Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Waldzior napisz jak z baterią bo widzę że jest jak u mnie na M, moja do tej pory się nie naładowała ale w nie było jak do tej pory słonecznego dnia, napisz jak będzie u Ciebie.

Po tym czasie u mnie cały czas M.

Jak go nie nosze to leży na parapecie i na razie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo, czekam aż będzie słońce.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tyle pudełek G Waldzior ??


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił wszystkie kolory Rangemana ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś pisał, że przed świętami będzie coraz drożej...

 

W styczniu będzie jeszcze taniej :)

Będzie wysyp tzw "nietrafionych prezentów" ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gdzieś widział / natknął się / ma ;) instrukcje do Gulfmastera GWN-1000B-1B po polsku ?

Edytowane przez mswilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym czasie u mnie cały czas M.

Jak go nie nosze to leży na parapecie i na razie lipa.

 

 

U mnie tak samo, czekam aż będzie słońce.

 

Spokojnie panowie u mnie doładowanie do H zajęło miesiąc hakiem, użytkowałem zegarek na co dzień, jak była możliwość starałem się eksponować na słońce. Oczywiście to dopiero początek poziomu High (jego dolna granica) przy intensywnym użytkowaniu w ciemne dni potrafi zejść do poziomu M ale zdecydowanie łatwiej wraca do H i teraz przez zime pewnie tak będzie bo nie ma gdzie doładować do takiego pełnego H (górne granice pojemności akumulatora)

 

zegarek G-5600E-1D z numeru seryjnego wynika że wyprodukowany w drugiej połowie 2011, sporo musiał leżeć w pudełku stąd tak głęboki ubytek energii a co za tym idzie długi czas dochodzenia do H. I u was w końcu doładuje do High

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-Poszukiwaczy chciałbym poinformować, że na znanym portalu aukcyjnych na pierwszą literę alfabetu pojawił się Silencer w stanie (podobno) bdb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz normalnie napisać gdzie i co?

Przecież to nie jest zabronione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jest znanych portali aukcyjnych na pierwszą literę alfabetu?

A ile czasu zajmuje wstukanie do google'a "casio silencer"?

8-)

 

btw: opis aukcji jest trochę niedokładny, bo zegar nie synchronizuje sie w Europie. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno zajmuje to więcej czasu od kliknięcia na link, gdybyś go wkleił ale ok, nie istotne.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić nowym G :)  ale jeszcze krótka historia...

 

Pojechałem do sklepy po Rangeman'a. Wahałem się między oliwkowym, a niebieskim. Nie wierzyłem tym opiniom w internecie o słabym negatywie, tym bardziej, że miałem kiedyś GD-350-1BER i był super! Wady wzroku też nie mam, więc uznałem że dla mnie to nie będzie problem. Ku mojemu zdziwieniu opnie w internecie były słuszne. Jeśli nie patrzyło się dokładnie na wprost to był już problem. Godzinę jeszcze dało się przeczytać, ale już data i wykres były niewidoczne. Piszę o tym specjalnie, żeby wszyscy którzy są zdecydowani na negatyw w Rangeman'ie ( tak jak ja byłem i chciałem zamówić an stronie ) wstrzymali się i podjechali gdzieś go obejrzeć. 

 

No i wróciłem z czarnym pozytywem. Oto mój leśnik:

post-37473-0-39650000-1418231664_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem, który opisujesz dotyczy każdego negatywa dlatego można sobie jakiegoś kupić ale nie jako zegarek nr. 1 tylko drugi, trzeci dla odmiany.

 

Gratuluję zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem, który opisujesz dotyczy każdego negatywa dlatego można sobie jakiegoś kupić ale nie jako zegarek nr. 1 tylko drugi, trzeci dla odmiany.

 

Gratuluję zakupu.

W G-8900A nie ma tego problemu, niebieski negatyw jest czytelny z każdego kąta.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje pepepatryk :)

 

Waldzior a ja pierwszego G kupiłem w negatywie i tez jestem zadowolony :) 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rangeman super. Ale ja miałem silną potrzebę wskazówkowego G. Mam g7700 i to jest mój jedyny LCD, jeździł ze mną na urlopy i ogólnie był do łachania. Ma się nieźle ale jak parę dni nie miałem wskazówkowego na ręku to już mi jakoś nie pasowało. Zresztą zauważyłem, że na wskazówki to rzut oka i wiem, która godzina. A na LCD to muszę - serio - "wyobrazić sobie tarczę wskazówkową". Dziwne to ale tak jest. I dość kłopotliwe. Zresztą jakoś nie widzę na takim wyświetlaczu upływu czasu, a przesunięcie wskazówki jednak jakoś inaczej na moją wyobraźnie działa. Od razu wiem ile jeszcze czasu zostało do czegoś tam. Tak obrazowo mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulację Panowie! :) Rangeman cieszy baaaardzo. Teraz tylko będę musiał z moją Magdą gdzieś w góry wyskoczyć, bo się podeśmiewa ta moja żona, że taki zegarek kupiłem z takimi wyszukanymi funkcjami a ja go jako budzik używam ( nie wyobrażam sobie spania bez zegarka na ręku). 

 

Odkryłem bardzo fajna funkcje w Rangemanie. Z głównego ekranu naciskając przycisk START/STOP można włączyć stoper. Super przydatny "skrót". W moim dawnym GD-350-1BER w ten sam sposób można było aktywować timer, super się to sprawdzało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to dłuższe przytrzymanie przycisku mode powoduje bezpośredni powrót do ekranu głównego, czyli korzystając np z timera lub stopera nie trzeba wciskać jeszcze kilka razy tego przycisku aby powrócić do ekranu głównego tylko wystarczy wcisnąć i przytrzymać go przez te około 3s i hop jesteśmy na ekranie domowym HT. To rozwiązanie również na plus.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 24-te Casio, 20-sty G-Shock, ósmy Król, drugi w wersji 1B i pierwszy zegar z MultiBandem. Oczywiście zdecydowana większość już dawno zmieniła właściciela. 8-)

 

8King-02j_eqhrwsw.jpg

 

 

 

 

Widzę Piowa że się rozstajesz ze swoim Kingiem czyżby czaił się jakiś następca na horyzoncie? :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.