Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

chyba wróce do tego modelu :)

Warto się pospieszyć, bo GX(W)-56 powoli znikają ze sklepów. Niektóre wersje kolorystyczne (niebieski, DGK) stały się białymi krukami i kosztują krocie. Inne (GB, KG) bardzo zdrożały. Tylko te trzy z mojego zdjęcia są do kupienia za (w miarę) rozsądne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Przymierzam się do zakupu GW-9400 ( tylko nie wiem jeszcze jaki kolor :( ) i będę chciał sprzedać swój obecny zegarek: GA-1000-4AER. Czy moglibyście mi pomóc i doradzić za jaką cenę powinienem go wystawić na jednym z portali aukcyjnych? Kupiłem go w styczniu 2014 roku, przedłużyłem gwarancję o 3 lata, w czerwcu wymieniłem pasek i mam jeszcze jeden ( nowy ) na zapas:) Oczywiście jest karta gwarancyjna z dowodem zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mając GA-1000-4AER nie zamieniałbym się na GW-9400  ^_^

Jeśli już to imo cena sprzedaży powinna być 20% niższa niż nowy na alle, jeśli oczywiście jest zadbany i nic mu nie dolega  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinię:) Zegarek jest bardzo zadbany ale jakoś tak zachciało mi się czegoś nowego. Ale teraz to mi dałeś do myślenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamienił :) Też za mną chodzi GW-9400 :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć oba na różne okazje, tym bardziej że różnią się zarówno stylem jak i przeznaczeniem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zły pomysł :)

Wczoraj w Centrum Bemowo była akcja 20% na wszystkie zegarki więc trochę się obkupiłem. Nie mieli 9400 więc padło na 9300 w sumie w bardzo przyjaznej cenie. Daj znać na priv kiedy możemy uczcić mojego g-shocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De gustibus...

 

Three-Kin_eqaxwnx.jpg

Bardzo mi się podoba ten witydżowy styl ale wczoral pierwszy raz to przymierzyłem i przepraszam wszystkich fanów ale moja reakcja była taka: Nie zrobię z siebie pacjenta za własne pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej zna ktoś jakieś punkty serwisowe g- shocka, chodzi mi o te pewne i sprawdzone w których wymienili baterię, nie uszkodzili plastikowych gwintów w kopercie i zrobili test szczelności potwierdzony papierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie, ja ze wszystkimi jeżdżę na Bemowo do PROOMAX'u, robią testy szczelności, znają się na tym i nigdy jeszcze nic nie uszkodzili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć oba na różne okazje, tym bardziej że różnią się zarówno stylem jak i przeznaczeniem. :)

To najlepsze rozwiązanie ale szkoda,że nie mogę sobie na to pozwolić:( Ten mój ma tylko jedną wadę jak dla mnie. Pasek się brudzi i nie można go doczyścić niestety. Dlatego pomyślałem też o czarnym GW-9400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często jestem w Warszawie i jak kolega poleca PROOMAX to się tam wybiorę. Mam jeszcze jedno pytanie zakupiłem niedawno g7700 i jest najbardziej optymalny z wszystkich G które posiadam i posiadałem zastanawiam się czy nie kupić ze 3 bezele i z kilka pasków na ewentualna wymianę bo kiedyś może zabraknąć części w sprzedaży ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, czy zabraknie to ciezko powiedziec, mozesz kupic na zmiane 1-2 paski i bezel, ale sadze ze jeszcze kilka dobrych lat beda dostepne, przynajmniej w PL, bo zagranica sadze ze wsparcie pozakupowe w przypadku G jest o wiele lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z Riseman'am GW 9200 może to wyglądać. Widzę, że mat się ściera po latach i zastanawiam się nad bezelem. Te na allegro są w ogóle oryginalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ślady użytkowania dodają tylko charakteru i uroku tego typu zegarkowi, coś jak blizny bitewne u weterana wojennego... Zresztą patyna użytkowa jest modna, vide fabrycznie powycierane jeansy. Ciekawe kiedy Casio zacznie oferować nowe, fabrycznie podniszczone egzemplarze hehe. ;)

Edytowane przez Banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wydaje mi się, że teraz G jest traktowany jak porcelana, aby przez przypadek go nie uszkodzić a pamiętam, jak kiedyś zakładało się zegarek i zapominało o nim a każda rysa i obtarcie dodawała takiemu zegarkowi charakteru i pisała jego historię. Teraz się dmucha i kupuje bezele i paski na zapas, żeby przypadkiem za 10 lat nie zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto założyć temat "Zdjęcia najbardziej zajechanych G-Shocków"?

Jest temat ogólny, jest temat o najstarszych i nadal używanych Casio ale nie ma miesjca na zdjęcia G używanych zgodnie z przeznaczeniem.

:)

 

Warto spróbować. Może być ciekawie :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.