Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to dla mnie znaczenia, ciekawy ten ostatni chociaż nie wiem czy fazy księżyca będą mi potrzebne ^^ Dzięki wielkie, póki co jestem nastawiony na AWG-M100-1A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mając WC zapominasz o potrzebie regulacji ale z drugiej biorąc pod uwagę dokładność chodu zegarka realnie na poziomie ok. 5sec/miesiac jak często będziesz musiał przestawiać? Raz na pół roku? A stówa zostaje w kieszeni.

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mając WC zapominasz o potrzebie regulacji ale z drugiej biorąc pod uwagę dokładność chodu zegarka realnie na poziomie ok. 5sec/miesiac jak często będziesz musiał przestawiać? Raz na pół roku? A stówa zostaje w kieszeni.

;-)

 

No zdarzają się z odchyłką 15 sek. na miesiąc i więcej  -_-. WC lub jak kto woli RC jest super, daję dużo frajdy z samego kontrolowania procesu synchronizacji  :D.

Poza tym zawsze wiesz że Ty jesteś o dobrym czasie, ani za wcześnie czy za późno  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdarzają się z odchyłką 15 sek. na miesiąc i więcej  -_-. WC lub jak kto woli RC jest super, daję dużo frajdy z samego kontrolowania procesu synchronizacji  :D.

Poza tym zawsze wiesz że Ty jesteś o dobrym czasie, ani za wcześnie czy za późno  ;)

Mam 3 sztuki G-shocków z odchyłkami rzędu 2-6 sekund miesięcznie, dzieciaki i żona mają baby-g i tutaj faktycznie jest nieco gorzej ale 15 sekund nie osiągają :-)

Także dla zabawy ok ale dla realnej funkcjonalności już mniej. To tylko sekundy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja trafiałem gorzej: g-shocki : DW-5600 - 8 sek., GW-2310 - 12 sek. ( jak wyłączyłem RC  ;) ), GW-M850 ( 10 sek. przy wyłączonym RC). G-7900 - ok. 10 sek., Riseman - nie sprawdzałem na razie  ^_^ .

Natomiast zwykłe 3xcasio do 30 sek. Warto dodać że zwykle śpieszą choć jeden zwykły casio późnił 8 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kwarce w g-shockach nie wyposażonych w WC są dokładniejsze? ;-)

Moje wszystkie Casio spieszą, tak jak pisałem G-shocki minimalnie, rzędu kilku sekund miesięcznie, za to stary 17-letni amw320 robi spokojnie plus 15 sekund lub więcej, dawno nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kwarce w g-shockach nie wyposażonych w WC są dokładniejsze? ;-)

Moje wszystkie Casio spieszą, tak jak pisałem G-shocki minimalnie, rzędu kilku sekund miesięcznie, za to stary 17-letni amw320 robi spokojnie plus 15 sekund lub więcej, dawno nie sprawdzałem.

 

  no wiec tak SGW- 300H-1AVER robi 5s /m-c,  WV-59E-1AVEF 0s a bez  kalibracji WC 8s/m-c, najgorszy wynik ma budzetowy lorus 10s/m-c. Natomiast mam jeszcze dwa citizeny eco-drive /meski i damski/ i one maja najmniesza odchylke 2-3 s na miesiac. Timex qwartz analog. /modelu nie pamietam,/ 8s/m-c..i jest jeszcze Sekonda wynik nieznany,bo ta tymczasem trwa w uspieniu- czeka na wymiane baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi raczej odpada, nie podoba mi się ten styl. Są jakieś modele ze wskaźnikiem naładowania akumulatora? Najbardziej interesowałaby mnie wariacja tego trzeciego wariantu / ewentualnie pierwszego ale nie wiem czy analogi też mają te wskaźniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie ustawienie wskazówek.

Ach, te bajery ;o Dzięki wielkie, w takim razie już raczej wiem który wybiorę - serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AWG-M100 wskaźnik naładowania ma na dolnym wyświetlaczu (oznaczony symbolami L-M-H).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie ustawienie wskazówek.

:o nie mylcie Kolegów 

 

Ale mnie Seven zaskoczyłeś. Do tej pory myślałem, że wskazówkami. :blink:;)

popraw się  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.