Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie G Shock'owcy, warto ładować się w AWG M100?

 

Ten kolorystycznie najbardziej mi podchodzi:

http://allegro.pl/promocja-zegarek-casio-g-shock-awg-m100-3latagwar-i4362152863.html

 

Ten ewentualnie ;) :

http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-awg-m100-1-g-shock-i4371814327.html

 

Mam nadzieję że oba to oryginały bo cosik niżej na alle ceny tych samych modeli robią się dużo większe, np:

http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-awg-m100-1a-g-shock-dhl-0zl-i4297212208.html

 

Bateria solarna, ok, przyda się na pewno a jak jest z Waveceptorem? Sprawdza się u nas w kraju dobrze  wart jest posiadania w zegarku?

 

Nie będę ukrywał że naj podszedł mi ten model, tylko że brak czarnych a biały, bleeeee, nie do mojej pracy ;)

http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-gwx-5600c-7-g-shock-200m-sklep-i4371704143.html

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWX5600 jest jeszcze czerwony - mi kolory odpowiadają - tylko wyświetlacz nie - wole zwykły niż negatyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szperam po allegro i znalazłem jeszcze to :

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-m5610-1er-g-shock-gw-pl-wawa-i4360701723.html

 

I praktycznie chciałbym jeden z tych dwóch wybrać

 

http://allegro.pl/promocja-zegarek-casio-g-shock-awg-m100-3latagwar-i4362152863.html

 

Pracuję zawodowo jako kierowca i jak to się mówi, raz na wozie a raz obok lub pod wozem dlatego wybieram coś z serii G Shock. W który z tych dwóch warto zainwestować no i mam nadzieję że oba są oryginałami.

Przyznam się że czekam na Waszą pomoc, żeby jeden z nich zaraz zamówić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety cena zaporowa też poczekam na jakąś okazję a póki co gw-7900

Na zatoce pojawiła się licytacja używanego G9300GY, może byś coś ciekawego wynegocjował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś wie gdzie można dostać gumowy pasek do G-Shocka DW 003 ? Nie musi być oryginalny, najlepiej żółty lub granatowy. Szukałem po necie ale nic nie znalazłem. Jakby ktoś coś wiedział to proszę o odpowiedź. Zegarek dokładnie taki jak na poniższym foto.

 

564464d1360523162-casio-g-shock-dw003-bl

http://www.inter-watch.pl/index.php?do_search=true

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widzę będę próbował :) ale raczej marne szanse na zdobycie go w rozsądnej cenie ( jaka to rozsądna według was ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza modyfikacja g-shocka.

post-69446-1404140287,0179_thumb.jpg

Pod nóż poszedł biały GWX-5600, a dawcą był czarny GRX-5600ge.

Wyszło całkiem nieźle i okazało się, że wymiana bezela i paska jest banalnie prosta.

post-69446-1404140468,1359_thumb.jpgpost-69446-1404140519,6006_thumb.jpgpost-69446-1404140544,2081_thumb.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czarnym paskiem lepiej wygląda,na białym po kilku mies. pojawiłyby się odbarwienia itp. a co do czytelności to zawsze jest podświetlenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto podświetlenie dobrze się sprawdza po za tym nie demonizujmy negatywnych wyświetlaczy ;), są wystarczająco czytelne i fajnie wyglądają.

Właśnie biały zestaw powoli nabiera śladów użytkowania więc od jesieni zegarek będzie na stałe czarny :) i wygląda w tej konfiguracji zabójczo.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu przerobionych negatywach demonizuję takie wyświetlacze. Tylko G-7710 dawał radę. ;)

 

AEL w zastraszającym tempie zżera baterię, więc radzę tą funkcję używać w naprawdę niewielu okolicznościach.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Ostatnio oglądałem na żywo gb-5600 tego z bluetooth'em i powiem wam że jestem pod ogromnym wrażeniem negatywnego wyświetlacza w tym modelu. Sprawdzcie sobie  jesli tylko macie okazje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną właśnie chodzą modele z bluetooth'em ale w moim mieście nigdzie ich nie ma :/ 

 

Właśnie przymierzam się do zakupu drugiego shocka, teraz mam g-7900. Nie mam jakichś dużych wymagań, ale chciałbym model z solarem.

Zastanawiałem się nad GWX-5600C 7,  DW-6901UD-3ER model w kolaboracji z undefeated co o nich myślicie ? Oczywiście każdą propozycję przemyśle, budżet ok 600 zł, ale fajnie gdyby wyszło mniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu przerobionych negatywach demonizuję takie wyświetlacze. Tylko G-7710 dawał radę. ;)

 

AEL w zastraszającym tempie zżera baterię, więc radzę tą funkcję używać w naprawdę niewielu okolicznościach.

W zegarku bez sensorów i wyłączoną autosynchronizacją (bo nie łapie zasięgu po za parapetem) bateria daje sobie rade. Co innego w risemanie, w nim AEL wyłączam jak tylko temperatura wymusza długi rękaw ;)

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Jak sama nazwa wskazuje zegarek synchronizuje sie z autem i o 22 zamyka w nim drzwi :) :) :) :) :)

autosynchronizacja czyli zegarek pobiera za pomoca odbiornika radiowego dane z nadajnika i zmienia czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zegarku bez sensorów i wyłączoną autosynchronizacją (bo nie łapie zasięgu po za parapetem) bateria daje sobie rade. Co innego w risemanie, w nim AEL wyłączam jak tylko temperatura wymusza długi rękaw ;)

Mnie w GW-5000 AEL w ciągu tygodnia zjadło akumulator z High na Low.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

powaznie??  a gdy wylaczyles ta funkcje to wpadlo na HI ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są zainteresowane osoby kupnem GS-1150, nowy, opakowanie może być poniszczone, 105 funtów + przesyłka do kraju oraz w kraju, mogę w tej cenie kupić kilka sztuk. Jeśli ktoś jest chętny, to proszę o wiadomość na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.