Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wie ktoś gdzie można kupic gx-56 1b w normalnej rozsądnej cenie? wiem ze nie kupie go za 400zł ale nie mam ochoty wydawać 900 :(

 

1B nigdy nie był w ofercie Casio Polska, więc trudno go dorwać. Swojego kupiłem pół roku temu za 300 pln (w stanie bdb). Trzeba uzbroić się w cierpliwość i szukać (trafiały się na giełdzie tego forum za 300-350). W e-bayu są po 550 plus wysyłka z Australii plus cło etc. Na allegro jest jeden GXW-56 za 900, niby nowy, ale ze zdjęć już niekoniecznie. 

 

Moje:

 

iw26.jpg

 

I cała siódemka:

 

8jig.jpg

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam do Was pytanie. Zakupiłem kilka dni temu zegarek AWG-M100... i niepokoi mnie w nim jedna rzecz. Otóż prawy, górny przycisk, ten od podświetlenia przy wciskaniu wydaje dźwięk, taki "klik". Przy powolnym wciskaniu togo kliku nie słychać, jedynie gdy zrobię to nieco bardziej energicznie. Tylko ten jeden przycisk się tak zachowuje i zastanawiam się czy jest to prawidłowe działanie czy może coś tam jest z nim nie tak ? Sprawdźcie proszę swoje i dajcie znać czy u Was też coś takiego występuje ;) inaczej będę musiał jechać do salonu i sprawdzić na innych egzemplarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam do Was pytanie. Zakupiłem kilka dni temu zegarek AWG-M100... i niepokoi mnie w nim jedna rzecz. Otóż prawy, górny przycisk, ten od podświetlenia przy wciskaniu wydaje dźwięk, taki "klik". Przy powolnym wciskaniu togo kliku nie słychać, jedynie gdy zrobię to nieco bardziej energicznie. Tylko ten jeden przycisk się tak zachowuje i zastanawiam się czy jest to prawidłowe działanie czy może coś tam jest z nim nie tak ? Sprawdźcie proszę swoje i dajcie znać czy u Was też coś takiego występuje ;) inaczej będę musiał jechać do salonu i sprawdzić na innych egzemplarzach.

 

Ciekawe, mój m100 którego żeby było ciekawiej otrzymałem wczoraj (serdecznie dziękuję wszystkim z forum za pomoc w wyborze!) nie wydaje przy naciskaniu tego akurat przycisku żadnego dźwięku.

Edytowane przez Knuckels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Witam wszystkich.

 

Mam do Was pytanie. Zakupiłem kilka dni temu zegarek AWG-M100... i niepokoi mnie w nim jedna rzecz. Otóż prawy, górny przycisk, ten od podświetlenia przy wciskaniu wydaje dźwięk, taki "klik". Przy powolnym wciskaniu togo kliku nie słychać, jedynie gdy zrobię to nieco bardziej energicznie. Tylko ten jeden przycisk się tak zachowuje i zastanawiam się czy jest to prawidłowe działanie czy może coś tam jest z nim nie tak ? Sprawdźcie proszę swoje i dajcie znać czy u Was też coś takiego występuje ;) inaczej będę musiał jechać do salonu i sprawdzić na innych egzemplarzach.

Czy kupowałes nowy zegarek czy uzywany?Moze ktos cos majstrował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Koledzy co powiecie na tą aukcję? Warta uwagi:

http://allegro.pl/casio-g-shock-gulfman-g-9100-i3881676256.html G9100-2dr 1wszy raz widzę na allegro.

 

Kupiony 2lata temu, papierów niestety brak, swoją drogą było chyba dużo "świecone", że 2lata i bateria kaput...

Edytowane przez smetanvy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony 2lata temu, papierów niestety brak, swoją drogą było chyba dużo "świecone", że 2lata i bateria kaput...

Wcześniej mógł kilka lat leżakować w sklepie, to model z 2007 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pragnę się przywitać, jestem "nowym" członkiem forum. Piszę w cudzysłowie gdyż wielokrotnie przeglądałem fora klubu miłośników zegarków szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ale bez rejestracji. Dodam że działam w branży-sprzedaży zegarków jak i serwisie od 2lat. Mam nadzieję że poszerzę swoją wiedzę w zakresie G-Shocków, poznam fajnych ludzi i może wniosę też swoją osobą coś nowego na forum. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i życzę jak najdłuższej pociechy z Waszych "zabawek" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do znawcow starszych modeli, mianowicie: posiadam G-Shock'a DW 9501 Beat&BPM w standardowym, czerwonym kolorze. Chcialbym wymienic mu koperte i pasek na odpowiedniki w kolorze bialym. Szukalem w sieci, jednak nie znalazlem zadnych konkretow, jezeli chodzi o akcesoria do tego modelu. Czy jest mozliwa wymiana owych elementow na ich zamienniki z innego modelu? Jezeli tak, to poprosilbym konkretny model, albo jakies linki do informacji/sklepow. Dziekuje z gory,

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Nowy nabytek prosto z paczki z Australii   :)  Było dużo zachodu ale sie opłacało

Z podniety nawet daty nie zmieniłem w aparacie :)

Edytowane przez miczel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Dokładnie to J.B :):):)

Niestety niewiele pomoge co do ceł itp.

