Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Seven fajne fotki i synchronizacja nawet była :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. ;)

 

Specjalnie do "sesji" zostały zsynchronizowane, bo wiedziałem, że zwrócicie na to uwagę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Przyjechał! Nowy nabytek w idealnym stanie, G-5600E..

 

MljiGVh.jpg

 

Dzięki Seven za expresową wysyłkę! :)

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja, teraz brakuje jeszcze tylko GW-5000. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Myślałem o nim swego czasu.. Kto wie może kiedyś jak zaoszczedze jakieś luzniejsze hajsy..  :)

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj dołączyłem do waszego zacnego grona. :P Mój pierwszy G-Shock to G-7900A-7 i mam mały problem... Mam intrukcje po angielsku (domyślam się, że gs jest z importu) ale nie ogarniam jak ustawić synchronizację radiową. Wszystko mniej więcej ogarnąłem, tylko nie to... I mam wielką prośbę, mógłby mi ktoś wytłumaczyć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesteś pewny, że ten model ma synchronizację radiową ? Napisz wersję modułu z dekielka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3194 :), tzn tak wywnioskowałem z tego co kieedyś czytałem na forum :) jeśli nie ma, trudno - a jeśli jednak ma to bym chciał ją wykorzystać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3194 nie ma takiej funkcji :) Zdziwiłem się właśnie bo sam mam G7900 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

literka "W" oznacza że zegarek ma synchronizację radiowa - więc G7900 nie ma - zaś GW7900 już ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny G-100, co w nim dziwnego?


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny G-100, co w nim dziwnego?

Witaj Blatio  :) . Gdzie się podziewałeś?  :blink:

Jak zaczynałem czytać forum o casio, byłeś wszędzie  :P

A żeby nie było OT, G-100 fajny i nie wiem dlaczego miałby być dziwny?  :huh:

... a i model ten wyposażony dodatkowo jest w mechanizm chroniący zegarek przed silnym polem magnetycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Blatio  :) . Gdzie się podziewałeś?  :blink:

Jak zaczynałem czytać forum o casio, byłeś wszędzie  :P

Zmiany, zmiany, zmiany... Nowa droga życia, przygotowania, ślub, itp. ;)

Wypadłem z rytmu na jakiś czas, teraz powoli nadrabiam zaległości :P

 

A tak z innej beczki, a propos naszego wątku, żeby nie było OT:

 

Tego pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać (przynajmniej nikomu, kto szczęśliwe dzieciństwo i młodość spędzał w latach 90-tych... ;) )

Patrzcie, co ma na ręku :)

 

murdock_family_reunion_press_still__dona

 

Może na wyrost napiszę, ale w późniejszych latach Dwightowi Schulzowi też się zdarzało być w komitywie z serią G... :)

 

abc_schultz_091026_ssh.jpg

Edytowane przez Blatio

CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, nabyłem ostatnio Risemana, chciałbym kupić stacje pogodową żeby kalibrować sobie termometr i barometr.

 

powiedzcie czy takie analogowe stacje są coś warte http://allegro.pl/stacja-pogody-barometr-gw24-made-in-germany-i4163959347.html

http://allegro.pl/stacja-pogody-barometr-gw24-155o-germany-sklep-i4163959352.html

jest też dużo elektronicznych, ale nie mam pojęcia o ich jakości itp itd. nie potrzebuje 10 czujników tylko dobre podstawowe informacje.

Edytowane przez domel82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Polecam stacje pogodowe niemieckiej firmy TFA , mam od 7 lat kilka modeli - w domu i mieszkaniu,  są bardzo dokładne.

 

Pzdr

 

 

 

witam, nabyłem ostatnio Risemana, chciałbym kupić stacje pogodową żeby kalibrować sobie termometr i barometr.

 

powiedzcie czy takie analogowe stacje są coś warte http://allegro.pl/stacja-pogody-barometr-gw24-made-in-germany-i4163959347.html

http://allegro.pl/stacja-pogody-barometr-gw24-155o-germany-sklep-i4163959352.html

jest też dużo elektronicznych, ale nie mam pojęcia o ich jakości itp itd. nie potrzebuje 10 czujników tylko dobre podstawowe informacje.

Edytowane przez Leszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-003 kupiony w 1996 w Berlinie za 99 marek niemieckich :) Mam go do dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Riseman pozytywnie zaskakuje, zsynchronizuje się nawet schowany w pudełku na zegarki, dodatkowo zamknięty w szafie i to w torbie podróżnej.

Ciekawie jakby zakopać "go" 2 metry pod ziemią  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bydzie post pod postem i nawet może w złym dziale, a co   :P

Sporo ostatnio piszecie tu i ówdzie o 5600-kach, dylematy nad wyborem DW a GW-M i to wszystko sprawiło (przez Was  :angry:  ;) ) że zatęskniłem za poczciwym DW-5600E  <_< .

Planowałem powrót do w/w modelu w okresie, nazwijmy to zimowym (bluza, sweter, ogólnie ciasny długi rękaw), bo Riseman wtedy trochę wadzi, ale cóż ... chyba będzie wcześniej  :) .

Wiadomo najlepiej po taniości (jako że traktuję "go" jako jednorazówkę), śledzę bazarek, ale nic nie widziałem ostatnio. 

Moje pytanie czy warto zakupić tu?: http://allegro.pl/casio-g-shock-dw-5600e-1v-i4248337704.html

Mieliście do czynienia z Tym sprzedawcą? Kiedyś czytałem że miał kilka podrób ale ze zwrotem nie było problemu. Co myślicie? Może 20-30 zł. to nie majątek, ale po co przepłacać  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę tego sprzedawcy, ale nie widziałem jeszcze podróby tego modelu, więc raczej nic nie ryzykujesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.