Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba dw-5600bb :P


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki brzydal u mnie zawitał

khm4bo1fne74.jpg

Bez urazy ale to dopiero jest drogi kawałek plastiku.

Przecież w tej cenie można mieć GW-M5610.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale to dopiero jest drogi kawałek plastiku.

Przecież w tej cenie można mieć GW-M5610.

No co Ty, ostatnio był w TT za 314zl sam rozważałem zakup ale opamietałem się i dalej zbieram na gulfmastera. Może kiedyś uzbieram.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-M5610 nowy to jakieś 430 pln a na bazarku widziałem za 380 a więc i za 350 w stanie bardzo dobrym by się trafił więc akurat dla mnie wybór jest tylko jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-M5610 nowy to jakieś 430 pln a na bazarku widziałem za 380 a więc i za 350 w stanie bardzo dobrym by się trafił więc akurat dla mnie wybór jest tylko jeden.

A kiedyś na bazarku wisiał ten omawiany brzydal za 190 zł. w idealnym stanie  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do GW 9400-1ER instrukcja jest w pl?


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest. Jak kupiłeś poza PL to daj maila na PW to Ci wyślę.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam pytanie: czy posiada ktoś model GWN-1000? I czy faktycznie jest tak wielki jak kilkdziesiąt stron temu ktoś napisał, że jest większy niż GPW-1000? Tego przymierzałem i rzeczywiście to kawał zegara. Mam wielką prośbę o kilka porównawczych fotek z innym G, np. z Gulfmanem, który dla mnie jest trochę za mały. Posiadam GD-X6900 i G-7900, a ponieważ noszę się z zamiarem kupna GWN-1000 to chciałbym aby był on większy przynajmniej od G-7900, bo GD-X6900 trudno chyba będzie przebić. Sprawa jest baaaardzo pilna, bo zegarek na mnie czeka. Z góry dziękuję za odpowiedź i ewentualne zdjęcia. Pozdrawiam. Bartek.


FREUDE AM FAHREN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci podają różne wymiary... Mnie zależy aby był naprawde spory. W stylu GX-56.


FREUDE AM FAHREN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś się orientuje, czy do zegarka GW-3500 z gumowym paskiem da się założyć bransoletę? I gdzie bu ją w jakichś rozsądnych pieniądzach kupić. Nosi mnie....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze się da, ten model jest w wersji z paskiem jak i w wersji na bransolecie, wystarczy ze dokupisz sama bransoletę od modelu GW-3500BD i sobie zamienisz. 

co do zamówienia to zapytaj w serwisie zibi albo napisz maila do tej Pani [email protected] że chcesz zamówić bransoletę do modelu GW-3500BD.

Ewentualnie ebay..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś się orientuje, czy do zegarka GW-3500 z gumowym paskiem da się założyć bransoletę? I gdzie bu ją w jakichś rozsądnych pieniądzach kupić. Nosi mnie....

 

Cena to 220 pln plus 17 pln przesyłka plus 4 tygodnie czas oczekiwania.

Potrzebne będą jeszcze 2 tulejki, których nie ma przy pasku. Kosztują kilka pln.

 

Zamawiałem jakieś pół roku temu do GW-3000BD.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem G-8000 to fajny model lubię taki design. 

Aż mi się farba tzw. młotkowa przypomniała, W sumie fajnie byłoby mieć g-shocka pomalowanego młotkową.

 

Tylko skąd wziąć model do przeróbki? Obudowy ze stali szlachetnej mogą nie przyjąć takiej farby, nawet po zmatowieniu.

 

Jakieś pomysły?

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to 220 pln plus 17 pln przesyłka plus 4 tygodnie czas oczekiwania.

Potrzebne będą jeszcze 2 tulejki, których nie ma przy pasku. Kosztują kilka pln.

 

Zamawiałem jakieś pół roku temu do GW-3000BD.

No i jak to wyszło? Fajniej niż na pasku? Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-3000BD jest fabrycznie na bransolecie a ja ją wymieniałem, bo była bardzo zniszczona.

Ja wole bransolety ale to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Cześć.

chciałbym zrobić coś takiego http://forum.tz-uk.com/showthread.php?169095-G-SHOCK-GA-100-quot-ultimate-quot   

z moim nowym/starym nabytkiem i teraz pytanie jak?

To że mam rozebrać itp to sie domyślam ale co to jest za"farba" i gdzie sie takie coś kupuje?

Naturalnie modyfikacja miała by polegać tylko na pomalowaniu wskazówek i indeksów :) Na szkiełko i inne wskazówki to sie porywał nie bede :) 

o ile oczywiście zakupiony g przyjdzie i o ile bedzie to oryginał  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.