Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupić w Polsce GW-5000-1JF?

 

To jest JDM - Japan Domestic Market. Zegarek dostępny tylko w Japonii. Do Polski możesz go sprowadzić tylko prywatnie, najczęściej kupując na ebayu.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to w dobrej cenie


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ja :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:) Może mi ktoś pomoże. Szukam jakiegoś g-shocka do ok 400 zł. Nadgarstek 20 cm. Miałem kiedyś dw 5600 i był trochę mały. Może być nawet używka. Rozglądałem się na allegro ale już nie wiadomo co jest podróbą a co nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się:) chyba dzisiaj przejdę się do sklepu w manufakturze i przymierze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań : Czy sklep BigBen jest sprawdzony? Ktoś z Was kupował tam zegarek? Czy jeśli na aukcji (http://allegro.pl/zegarek-casio-awg-m100-2-kolory-g-shock-gw-pl-wawa-i3833463408.html) nie piszą nic o puszce to można się domyślać że będzie z nią?

Od BigBena bierz śmiało ja od niego kupowałem swojego ryśka. Sprawdzony sprzedawca który zegareczki ma z oficjalnej dystrybucji i daje gwarancje zibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań : Czy sklep BigBen jest sprawdzony? Ktoś z Was kupował tam zegarek? Czy jeśli na aukcji (http://allegro.pl/zegarek-casio-awg-m100-2-kolory-g-shock-gw-pl-wawa-i3833463408.html) nie piszą nic o puszce to można się domyślać że będzie z nią?

Si Senior  :) , znaczy pucha będzie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej zorientowanych w temacie produkcji G-Shocków. Na poniższym filmiku pokazana jest produkcja zegarka. Czy tylko specjalne modele są składane ręcznie? Jakoś trudno mi uwierzyć, że każdy typ G-schocka jest w ten sposób produkowany. sposób produkcji od 6minuty 04sekundy.
 
http://youtu.be/v_KCjT_TCUI?t=6m4s

Edytowane przez yogasek

MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko czy warto kupić G-SHOCK GA-100MC , czy na takim pasku jest lepszy,czy to się nie zużyje szybciej w kontakcie z wodą itd.Czy ten zegarek ma taką funkcję jak będzie dzwięk o pełnej godz. to podświetli się cała tarcza?CZY PO PROSTU WARTO GO KUPIĆ??????????????????????????????????.Pozdrawiam

http://allegro.pl/promocja-zegarek-casio-g-shock-ga-100mc-sklep-gwar-i3862221894.html

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zegarek ma taką funkcję jak będzie dzwięk o pełnej godz. to podświetli się cała tarcza?

Nie ma takiej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od pewnego czasu użytkuję zegarek Casio GW-A1100-1A, i szczerze jestem bardzo zadowolony z zegarka. Zegarek jest wykonany z największą precyzją, jakość materiałów jest na bardzo wysokim poziomie. Za jakiś czas mam zamiar wrzucić na forum moją recenzję zegarka. Na razie jeżeli ktoś ma jakieś pytania dot. zegarka chętnie odpowiem ;]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Witam.Wie ktoś gdzie można kupic gx-56 1b w normalnej rozsądnej cenie? wiem ze nie kupie go za 400zł ale nie mam ochoty wydawać 900 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszedłem w posiadanie  Casio g-shock GW-100   5081 nie dostałem do niego instrukcji tylko pudełko, jeśli ktos posiada instrukcje w jezyku polskim to poprosił bym na maila [email protected]

I mam jeszcze jedno pytanie zauważyłem że godzina pokazywana na wyświetlaczu a godzina pokazywana na wskazówkach nie są takie same, nie wiem jak to rozumieć, bo na filmikach na You Tube tez zauwazyłem że wskazówki a wyświetlacz pokazywały inne godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wie ktoś gdzie można kupic gx-56 1b w normalnej rozsądnej cenie? wiem ze nie kupie go za 400zł ale nie mam ochoty wydawać 900 :(

Tutaj masz w cenie dość akceptowalnej: 400 zł z ogonkiem     http://allegro.pl/zegarek-casio-gx-56-1aer-g-shock-gw-cala-pl-waw-i3853514248.html


Casio Gw 9200 Riseman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zorg

 

Najpierw upewnij się, że wszedłeś w posiadanie oryginału, bo to jeden z najczęściej podrabianych G-Shocków. Jeśli to faktycznie oryginał, to wskazówki ustawisz według tej instrukcji:

 

http://watchnerd.blogspot.com/2013/03/casio-ga-regulacja-wskazowek.html

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzieki Seven po chwili kombinacji wszystko udało sie ustawic jak w instrukcji  :D co rozumien potwierdza jego oryginalność, bo podróbki już tak się nie ustawi? Jeszcze tylko przrydała by sie ta instrukcja po polsku.

Edytowane przez Zorg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za pomoc, ten zagarek kupiłem używany na allegro do pracy a tak do codziennego użytku mam nowiutkiego GW-9200 Reiseman ;)  Pozdrawiam i dzieki jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.