Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wychodzę z prostego założenia, zarabiam na swoje G :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Bracia TDI...

Czemu TDI?Bo są to zegarki z allegro kupione za "grosze" ...ze szczyptą ryzyka :)

Biały GD100  69pln z lombardu allegro,czarny Ga100 za 120pln z allegro,jak "nowy" nano mikro slady używania z folią od spodu o dziwo z puszka i papierami-fakt że papiery sa od GA110 i z Turcii ale są :)

 

Obydwa w 100% sprawne,biały ostro dojechany,działa tylko jest tak "czytelny " :)

Obydwa ida na handel ze względów osobistych :(

post-56479-0-39342800-1419276085_thumb.jpg

Edytowane przez miczel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sprzedać to biorę GA100


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Z tym, że Pan miczel chce ponad 200% ceny, którą dał za zegarek...

Jak byś poczytał inny wątek to wiedział byś czemu....

Ale tak to prawda,chce ponad 200% wiecej bo zostałem bez pracy na swieta i nowy rok...Czy teraz jest Ci lepiej ?Mniej Cie boli ? No to super :)

 

 

Aaaaa jeszcze możesz napisać jak Cie niemiło potraktowałem i jaki to byłem okropny w odp na OLX....

Edytowane przez miczel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Pan miczel chce ponad 200% ceny, którą dał za zegarek...

Ostatnia kwestia jaka powinna Cie obchodzić to jest to ile sprzedający zaplacil za zegarek. To on ustala cenę i jezeli komuś ona jest zbyt wysoka poprostu nie kupuje. A tu takie kręcenie afery na lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia kwestia jaka powinna Cie obchodzić to jest to ile sprzedający zaplacil za zegarek. To on ustala cenę i jezeli komuś ona jest zbyt wysoka poprostu nie kupuje. A tu takie kręcenie afery na lewo.

Zgadzam się z Tobą, ale z drugiej strony chwaląc się na forum zakupem i konkretną sumą wydaną za zegarek + wystawione zdjęcia poprzedniego właściciela na OLX, pozostawia niesmak :unsure: .

Sorry miczel1, ale nie swoje zdjęcia to przegięcie  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Przede wszystkim chciałbym się przywitać. Śledzę forum od długiego czasu, a że nie miałem nic ciekawego do powiedzenie robiłem to biernie. Tak więc mówię "cześć" :)

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem kilku zegarków casio, w tym dwóch g-shocków: gw-9110-1er oraz g-350l.

I właśnie w związku z tym drugim wynikł pewien problem. Otóż przestał chodzić, więc postanowiłem wymienić w nim baterię. Zegarmistrz stwierdził, że środek wygląda jakby bateria wylała i zegarek nie działa. Mieszkam w niewielkim mieście i to jedyny zegarmistrz, któremu (z nieznanych mi przyczyn) nie do końca ufam.

Pytanie moje brzmi następująco: czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć instrukcję wymiany baterii w tymże zegarku? To jest w module 3751? Byłbym niezmiernie rad :)

Trochę się rozpisałem... :/ Z góry dzięki za wszelką pomoc oraz porady.

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

No idę się popłakać bo sprzedaje zegarek za większą cene niż kupiłem i z tym samym zdjeciem....Chlip chlip  :(

Zakończmy temat bo się stał nudny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć.

Przede wszystkim chciałbym się przywitać. Śledzę forum od długiego czasu, a że nie miałem nic ciekawego do powiedzenie robiłem to biernie. Tak więc mówię "cześć"  :)

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem kilku zegarków casio, w tym dwóch g-shocków: gw-9110-1er oraz g-350l.

I właśnie w związku z tym drugim wynikł pewien problem. Otóż przestał chodzić, więc postanowiłem wymienić w nim baterię. Zegarmistrz stwierdził, że środek wygląda jakby bateria wylała i zegarek nie działa. Mieszkam w niewielkim mieście i to jedyny zegarmistrz, któremu (z nieznanych mi przyczyn) nie do końca ufam.

Pytanie moje brzmi następująco: czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć instrukcję wymiany baterii w tymże zegarku? To jest w module 3751? Byłbym niezmiernie rad  :)

Trochę się rozpisałem... :/ Z góry dzięki za wszelką pomoc oraz porady.

 

Pozdrawiam

Arek

 

 

Czy ten zegarmistrz włożył mu nowe baterie i po tym stwierdził ze zegarek nie działa?

Czy rozkręcił zegarek i stwierdził tylko po wyglądzie środka ze niby bateria wylała i dlatego zegarek zapewne nie działa i na tym poprzestał swoje działania?

Bo jeśli tak to d*pa nie zegarmistrz za przeproszeniem.. ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam casio db-35 który leżał kilka lat jako zepsuty a okazało się tylko, że zegarmistrz osiedlowy nie potrafił go włączyć czy coś po wymianie baterii. Na szczęście coś mnie tkneło i poszedłem po tych latach do innego zegarmistrza, który lepiej znał się na rzeczy. Więc próbuj dalej może sprawa nie jest przegrana.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił te dwie bateryjki SR927W i wymienił je na własną rękę to nic skomplikowanego. ;) 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia kwestia jaka powinna Cie obchodzić to jest to ile sprzedający zaplacil za zegarek. To on ustala cenę i jezeli komuś ona jest zbyt wysoka poprostu nie kupuje. A tu takie kręcenie afery na lewo.

Spoko nie kręcę afery ;) ja zaproponowałem powiedzmy niemal 200% to usłyszałem żebym poszedł sobie do Casio ;p no to napewno nie będę dalej się targował i niech znajdzie się inny kupiec ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Ale napisz prosze że nie pisałeś że jesteś z forum?Prawda? Nie poprostu wpadłeś i daje 220 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem bo po fakcie dowiedziałem się ze to Twoja aukcja

 

Nie ma co już drążyć tematu. Kupiłeś zegarek za pół darmo, chcesz na nim zarobić więc niech leci do następnego właściciela ;) nie ma tylko co go sprzedawać forumowiczom bo jednak świadomość dawania za niego 2 razy więcej "niż jest wart" jednak pozostawia spory niesmak ;) pozostaje życzyć Wesołych Świąt i abyś zarobił zegarkiem na sylwestra ;d

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

No to sztama :) 

Zegarek od wczoraj ma nowego własciciela a ja mam "na rachunki "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wymienić baterie samodzielnie, niestety bez skutku. Co mnie zastanawia to fakt, że klips trzymający bateryjki ma przyklejoną błękitną folię od spodu, do połowy; co oznacza, że nie ma styczności plusa bateryjki z blaszką. Może jednak to nie zegarmistrz był patałachem tylko zegarek, o ile to ja czegoś źle nie robię, faktycznie poległ... :(

Edytowane przez arkadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 9000 więc polecam ale z drugiej strony sam poluję na jakiegoś kwadraciaka :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie paruje żadenn G za to SGW 100 tak


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie paruje żadenn G za to SGW 100 tak

 

 Zaden casio nie paruje i nawet SGW 300H tez nie. wszystkie kupione poza polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.