Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w google to model G-306X

 

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę o pomoc 

Kupiłem model GW-M5630A i niepokoi mnie pewna sprawa ile trzeba lądować zegarek żeby pokazał pozycje H (rozumiem ze pozycja H pokazuje pełne naładowanie ?) Wczoraj kilka godzin spędzone pod lampką i dalej pozycja M (zaraz po odpakowaniu pokazywał M) oszczędzanie energii włączone

 

I druga sprawa zegarek nie chce sie synchronizować wyskakuje ERR czy to wina mojego zamieszkania na mazurach i braku zasięgu ?  :blink:  Po włączeniu synchronizacji wskaźnik siły sygnału L1

Na odpowiedź zacytuję sam siebie  ;)

 

Następny chce od ręki H facepalm.gif

Ciesz się że widzisz M bo jak wpadnie na H to już tak zostanie, chyba że zegarka będziesz używał jako latarki   ;)
Ludziska ładują nowy "łocz"pod lampami i innymi zapalniczkami mosking.gif
Nawet nie wiedzą że robią krzywdę akumulatorkowi   :unsure:
Mając M wszystkie funkcje działają i spokojnie nosząc na łapce od dziennego światła w 2-3 tygodnie się naładuje, bez potrzeby jego przegrzewania od słońca czy sztucznego światła   -_-
Rozumiem jak jest na L to trzeba sztucznie podładować aby nie zaszkodzić baterii a tak to po co?
Dobrze że nie ma pokazanej baterii w % bo jak Ktoś by miał np. 99% to by ładował na maksa aby pokazało 100   :lol:
 

 

I Warto pamiętać, że np literka M to 50% baterii a H od 51%do100%  więc sam znaczek H nie gwarantuje naładowanej do pełna.

nono.gif

H - 75% - 100%

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytania  :D  ale laik ze mnie w tym temacie i troche się bałem że cos nie tak ;) pozdrawiam 

Edytowane przez IceMan89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytania  :D  ale laik ze mnie w tym temacie i troche się bałem że cos nie tak ;) pozdrawiam 

Spoko, po to forum aby pytać :) 

Czasami tylko co niektórym puszczają nerwy na wydaje się proste pytania  ;) a sami nie pamiętają jakie kiedyś durne pytania zadawali :) (mówię tu o sobie  :lol:).

A odnośnie synchronizacji to czy na pewno masz dobrze ustawioną strefę czasową? (np. BER).

Najlepszy sygnał jest nocą (mniej zakłóceń), mój Riseman wtedy łapie z każdego miejsca a za dnia ciężko złapać cokolwiek, gdziekolwiek  <_<  - tylko sprzwdź czy masz włączone synchro (ON).

Wszystko też zależy od konkretnego modelu, miałem kilka "G" z radiem i najlepiej radziły sobie GW-7900 i GW-M850, łapały sygnał za dnia w każdym miejscu (nawet za dnia w puszce  :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ustawiony BER...wczoraj próbowałem i nic nie łapie  :angry:  pobawie sie w weekend w innym pokoju, spróbuje tak jak mówisz w nocy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zrażaj się jak nie łapie w domu, czasami są takie budynki, że są po prostu problemy z synchronizacją.

Warto spróbować gdzieś na świeżym powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi GW-9400 codziennie w nocy na ręku się synchronizuje. Najczęściej o 02:02 chociaż zasięg mam średni. Warto też jak będzie to L1 poruszać nim bo u mnie L3 pokazuje jak stoi tyłem do okna.

Wczoraj wyłączyłem WC zobaczymy jaki czas pokaże za tydzień :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ef86df25aaea2e2a0a41b315a38382f8.jpg

 

Doszedł do mnie :)

Jednak nie wiem jak ustawić czas 24godzinny, i nie wiem co daje pojawienie sie takiego słoneczka nad sekundnikiem, po przytrzymaniu przycisku START/STOP ;p

 

Posiadacie może instrukcje PL:)?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja: Kasuje, żeby w błąd nie wprowadzac.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wyświetlać czas 24h naciśnij (A) czyli lewy górny przycisk i jak już sekundy będą migać to naciśnij (D) czyli środkowy, sposób wyświetlania zmieni się na 24h.

Edytowane przez Strzala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, mam 24h dziękuje !

Jakość wykonania na prawdę na wysokim poziomie. Taki stylowy. ..

 

A to auto podświetlenie kiedy sie aktywuje ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior, ten moduł nie ma autopodświetlenia ;)

 

To słoneczko informuje o włączeniu/wyłączeniu funkcji podświetlenia podczas alarmu/timera/pełnej godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ef86df25aaea2e2a0a41b315a38382f8.jpg

 

 

Gratuluję!

 

Świetny jest, niby zwykły DW69xx ale bardzo fajnie połączenie kolorystyczne. Dasz rade zrobić więcej fotek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b251b11e77821b05cace76c5731d4999.jpg057e3c07f84d3afe6390a7476081cef0.jpg7f073d3be7cc6dc05b87fd76536f1ed8.jpg1475785f7c4d37f840ab8911e8a56ad2.jpg

 

Proszę bardzo :)

Równie bardzo podoba mi sie gx 6900fb 1, jednak chyba jest większy ?;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlufka wymiata  :) , dekiel w rocznicówce mogli dać zakręcany  <_<

GX-6900 to wielkie byyydle  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to dobrze ze sie kantem zdecydowałem. Nie mam wielkiego nadgarstka ;p4c564dcab19475665950e3d676fc271f.jpg

 

Mój i madzi :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie parka modelowa, kolorem jednak odbiega od Waszych konfiguracji :)

post-37473-0-59664200-1420306981_thumb.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze taką parkę a właściwie to już trójkącik, bo doszedł jeszcze ten sam żółty tylko że czerwony ;)

Niestety nie mam jeszcze fotki całej trójki ;)

 

post-71916-0-77777400-1420310176.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.