Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

CU i ER to te same zegarki, ale przeznaczone na inne rynki. Moga się róznić np. pudełkiem.

W Time Trendzie powinni zejść do 335. W okienko "negocjuj cenę" trzeba wkleić link do oferty Big Bena (to obecnie najtańszy oficjalny dystrybutor) z Alle. Wydaje mi się, że link do Sequndusa też powinien zadziałać (to chyba jakiś klon Big Bena).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupię zegarek online to w razie czego w salonie przyjmą mi zegarek na gwarancje? Linki z allegro też się liczą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz z oficjalnej dystrybucji (np. Big Ben), wszystko w gwarancją będzie ok.

 

Linki z Allegro też "działają" na Time Trend...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupu bede dokonywał na timetrend lecz nie wiem jeszcze czy w salonie czy online zalezy od tego jaką cene mi zaoferują w salonie. Jednak czy jest cos do kwoty 400zl(im mniej tym lepiej)na co warto rzucić okiem? Brakuje mi w tym ga-100-1a4 radiowej synchroniz

acji czasu

 

Wysłane z mojego HTC One V przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radziu784

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zegarków analogowo-cyfrowych to AWGM100 ma synchronizacje czasu - chociaż cena trochę wyższa (ok 450zł) i nie wiem czy ci się spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też może być. Negocjuj cenę w TT. Wklej ten link:

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-ga-110-1aer-g-shock-gw-pl-waw-i4012129242.html

 

To chociaż przesyłka będzie za darmo.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę jadę obejrzeć te zegarki jak leża, najbliżej mi do Szczecina. W salonie również można na takich samych zasadach negocjować ceny jak online? Czy jest gdzieś dostępna pełna specyfikacja tych zegarków?

Edytowane przez radziu784

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam specyfikacje i widzę że wybrane przeze mnie modele mają dokładność ± 15 sekund czy faktycznie tak jest? Pewnie wcale nie jest to odczuwalne, czy jak uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o kilku rzeczach, które różni zakup w salonie od zakupów w sieci (nawet w ramach tego samego sklepu) - np. to, że towar zakupiony w sklepie internetowym możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu jak się nie mylę 10 dni, natomiast gdy będziesz chciał zwrócić towar zakupiony w sklepie stacjonarnym będziesz skazany na łaskę i niełaskę sprzedawcy, gdyż nie ma obowiązku go od Ciebie przyjąć i oddać Ci pieniądze (może być przydatne, gdybyś doszedł do wniosku, że jednak to nie jest to). Po drugie w TT w sklepie internetowym negocjujesz od ceny, która jest w tym momencie obowiązująca (np. ga-100-1a4 kosztuje teraz 404.10PLN) a w sklepie stacjonarnym będzie wystawiona cena 449 PLN (czyli ta która na stronie jest skreślona). Jak oglądałem Ryśka i Range to tak właśnie było - na stronie TT Range kosztował 1161PLN, a w salonie cena na wystawie 1299PLN. Sprzedawczyni na wstępie po przedstawieniu i sprawdzeniu ceny na stronie (udawała, ze nie wie jaka jest cena na ich stronie) oczywiście zgodziła się obniżyć na 1161 PLN, ale traktowała to już jako spory upust. Na tym negocjacje zakończyłem, gdyż jeszcze nie byłem zdecydowany na zakup, ale wyglądało na to, że więcej nie opuści, a na stronie od ceny 1161 PLN zaczynał bym negocjacje ;) . 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam specyfikacje i widzę że wybrane przeze mnie modele mają dokładność ± 15 sekund czy faktycznie tak jest? Pewnie wcale nie jest to odczuwalne, czy jak uważacie?

To kwestia losowa, przeważnie dokładność chodu mieści się w tym zakresie z pewnym zapasem, ale różnie z tym bywa. Jeden egzemplarz będzie śpieszył raptem kilka sekund miesięcznie, inny kilkanaście, a jeszcze inny może nawet przekraczać normę, ale to już sporadyczne przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja  :) Pyknij zdjęcia z frontu każdego "łocza"

proszę,post-69446-0-64653000-1395868565_thumb.jpgpost-69446-0-16883600-1395868570_thumb.jpgpost-69446-0-95304200-1395868582_thumb.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super  :)

Najbardziej podoba mi się Riseman, GWX-8900 i gdf-100 a i Rangemana też bym przytulił  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widzę, że teraz Riseman na topie, w sumie nic dziwnego świetny zegar :)

 

u mnie jedna z alternatyw na mniejszy G (który na zdjęciu wygląda na duży, w realu zaś zastanawiałem się czy nie za mały :))

IMAG1341_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zugabare.jpg

 

Oto jaki prezent dostałem od narzeczonej :-) bardzo podoba mi się jego design :-)!

 

P.s. Funkcja dst ustawiłem.. Ale City code ustawić na jaki? Madryt?

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być Madryt, może być Paryż albo Berlin. Obojętnie. Ale najpierw ustawiamy strefę, później DST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobilem:-) zegarek polecam, jest wspaniały!

 

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak zdziałać z przedłużeniem gwarancji do 6lat?

Mam jakieś papierki..

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 30 dni od daty zakupu trzeba zrobić przelew na konto Zibi.  Razem z papierami od zegarka powinna być karteczka z informacją, w jaki sposób przedłużyć gwarancję, z numerem konta i danymi do przelewu. W tytule mam wpisane "przedłużenie gwarancji" + model zegarka.

Standardowa gwarancja/paragon + potwierdzenie wykonania przelewu dają prawo do 6-letniej gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.