Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Moja parka

 

2h3pjyr.jpg

 

Fotka z wczoraj, jak przyszedł GW-3500.

Po przyjeździe nie był zsynchronizowany co widać na fotce ale już jest idealnie :)

 

 

 

I jeszcze takie dwie

 

2r4qz5g.jpg

 

2dmd2fa.jpg

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to temat poświęcony g-shock, a ten zegarek nijak mi nie pasuje do G...

 

To tak jakby pokazać Rolka Submarinera w dziale diverów i powiedzieć, że on nijak do diverów nie pasuje. ;-)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to temat poświęcony g-shock, a ten zegarek nijak mi nie pasuje do G...

Uuuu, wstyd! Jak można tak napisać o jednym z najbardziej kultowych G-Shocków!?

Toż to grzech nie rozpoznać zegarka, który m.in. Keanu Reeves miał na ręku w "Speedzie" (czy też wrzucony tutaj niedawno przeze mnie Dwight Schultz jako legendarny H. M. Murdock w "Drużynie A")?

 

cap001.jpg

 

Gdyby nie to, że nowszy DW-5600E wygląda niemal identycznie i ze znalezieniem w Polsce bezela do 5600C byłby problem, to bym nawet szarpnął ten zegarek. Skoro udało mi się kiedyś dorwać DW-5400... Tyle, że bezel (i to podróbę) musiałem sprowadzać z Brazylii ;)

Edytowane przez Blatio

CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Poprosiłem tego sprzedawce o dodatkowe zdjęcia tego DW5600 (901), podesłał mi kilka w dość dobrej rozdzielczości i niestety, koperta może i jeszcze by uszła ale już szkiełko ma kilka  zauważalnych zarysowań a grafika z napisami od wewnętrznej strony w niektórych miejscach jakby się lekko poodklejała od szybki, ogólnie zegarek dość przy tyrany.. Co tu się jednak dziwić, ten egzemplarz w najlepszym wypadku może mieć jakieś 18 lat jak nie więcej. Najistotniejsze z założenia G jest jednak to że nadal działa, heh..  :)

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wczorajszej wyprawy:

post-64980-0-01550200-1403776310_thumb.jpg

jakoś innego zegarka niż "G" bym chyba nie mógł założyć na taką eskapadę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czesto czyscicie swoje G ?? Ja GXa czyscilem juz 2. raz.. sami zobaczcie :)

 

682e5d7713e2.jpg

25f5e2cea6d6.jpg

1c495accaeab.jpg

9cf0f9999e7d.jpg

893e5f1e854f.jpg


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co odkręciłeś śrubki od dekla???  :wacko:

Edit: Teraz już widzę, dziwne rozwiązanie z tą osłonką :( bo w Risemanie przykręcona jest na boki i nie trzeba rozszczelniać dekla  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Ale że King nago? Karz mu się natychmiast ubrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie musialem odkrecac sr dekla, ale i tak mam hydromoda, wiec wodoszczelnosci nie trace :)


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz czyściłem a wyglądało tak:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/1669-podforum-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-casio-g-shock/page-476

 

 

Widać, że używasz zegarek zgodnie z tym na co przewidziany został :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Ciebie buty Adids czy radio Panasonix to nie podróba, a stylizacja?

Mylisz pojęcia czy ta firma ma coś w nazwie z CASIO? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to ty mylisz pojęcia. To są zwykłe podróby. Chińczycy często zagospodarowują nadmiar podrób innymi nazwami. G-shock jest nazwą zastrzeżoną, więc nie mogli tak tego nazwać, więc nazwali S-shock. Tak samo jak właśnie Adids i Panasonix. W tych zegarkach na zewnątrz wszystko jest identyczne z G-shockami. Oprócz wodoszczelności rzecz jasna. :D


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał dla mnie to repliki, które nie kryją tego faktu.

Bardziej mnie martwi zalew podróbek, których niewprawne oko nie jest w stanie odróżnić od oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są repliki, to są podróbki. Poczytaj sobie czym jest replika. I nie jak zwał tak zwał - podróbki trzeba nazywać po imieniu i tępić.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesli cos jest do złudzenia podobne do czegos oryginalnego lub jest stylizowane na rozpoznawalnej marce to podróba.

Panasonix, Lacraste, MyPhone, S-Shock itp to "marki", firmy, ktore nie tworzac nic swojego a przeksztalcajac jedynie juz isniejace produkty żerują na nich jak taki pasozyt.

Oczywiscie prawnie jest ok, bo nazwa zmieniona, nie mniej jednak firmy te skorzystaly juz z produktu/nazwy kogos innego a wiec to podrobiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest coś więcej. Jeśli te podróby mają napis "shock resist", a wiadomo, że nie spełniają tych wymogów, to teoretycznie można by domagać się odszkodowania za ukrytą wadę. W praktyce wiadomo, że byłoby to baaardzo trudne, ale nie zmienia to faktu, że tu się Chińczycy podłożyli.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK zwracam honor. Z tą repliką to trochę się zapędziłem :)

Chodziło mi tylko o to (może się mylę),że chyba nikt widząc taki zegarek nie ma cienia wątpliwości, że nie jest to produkt firmy CASIO i w zapytaniach o oryginalność nie będzie prosił o weryfikację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem głupsze pytania o autentyczność i sądzę, że wielu złapie się na akurat te podróby. Są ludzie, którzy nawet nie wiedzą, że G-shock to marka Casio. Po prostu traktują ją jako oddzielną firmę.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam latwo sie z tego smiac i pewne jest, ze nikt z nas tego nie kupi ale pamietajmy, ze sa jeszcze inni na tym swiecie i w tym kraju, ktorzy sie nabiora.

Np: ludzie starsi, ojciec, ktory chce zrobic prezent synowi i nie przeplacic :) lub mali gowniarze.

Jakby sie to nie sprzedawalo, to w chinach nie traciliby na to czasu.

Zabawne, ze zarowno oryginaly i takie podroby pochodza z tego samego kraju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem głupsze pytania o autentyczność i sądzę, że wielu złapie się na akurat te podróby. Są ludzie, którzy nawet nie wiedzą, że G-shock to marka Casio. Po prostu traktują ją jako oddzielną firmę.

Znajda sie i tacy, ktorzy nie wiedza o Casio i G-Shock. Zwyczajnie kupia ten badziew bo fajnie wyglada na zdjeciu i jest tani i to jest olbrzymia grupa docelowa firm, ktore to produkuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.