Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie 6900 , jakaś limitka chyba


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Ja to zawsze jakoś pochodze puzniej sprzedam bo niby mieć nie musze a za 4-5 dni adhd i myszkowanie po allegro aby coś kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze trudno przychodzi sprzedaż. Zawsze mi szkoda.

Ale ostatnio tak przesadziłem, że nie miałem wyjścia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiejsza modyfikacja DW-5600E z modułem z CS.

 

 

 

Podmieniłem też lewy górny przycisk ADJUST na wystający tak jak pozostałe trzy przyciski aby łatwiej zerować timer i stoper.

Zastanawiam się jeszcze nad bransoleta od GW-M5610BC ale sam nie wiem czy jest sens..

 

 

A jak się zmienia na taki kolor?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś dwa tygodnie temu zapytał się mnie czy kupię sobie kiedyś jakiegoś G-SHOCK'a skwitowałbym to chyba uśmiechem. A od dzisiaj na moim ręku gości klasyka gatunku :) :

 

76984969183641025969.jpg

 

Jedno tylko nie daje mi spokoju: czym jest to "coś" pod napisem CHRONO?

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś dwa tygodnie temu zapytał się mnie czy kupię sobie kiedyś jakiegoś G-SHOCK'a skwitowałbym to chyba uśmiechem. A od dzisiaj na moim ręku gości klasyka gatunku :) :

 

76984969183641025969.jpg

 

Jedno tylko nie daje mi spokoju: czym jest to "coś" pod napisem CHRONO?

nie tylko tobie :D, jeden z naj fajniejszych G czuć w nim ducha lat 80, gdyby miał tylko koperte stalową byłby ideałem :) sam mam dwa takie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegareczek gości na mojej ręce najwięcej czasu bo noszony w pracy i mój 1szy G.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się zmienia na taki kolor?

Zwyczajni, wystarczy przełożyć moduł. Ja przełożyłem moduł z DW-5600CS-9 do klasycznego DW-5600E. Przemieniłem jeszcze przycisk ADJUST na tak samo wystający jak pozostałe 3 przyciski dzięki czemu łatwiej zeruje się stoper i timer.

Ostatnio zmieniłem jeszcze bezel na czarny połysk i założyłem żółty błyszczący pasek efekt poniżej.

BFYopYJ.jpg?1

Ten błyszczący pasek jest ciut szerszy i mam odczucie jakby zegarek teraz lepiej układał się na nadgarstku.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 30-stu dniach października GX ma 6 sekund przyspieszenia w stosunku do GXW, który synchronizuje się prawie każdej nocy:

 

Kingsjpg_wpnrqaa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie całkiem niezły wynik jak na widełki +- 15sec/m. Np mój edifice EFA-132BK z widełkami +- 30sec/m ma odchyłkę 18sec/m także dość sporo. 

Swoja droga ciekawe czy zdarzył się komuś egzemplarz który wykraczał by poza zadeklarowane wartości.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wykraczał, to w teorii można reklamować. Myślę, że producent nie wypuściłby takiego zegarka i jest to fabrycznie sprawdzane.

 

6 sekund to dobry wynik. Mój PRW-6000 ma podobny, spieszy się 4 sekundy na miesiąc.

 

Ale generalnie w zegarkach z waveceptorem dokładność nie ma większego znaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypuścił i to nie jeden, a rzadko kto to reklamuje  ;)

Sam miałem dwa g-shocki z odchyłką +18-20 sek. na miesiąc  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie całkiem niezły wynik jak na widełki +- 15sec/m. Np mój edifice EFA-132BK z widełkami +- 30sec/m ma odchyłkę 18sec/m

 

Tfu , tfu tfu , żeby nie zapeszyć

 

Mój Ediface EFR-526 "złapał" ok. 2-3 sekundy odchyłki od wiosennej zmiany czasu - super dokładny egzemplarz mi się trafił ! :D

A nowy nabytek SGW-100 łapie tak z 5-6 s/m-c , ale ponieważ to elektronik to zawsze mnie korci :rolleyes:  żeby powciskać guziczki i ustawić dokładny czas ;)   (od ostatniej jesiennej zmiany czasu przyśpieszył o ok. 1 sekundę :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ToommeeK
4bce6edb068cb030594d50c0e26dd645.jpg To i ja sie pochwale nowym nabytkiem dw-6930a 4er ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo praktyczny G. Czy włączona funkcja stopera, czy timera, czas zawsze jest na wyświetlaczu. Jak się gra w piłkę i robi za sędziego technicznego, to bardzo pomaga :)

post-37473-0-93677500-1414918953_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Mam pytanie czy to jest chromowany metal czy tylko imitacja? A tak pozatym jaki to model?


Casio GD-400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Mam pytanie czy to jest chromowany metal czy tylko imitacja? A tak pozatym jaki to model?

 

 

Dzięki

 

 Szczerze to nie wiem, ale pewnie plastik :) Bardzo funkcjonalny G, fajna opcja z pamięcią na telefony i maile.

 

Model G-2900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.