Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

radziu z tej:

 

www.time.is


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Pomyłka

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że zegar z linku który wyżej podałem, weryfikowałem kiedyś z GW-3500B i zgadzały się idealnie. Z ciekawości poświęciłem właśnie kilka minut życia na zsynchronizowanie Gieza i bezpośrednio po synchronizacji żaden z powyższych zegarów nie zgadza się perfekcyjnie, względem każdego jest jakaś różnica - najbliżej jest time.is. :)

 

Jeśli komuś się chce to sprawdźcie ze swoimi, ale bezpośrednio po synchronizacji. Zegarek, który synchronizował się w nocy, aktualnie może mieć już jakąś odchyłkę. :)

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że zegar z linku który wyżej podałem, weryfikowałem kiedyś z GW-3500B i zgadzały się idealnie. Z ciekawości poświęciłem właśnie kilka minut życia na zsynchronizowanie Gieza i bezpośrednio po synchronizacji żaden z powyższych zegarów nie zgadza się perfekcyjnie, względem każdego jest jakaś różnica - najbliżej jest time.is. :)

 

Jeśli komuś się chce to sprawdźcie ze swoimi, ale bezpośrednio po synchronizacji. Zegarek, który synchronizował się w nocy, aktualnie może mieć już jakąś odchyłkę. :)

Dokładnie. Mój GW-2310 pędził jak szalony! :S

Po kilkunastu godzinach śpieszył pół sekundy.

A Riseman co ciekawe delikatnie pòźni ( z reguły kwarce spieszą) ale tu w skali miesiąca raptem kilka sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Zsynchronizowałem właśnie przed chwilą swojego gw-m5610 i porównałem wynik z Twoim linkiem Seven który podałeś, faktycznie zegar z Twojego linku jest dokładniejszy ale mimo wszystko jest sekunda opóźnienia względem zegarka. Wydaje mi się że ta różnica wynika z tego że zegarek pokazuje godzinę w rzeczywistym czasie a godzina którą widać na komputerze czy innym urządzeniu traci dokładność gdzieś na łączach..

Nie mniej jednak to i tak dość precyzyjne odniesienie jeśli chcemy dokonać ręcznej synchronizacji opierając się na tych stronach.

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synchronizacja również nie jest idealnie taka sama w każdym zegarku, pamiętam, że porównywałem Gieza z GW-3500B i nawet tuż po synchronizacji można było zaobserwować pomiędzy nimi różnicę. I tu w porównaniu do Twojego GW-M5610 sytuacja wygląda podobnie (o ile to nie nasze komputery generują tę różnicę), bo opóźnienie tego zegara w moim przypadku to zdecydowanie mniej niż sekunda. Najbliżej mu do time.is jak już wspomniałem wcześniej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Moge prosic o liste modeli g shock bialych lakierowanych (cyfrowych) ? Po czarnym nastepuje czas kupna bialego jakies propozycje ?

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elephant, pomysł z 5600 nie jest najgłupszy :) Sam zakupiłem taki 2 m-ce temu dla 11-letniego siostrzeńca. Leży bardzo dobrze, pasek nie oplata naokoło nadgarstka. Na jego ręce kończy się ok. centymetra przed kopertą (mam nadzieję, że w miarę jasno piszę ;) ).

Edytowane przez Chorwat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosba o pomoc:-)

 

Tata uczęszcza na silownie od około 9 lat nie przerwanie (49lat), niestety jego zegarek uległ zniszczeniu. Był to jakiś elegancji firmy grovana.

Czy jest jakiś gshock który urzędu by jako eleganckie - garnitur, i inne takie okazje, ale i nie przeszkadzał by na co dzień? :-)

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak działa pomiar prędkości w ga-100? czy ma znaczenie ruch czy nie? bo ja nawet jak siedzę i włącze stoper i zatrzymam to wskazówka over wskazuje mi. I czy moj g-shock po kontakcie z pyłem nie bedzie szwankowal czy lepiej go nie testowac w taki sposob?

Edytowane przez radziu784

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruch nie ma znaczenia. Pomiar działa w ten sposób: Ustawiasz dystans (domyślnie ustawione jest 1), odpalasz stoper, zatrzymujesz po pokonaniu ustawionego dystansu, a wskaźnik pokazuje średnią prędkość. OVER oznacza, że średnia prędkość wyszła poza skalę (ponad 2000 jednostek na godzinę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosba o pomoc:-)

 

Tata uczęszcza na silownie od około 9 lat nie przerwanie (49lat), niestety jego zegarek uległ zniszczeniu. Był to jakiś elegancji firmy grovana.

Czy jest jakiś gshock który urzędu by jako eleganckie - garnitur, i inne takie okazje, ale i nie przeszkadzał by na co dzień? :-)

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

 

seria MTG g-shocków - jest metalowa ze wskazówkami - niestety ma jedna wadę - cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Matkas

Witajcie,

 

chcę kupić swojego pierwszego G-shocka, mam jednego na oku, ale coś mnie się wydaje, że to podróbka, a nie chciałbym się zrazić, dlatego proszę o pomoc :)

137294675_5_644x461_casio-g-shock-g-shoc

137294675_2_644x461_casio-g-shock-g-shoc

 

Pudełko mi się nie zgadza i kolor przycisków.

Proszę o pomoc ;)

Tu jeszcze biały i czarny od tej samej osoby:
137276855_3_644x461_casio-g-shock-g-shoc

137276855_4_644x461_casio-g-shock-g-shoc

 

137294675_3_644x461_casio-g-shock-g-shoc

Edytowane przez Matkas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podrobka i to marna bo plastik z ktorego je uklepali jest niczym ze skrzynek po butelkach z mlekiem. Tandeta made in  chinatown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, jeden z lepszych negatywnych wyświetlaczy (o ile nie najlepszy) w G. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Karll. Graty! :)

Kupując "G" i dodatkowo rejestrując się na to forum, to pewnie nie ostatni w stajni  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ma ktoś namiar na sprawdzony sklep internetowy gdzie mógłbym kupić bezel do g-1000h? Będę wdzięczny za pomoc, znalazłem sklep, chciałbym zapytać czy ktoś z niego zamawiał? Ew, czy macie jakiś inny sprawdzony gdzie taki bezel nabędę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

w najgorszym wypadku I gdy zostana wykorzystane inne szanse to jest jeszcze  tiktox w uk :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.