzydełkom jest mega wygodny. Pasek ruchomy przy bezelu, składa się do kąta (filmik) i razem w połączeniu z skrzydełkami sprawia że można Go nosić na mniejszych nadgarstkach (niweluje powstałą dziurę między paskiem a nadgarstkiem i ładnie leży-nie lata po przegubie). 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.