Poprostu wykorzystałem wizyte ciotki u jakis swoich znajomych u kangurów :)

Zegarek zakupił znajomy zamieszkujacy Sydney  z ebay a ja rozliczyłem sie z ciocia .

Cena za sam zegarek 500zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
 
Jestem zdecydowany na CASIO DW-6900NB-7ER, ale mam do państwa małe pytanko.

 

Chciałbym go kupić na aukcji użytkownika bigben_pl.

Jest to zaufany sprzedający?
Można śmiało od niego brać?

 

Dla pewności jest to ta aukcja: http://allegro.pl/zegarek-casio-dw-6900nb-7er-g-shock-gw-pl-waw-i3872276651.html

 

Pozdrawiam,

Roni11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setki razy już było pisane, że to sprawdzony i pewny sprzedawca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setki razy już było pisane, że to sprawdzony i pewny sprzedawca...

Dziękuje i przepraszam za kłopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z3hg.jpg

Troche odwaliło po zakupie pierwszego G-shocka na wakacje 2013(GA-100) i tak to wygląda. Po lewej DW6100 watch mojego ojca, który posiada go chyba z 15 lat jak nie więcej, obecnie czeka na nowy bezel, GA100 jednak na sprzedaż bo za dużo to nie zdrowo, G9300 dzisiejszy nabytek od kumpla ;d i gd100 któego opchnąłem braciakowi ;D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem z ustawieniem wskazówek w moim zegarku :( Czy mógł by ktoś mi pomuc jest to zegarek Casio G-Sock AW-591MS. Z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Planuje zakup g-shocka (będzie to mój pierwszy zegarek z tej serii) i tu mam ogromną prośbę do Was, a mianowicie jaki model wybrać ? Z tego co patrzyłem na allegro to spodobał mi się model GA-1...-.... Jaką wersje tego modelu byście polecili lub jakiś zupełnie inny. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

 

Edit: Nie wiem czy ma to znaczenie, ale chciałbym żeby to był biały zegarek.GA-110RG 7A Co sądzicie o tym modelu ?

Edytowane przez easy92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie modele z serii GA to w zasadzie te same zegarki, różnią się tylko wyglądem. Jeśli szukasz zegarka tylko do lansu, to będzie w porządku (dopóki się nie zabrudzi). Natomiast pod względem praktycznym znajdziesz wiele lepszych propozycji - np. GA-150 w podstawowej, nieudziwnionej wersji albo czarny GA-100 widoczny na zdjęciu trzy posty wyżej.

 

Jasna kolorystyka w G-Shockach bywa problematyczna - temat często poruszany na forum. Kilka przykładowych tematów:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/72754-problem-zolkniejacych-bialych-g-shockow/

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/89804-bialy-g-shock-stracil-kolor/

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/99915-casio-ga-100a9aer-żółty-zafarbowała-koperta-i-pasek-od-ciuchów/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Witam wszystkich :)

Planuje zakup g-shocka (będzie to mój pierwszy zegarek z tej serii) i tu mam ogromną prośbę do Was, a mianowicie jaki model wybrać ? Z tego co patrzyłem na allegro to spodobał mi się model GA-1...-.... Jaką wersje tego modelu byście polecili lub jakiś zupełnie inny. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

 

Edit: Nie wiem czy ma to znaczenie, ale chciałbym żeby to był biały zegarek.GA-110RG 7A Co sądzicie o tym modelu ?

Sprawdz też np modele ga-100 w wersii neon :)

post-56479-0-88389000-1390932413.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wielu perypetiach zakupiłem używkę G-9100-2dr. Wczoraj mi przyszedł, postanowiłem go wyczyścić, więc rozkręciłem i ściągnąłem bezel i pasek. Tylko teraz mam kłopot, gdy zegarek jest nie skręcony(założony pasek i bezel tylko do spodu ta metalowa pokrywa) wyświetlacz działa normalnie, gdy dokręcam śruby cyferblat staje się jasny i widać go tylko pod kątem. Tak jakby był za mocno skęcony. Uda mi się samemu coś wykombinować, czy od razu zanieść do zegarmistrza? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wielu perypetiach zakupiłem używkę G-9100-2dr. Wczoraj mi przyszedł, postanowiłem go wyczyścić, więc rozkręciłem i ściągnąłem bezel i pasek. Tylko teraz mam kłopot, gdy zegarek jest nie skręcony(założony pasek i bezel tylko do spodu ta metalowa pokrywa) wyświetlacz działa normalnie, gdy dokręcam śruby cyferblat staje się jasny i widać go tylko pod kątem. Tak jakby był za mocno skęcony. Uda mi się samemu coś wykombinować, czy od razu zanieść do zegarmistrza? Pozdrawiam

Pewnie po zdjęciu dekla nieco się wysunął na zewnątrz cały mechanizm, potem o coś oparł czy przekrzywił  i już nie wrócił na miejsce.

Wg mnie musiałbyś wyjąc całość i powoli, dokładnie złożyć. Można samemu ale łatwo coś zgubić.

A wtedy z grupy nie lubianych klientów każdego zegarmistrza (tych którzy sami rozebrali ale nie umieją złożyć) awansujesz do na sam top czyli tych co rozebrali oraz popsuli i pogubili.

;-)

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.