Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Zanim Waldzior porobi zdjecia ja zaprezentuje swój dzisiejszy "strzał"

Nie wiem ile był na allegro ale ja wyświetliłem pierwszy i "klikłem"

Kupiony od lombardu za 79zł

Niby nic wielkiego ale za tą cene grzechem było nie brać

Zdjecia ichnie :) Moje bedą jak szcześliwie dojedzie kurier i zmienie bezel i pasek

Ciekawa wersja jaki to model?

Casio GD-400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z waszymi (bardzo trafnymi ) podpowiedziami poszło zamówienie na 9300. Jeszcze raz dziękuję, oczywiście jak dotrze nie omieszkam się pochwalić.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z waszymi (bardzo trafnymi ) podpowiedziami poszło zamówienie na 9300. Jeszcze raz dziękuję, oczywiście jak dotrze nie omieszkam się pochwalić.

Pochwal się i podziel wrażeniami swoimi i syna.

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyjdzie to co na zdjęciu ( słowo lombard odrzuca mnie :unsure: ), to dobry deal :)

Dokładnie to samo chciałem napisać.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego wątku i sadzę, że kilka podpowiedzi od specjalistów, pomogłoby mi uporać się z problemem kupna prezentu dla syna, ponieważ moja wiedza na temat tego typu zegarków jest niezbyt duża. Jak oceniacie ten zegarek, może coś ciekawszego w tym przedziale cenowym i ewentualnie gdzie najlepiej (najkorzystniej) robić takie zakupy( może na pw, by nie reklamować). 

Mowa o zegarku Casio GD-120CM-8ER

Ja się zawsze boję czytelności negatywa


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy bateria będzie najlepsza do g-9100? Bo kupiłem niedawno, pewnie trochę leżał na magazynie i padło podświetlenie :<

Renata, Maxell, Sanyo


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek kolejny G, czekam na przesyłkę.

GW-300-1V.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek kolejny G, czekam na przesyłkę.

GW-300-1V.jpg

Prosty, funkcjonalny i dobrze spasowany G.

Kupiłeś z dystrybucji PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na allegro z dystrybucji USA więc WC nie będzie działał ale kosztował mnie całą 100.

Kupiłem od niego http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=22516166 podobno sprawdzony, wziąłem przesyłkę pobraniową, zobaczymy. :)

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem.

Szkoda, niby nie jest to niezbędne ale mnie by wkurzało, że jest a nie działa.

 

Ale jeśli się podoba, to cena ok.

 

Tylko nie zgub ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się, teraz zapoluję na DW 5600 i jakiegoś  Rangemana :) To się pewnie skończy rozwodem ale czego się nie robi dla G :P


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie mogę sie nacieszyć nabytkiem (prezentem) sprzed dwóch tygodni. Przez ten czas przyspieszył tylko sekundę. Króle (GX-56-1A i GXW-56-1B) poszły trochę w odstawkę. 

 

GD400-10j_whhprxe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek kolejny G, czekam na przesyłkę.

GW-300-1V.jpg

Możesz wrzucić foto na ręce i kilka ogólnych, jak już Ci przyjdzie (jak nie na forum to na priv). Wygląda fajnie i coraz mocniej też się zastanawiam. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Wciąż nie mogę sie nacieszyć nabytkiem (prezentem) sprzed dwóch tygodni. Przez ten czas przyspieszył tylko sekundę. Króle (GX-56-1A i GXW-56-1B) poszły trochę w odstawkę. 

 

GD400-10j_whhprxe.jpg

Piowa ja zawsze przygarnę kinga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, jak przyjdzie to wrzuce fotki.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy przez przypadek wylał gorącą herbatę na swoja rękę, a na niej był gulfman, który po prostu zgasł, znaczy się wyświetlacz kaput  :blink:

Nie mogłem w to uwierzyć  :huh: , jest jeszcze na gwarancji ale kupił (nie będę robił antyreklamy) na alle. u osoby (sam nie raz brałem) która nie udziela gwarancji na wodoszczelność.

Na szczęście jemu poza lekkim oparzeniem nic się nie stało, trochę go zegar ochronił  :P .

Dodam tylko że herbata była prawie wrzątek, bo ledwo co zdążył nalać do kubka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu miał pecha i trafił mu się felerny egzemplarz, w necie jest wiele filmików na których ludzie gotują swoje G i nic im się nie dzieje. Trochę szok mimo wszystko :blink:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji można znaleźć zapis, że na skutek wysokiej temp. wyświetlacz LCD może przestać działać, po pewnym czasie sam powinien wrócić do funkcjonowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji można znaleźć zapis, że na skutek wysokiej temp. wyświetlacz LCD może przestać działać, po pewnym czasie sam powinien wrócić do funkcjonowania.

Pod wpływem wysokiej temperatury wyświetlacz zrobi się czarny, jak zacznie stygnać po chwili wróci do normy.. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Risemana, znalazłem dwa modele na allegro (na samym dole): 

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=d&us_id=38337307&id=19732

 

Czym różni się model GW-9200 od GW-9230BJ poza ceną?

GW-9200 to wersja standard, GW-9230Bj to edycja limitowana na 30lecie G Shocka. Rożnią się jsk widzisz kolorystyka ekranami pozytyw negatyw. Pozatym mają te same funkcje.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.