Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

tak więc chciałem się pochwalić moim nowym choć używanym nabytkiem ;d Aby go kupić sprzedałem ten sam model w wersji z regularnym wyświetlaczem, ale nie żałuje :D Wkońcu doszedłem do końca drogi poszukiwań mojego idealnego zegarka i nie zmienie go dopóki sie poprostu nie rozsypie ;pa wiem, że to kwestia wielu wielu lat ;D Pytanie tylko czy warto zamówic teraz pasek wraz z bezelem aby w przyszłośći się nie okazało, że nie są już produkowane i czy lata leżenie w szafce nie sprawią, że te częśćie "zdziadzieją"?  Mój ojciec ma dw6100 i niestety po ok 15 latach użytkowania wykruszył się bezel, którego nie moge nigdzie dostac i zegarek na obecną chwile jest bezużyteczny 

kex7xe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Musiałeś szybko klikać bo widziałem go na allegro tylko jeden dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, stałem się ostatnio szczęśliwym posiadaczem casio edifice eqs-500db-1a1er (jeszcze raz dzięki za pomoc forumowiczom) a jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia myślę teraz nad jakimś zegarkiem bardziej sportowym czymś do pracy (pracuję w sklepie z odzieżą sportową i dziwnie się czuję w sportowych ciuchach i moim zegarkiem :P ). Chciałbym przyjżeć się bardziej G-shockom ale niewiem jak to ugryźć na co zwrócić uwagę ? jak z dodatkami ( bajery typu termometr bardzo mile widziane) jestem kompletnie świeży w tym temacie i każda podpowiedź czy też rada będzię na wagę złota :)

Póki co ten wpadł mi w oko ale niestety cena troszkę odpycha ;/ http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12335,12363,7515-0-0-G_9300_1ER.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten zegarek i bardzo polecam. Na Allegro masz nowke za 550zl. Kilka dni temu go szpedalem w celu kupna tego samego w innej kolorystyce która możesz zobaczyć stronę wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kacprzak świetny wybór. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kornel91 dzięki i wiem to :P w tym modelu zachwyca mnie poprostu wszystko ;d ta stylistka urzekła mnie od pierwszego widoku a dzisiejsze wyjęcie z puszeczki spowodowało opad szczeny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak czerwony g7900 z org boxem gwarancją zakupiony u ZIBI'ego za ok. 500 -700 zł. Cena tego ze zdjęcia 300+ przysylka czyli 320zł. Opłaca się Panowie?

 

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez nalfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak czerwony g7900 z org boxem gwarancją zakupiony u ZIBI'ego za ok. 500 -700 zł. Cena tego ze zdjęcia 300+ przysylka czyli 320zł. Opłaca się Panowie?

 

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Nowka sztuka na allegro:http://allegro.pl/zegarek-casio-g-7900a-4er-g-shock-nowosc-i4314365861.html

 i jeszcze jeden:http://allegro.pl/zegarek-casio-g-7900a-4er-g-shock-nowosc-i4314365516.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, stałem się ostatnio szczęśliwym posiadaczem casio edifice eqs-500db-1a1er (jeszcze raz dzięki za pomoc forumowiczom) a jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia myślę teraz nad jakimś zegarkiem bardziej sportowym czymś do pracy (pracuję w sklepie z odzieżą sportową i dziwnie się czuję w sportowych ciuchach i moim zegarkiem :P ). Chciałbym przyjżeć się bardziej G-shockom ale niewiem jak to ugryźć na co zwrócić uwagę ? jak z dodatkami ( bajery typu termometr bardzo mile widziane) jestem kompletnie świeży w tym temacie i każda podpowiedź czy też rada będzię na wagę złota :)

 

Póki co ten wpadł mi w oko ale niestety cena troszkę odpycha ;/ http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12335,12363,7515-0-0-G_9300_1ER.html

Ten model Casio g-shock gw-7900 ma tak naprawdę wszystko czego trzeba w zegarku: tough solar-baterię solarną oraz wave ceptor-synchronizację radiową z zegarem atomowym:

http://casio-24.pl/pl/casio-gw-7900b-1er-wysylka-gratis.html?partner=1984,

termometr czy barometr to gadżety ,niby przydatne ale aby dawały wiarygodne wskazania należy zegarek zdjąć z ręki aby sensor się ustabilizował i dawał w miarę wiarygodne wskazania.W/w model posiadam i jestem bardzo zadowolony co noc synchro z nadajnikiem i mam aktualny,dokładny czas.Polecam.

Ale jeśli termometr i barometr są ci niezbędne polecam ten model gdf-100

http://allegro.pl/casio-g-shock-gdf-100-1a-temp-alti-i4279633373.html

model bardzo wygodny w noszenie,posiada sensor termometru i barometr, a z drugiej strony może casio z serii pro-trek jest tym czego Ci trzeba?

Edytowane przez willek777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym i praktycznie z wszystkimi bajerami możesz mieć GW-9200, czyli popularnego Ryśka :) W dziale testy i recenzje masz obszerny opis kolegi Lestafa. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To warto zamówić teraz bezel z paskiem do g9300gy żeby mieć na kiedyś ? Bo nie wiem czy nie staci na wytrzymałości jak będzie leżeć kilka lat w szafce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale moim zdaniem nic im się nie stanie jak sobie będą leżeć zapakowane w folię, nienarażone na działanie czynników zewnętrznych (wilgoć, temperatura i tym podobne).

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi właśnię wave ceptor jets bardzo kuszący ale na początku chciałem zegarek z termometrem ale może to faktycznie nie działający bajer... :( no niewiem nie lubię tego że coś za coś

z potrzebnych mi zegarkowych bajerów myślę że coś z pływami było by wskazane i fazami księżyca do przyszłej pracy  ale na statku już będą o wiele dokładniejsze przyrządy :)
+ pozostaje kwestia koloru jeżeli zdecyduje sie na zegarek z termometrem to bezapelacyjnie http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12335,12363,7515-0-0-G_9300_1ER.html ten model
ale gdybym się zdecydował na wave ceptor to muszę między gw-7900 czerwonym a czarnym wybierać bo oba całkiem ładne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to temat poświęcony g-shock, a ten zegarek nijak mi nie pasuje do G...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki "goły" G-SHOCK może mieć coś w sobie ale zawsze można go "ubrać" :)

Też się tak zastanawiałem ale taki "golas" to pierwsze na pewno ma porysowane szkiełko.

Kolejna sprawa to przyciski. Ze zdjętym bezelem odstające przyciski mogły być narażone na większą ilość kurzu i uderzenia pod kątem ale mogę się mylić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Gdyby dało się go "ubrać",  założyć nowy bezel, pasek, ewentualna wymiana przycisków na nowe nie była by raczej problemem to mogła by być to ciekawa alternatywa dla klasycznego plastikowego dw 5600E. Stalowa koperta i zakręcany dekiel to jakby nie patrzeć rzadkość jednak ten obawiam się ze może być zdeka przy tyrany a nosić takiego golasa również sobie nie wyobrażam, heh :)

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to temat poświęcony g-shock, a ten zegarek nijak mi nie pasuje do G...

Jak to nijak nie pasuje do G?!? Toż to klasyczny-dw5600 i to w dodatku z zakręcanym deklem <_< To że brakuje bezela i paska to inna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.