Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Niestety ze względu na wielkość "gałęzi" nie moge kupić nic innego...No może ga/gd100 i podobne w tej kopercie :) Jak już zejde z wagi to obiecałem kupic sobie GA 1000 :) Ehhh już długo do niego wzdycham :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Sprawdz jeszcze gls100 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Chciałbym bardzo się dowiedzieć jaki to model mojego zegarka 

Niestety ani na pudełku ani w środku nie pisze jaki to model :(

 

 
 
Już wiem :) G-353br60y.jpg
Edytowane przez xdanek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Sprawdz jeszcze gls100 ;)

jakoś nie moge z tym paskiem parcianym :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...

To model "oversize", szerokość koperty z wypustkamii aż 51mm

http://www.g-shock.co.uk/productlist.aspx?cat=5

 

Dla porównania fotki mojego GA-150, jeszcze o milimetr szerszy

 

122kiz7.jpg

 

209n2n6.jpg

 

Tylko mój nadgarstek ma 19,5 - 20cm w obwodzie, na mniejszym może być nieszczególnie.

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy dobrze będzie leżał mi na nadrgarstku g-shock ga-100 ? Obwód reki to 16cm

 

Będzie bardzo źle leżał.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kup któregoś z serii 5600 (prostokątne) - one najlepiej leżą na szczupłych nadgarstkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ok 16 cm w nadgarstku i miałem ten GA100. Prześwit przy łączeniu paska z kopertą był taki, że mogłem prawie palec wsadzić.

Ale widziałem ludzi z o wiele mniejszymi nadgarstakmi noszącymi ten model, ale jak wiadomo teraz moda na wielkie, najlepiej kolorowe zegarki rzucające sie w oczy z kilometra, wiec kto co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ok 16 cm w nadgarstku i miałem ten GA100. Prześwit przy łączeniu paska z kopertą był taki, że mogłem prawie palec wsadzić.

Ale widziałem ludzi z o wiele mniejszymi nadgarstakmi noszącymi ten model, ale jak wiadomo teraz moda na wielkie, najlepiej kolorowe zegarki rzucające sie w oczy z kilometra, wiec kto co lubi.

Wybrałem czarnego ,żeby nie rzucał się w oczy ;)

A teraz jakiego g-shocka masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po Ga100 kupiłem GD100, ponieważ w poprzednim modelu irytowało mnie podświetlenie i czytelność w przyciemnionych miejscach, po czym Ga100 sprzedałem w świat a GD100 poleciał do brata (tj. pisałem jednak nie ta wielkość). W tym samym czasie dobrze się stało, że mój kumpel sprzedawał  2 miesięcznego g9300 i kupiłem go od niego w bardzo promocyjnej cenie, ale po pół roku noszenia stwierdziłem, że chce coś z pazurem, choć sam mudman bardzo mi sie podobał wizualnie i technicznie więc postanowiłem, że wymienie na ten sam model w innym kolorku: 2vt8504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary g-9300 : 53,0mm x 50,8mm x 18,2mm

wymiary ga-100 :

  Grubość koperty

16.9mm

Koperta - Szerokość: 51.00 mm, Koperta - Wysokość: 55.00 mm,

 

 

Nie jest dużo mniejszy ten Twój g-9300 ale on kosztuje po ok 600 zł , nie stać mnie na taki :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z tym, że mudman jest tak skonstruowany, że paskiem idealnie przylega do ręki, gdzie paski ga/gd mają jakby "harmonijke" a dane na papierze to tez nie wszystko. przymierzając jednoczesnie gd100 i g9300 naprawde czuje sie róznice w komforcie noszenia. Ja bym ewentualnie polecił Ci g7900. Widziałem ostatnio w sklepie, wydaje sie nieco mnieszy od GA i ma chyba "skrzydełka" przy pasku, więc powinien lepiej pasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko : Czy zegarek G-353B posiada Wave ceptor ?

Nie, nie posiada funkcji Wave Ceptor.

W aukcji o której myślisz jest błąd w opisie :)

Edytowane przez jaculekk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy da radę dostać pasek i bezel do gw-9400 ? bo zastanawiam się czy nie kupić na zapas


Znalazłem na ebay'u myślicie że stanieje czy warto już się zaopatrzyć ?

Edytowane przez Frytkownica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy da radę dostać pasek i bezel do gw-9400 ? bo zastanawiam się czy nie kupić na zapas

 

 

Znalazłem na ebay'u myślicie że stanieje czy warto już się zaopatrzyć ?

IMO nie warto, to młody egzemplarz który jeszcze długo będzie produkowany, tym bardziej części zamienne  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.